Şimdi Ara

Beyaz Futbol (579. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.780
Cevap
90
Favori
246.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyaz TV'nin Beyaz Futbol'dan önce sürekli Rocky filmlerini oynatması tesadüf mü? Şimdi saat 11 diye bir açıp bakayım dedim yine Rocky filmi var bu sefer Rocky 5 oynuyor. Geçenlerde de vardı. Son zamanlarda hep bu programdan önce Rocky serisi yayınlanıyor. Bir de yayının başlaması yine uzadı film hala bitmedi. Geçenlerde de 1 keresinde 45 dakika geç girmişlerdi yayına Ahmet Çakar baya saydırmıştı bu işten sorumlu şahısa. Acaba bunların da mı suyu ısınıyor? Çünkü sadece geç başlaması değil, 2-3 haftadır erken bitiriyorlar saat daha 1'de veya 1 bile olmadan (geçen hafta 00.50 gibi) bitiriyorlar. Önceden 2'ye, 1 buçuğa kadar uzardı. En erken 1 buçuktu. İyi, iyi beter olsunlar eğer düşündüğüm gibiyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 5 Kasım 2017; 23:35:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Beyaz TV'nin Beyaz Futbol'dan önce sürekli Rocky filmlerini oynatması tesadüf mü? Şimdi saat 11 diye bir açıp bakayım dedim yine Rocky filmi var bu sefer Rocky 5 oynuyor. Geçenlerde de vardı. Son zamanlarda hep bu programdan önce Rocky serisi yayınlanıyor. Bir de yayının başlaması yine uzadı film hala bitmedi. Geçenlerde de 1 keresinde 45 dakika geç girmişlerdi yayına Ahmet Çakar baya saydırmıştı bu işten sorumlu şahısa. Acaba bunların da mı suyu ısınıyor? Çünkü sadece geç başlaması değil, 2-3 haftadır erken bitiriyorlar saat daha 1'de veya 1 bile olmadan (geçen hafta 00.50 gibi) bitiriyorlar. Önceden 2'ye, 1 buçuğa kadar uzardı. En erken 1 buçuktu. İyi, iyi beter olsunlar eğer düşündüğüm gibiyse.

Futbolun f sinin konuşulmadığı program inşallah kalkar hocam . talk show niyetine izledim arada açıp . içlerinde en samimi olma sayın durmazdır ama konuda adam yerine koyup da 2 kelime bile ettirmiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Kapadım zaten şimdi, Sinan Engin gene başladı saçma sapan konuşmaya Beşiktaş yendi ya, izlenmez bu program, BJK TV moduna geçtiler. Bu adam iki kelimeyi bir araya getiremiyor nasıl senelerce yöneticilik yaptı onu da anlamıyorum. Azıcık Sinan Engin'i gözlemleyin bakın sadece Sinan Engin diyorum diğerleri aklı başında ama bilerek zaman zaman trollük yapan kişiler ama Sinan Engin'de doğuştan gelen bir şeylik var. Özellikle bu adam benim çok dikkatimi çekiyor, görünüşü 50-55 yaş, hal ve hareketleri, konuşması 5-10 yaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 5 Kasım 2017; 23:59:34 >
  • Aynwn öyle hocam.

• quote:

Kapadım zaten şimdi, Sinan Engin gene başladı saçma sapan konuşmaya Beşiktaş yendi ya, izlenmez bu program, BJK TV moduna geçtiler. Bu adam iki kelimeyi bir araya getiremiyor nasıl senelerce yöneticilik yaptı onu da anlamıyorum. Azıcık Sinan Engin'i gözlemleyin bakın sadece Sinan Engin diyorum diğerleri aklı başında ama bilerek zaman zaman trollük yapan kişiler ama Sinan Engin'de doğuştan gelen bir şeylik var. O kelimeyi yazmayacağım 3 harfli ilk harfi "M". Anladınız siz ne dediğimi. Özellikle bu adam benim çok dikkatimi çekiyor, görünüşü 50-55 yaş, hal ve hareketleri, konuşması 5-10 yaş.

Beşiktaş sampidir demeye başlarlar hocam gene . şu programda yapılan trolluk başka bir kanalda olsa TV yo bile kapatırlardı . hakaret var küfür var , saygısızlık var, ırkçılık var . di Maria nin tipi ile aylarca dalga geçtiler ya yazıktır günahtır .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Kapadım zaten şimdi, Sinan Engin gene başladı saçma sapan konuşmaya Beşiktaş yendi ya, izlenmez bu program, BJK TV moduna geçtiler. Bu adam iki kelimeyi bir araya getiremiyor nasıl senelerce yöneticilik yaptı onu da anlamıyorum. Azıcık Sinan Engin'i gözlemleyin bakın sadece Sinan Engin diyorum diğerleri aklı başında ama bilerek zaman zaman trollük yapan kişiler ama Sinan Engin'de doğuştan gelen bir şeylik var. O kelimeyi yazmayacağım 3 harfli ilk harfi "M". Anladınız siz ne dediğimi. Özellikle bu adam benim çok dikkatimi çekiyor, görünüşü 50-55 yaş, hal ve hareketleri, konuşması 5-10 yaş.

Beşiktaş sampidir demeye başlarlar hocam gene . şu programda yapılan trolluk başka bir kanalda olsa TV yo bile kapatırlardı . hakaret var küfür var , saygısızlık var, ırkçılık var . di Maria nin tipi ile aylarca dalga geçtiler ya yazıktır günahtır .

Aynen. Zaten çoğu kişi bunun farkında ama senin gibi, benim gibi arkada ses yapsın diye veya komik olaylar, ROK'un trollükleri olur da güleriz diye izliyordu ama bu sene pek komik bölüm de olmadı artık komedi olarak da eski tadı yok. Bir şu Japon şarkıcıyla ilgili olan bölüm süperdi, gerisi çöp bu sezon.
  • Rasim bu gece formunda , Apo'yu iyi kızdırdılar Kerimcan meselesiyle.
  • Rasime uyku hapı, gazoz verdi Apo. Adam uyuyor Tudor diye sayıklıyor, eşi Nagihan arıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 19 Kasım 2017; 23:46:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunculuklar fena

• Boşnak saksosu ne ya?

• RTÜK uyuyor mu lan? Apo bana kusturmalı Boşnak saksosu yaptı

• Olay me rasim niye yok video şütfen?

• BİLGİ | Beyaz TV, Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarını ayırdı. Kütahyalı, Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarında artık yer almayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rasim artık yokmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

RTÜK uyuyor mu lan? Apo bana kusturmalı Boşnak saksosu yaptı

ADAM KOVULDU
  • Rasim kadar ordaki Ertem ve Apo'da suçlu . Daha neler neler dendi bu programda ama bu cumle nıye bu kadar büyüdü anlamadım.
    Rasim gibi bi troll gelmez bı daha böyle. Izlenmez artık beyaz futbol
  • Good bye Rasim.

• boşnaklar kim ya rasimden değerli mi?
  • Hahahahaha "şer güçler Rasim'e baskı yaptı" diyor Ertem.
  • quote:

Hahahahaha "şer güçler Rasim'e baskı yaptı" diyor Ertem.

Bunuda fetoya bağlayacaklar ahhaaha
  • 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.