Şimdi Ara

Beyaz Futbol (580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.781
Cevap
90
Favori
246.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Programda ilk defa futbol konusuyolar:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ertem biliyor ki Rasim dönmezse program biter. Dönmesi için elinden geleni ardına koymayacaktır. Kanal değişimi söz konusu olabilir Rasim'den dolayı ama Beyaz Tv'de yapabildiklerini öyle her kanalda yapamazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

RTÜK uyuyor mu lan? Apo bana kusturmalı Boşnak saksosu yaptı

ADAM KOVULDU

Olması gerektiği gibi oldu

• BU KRİPTO FETOCU RokU EKRANA ÇIKARTANA LANET OLSUN ! BOŞNAK S...SU KISMINI NASIL BİLMİYOR BU AHLAKSIZ FETOCU !
  • Millette ne kin biriktirmiş arkadaş bu kadar da kindar olmayın. O saatte bir programda sakso da denemeyecekse içler acısı, ne var bunda? Kendilerine hakaret sanan dernek güruhuna bir şey demiyorum. Goygoy programdı nadiren bakıyordum eskisi gibi değil zaten ROK'da yoksa pek bakılmaz. ROK ve karısının siyasi fikirleri benimle terstir hiç onların bulunduğu cenaha da geçmedim ama ikisine de bu kadar kin besleyemiyorum. Karısı bence yarım akıllıdır ve demeçlerini de öyle görüyorum çoğu zaman izlemem de o varsa ama ROK biraz akıllı adamdır ama fani hayatı biraz fazla düşünür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 21 Kasım 2017; 0:37:22 >
  • program bitecek

• Bu program bu kadar tuttuysa %80 Rasim %20 Ahmet Çakar sayesindedir. Bu saatten sonra izlenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Hahahahaha "şer güçler Rasim'e baskı yaptı" diyor Ertem.

jöleli diyor ya cinler ile insanlar etki altına alınıyor.

Ama bu seferki cin şişede duran cin içilen cin.
  • Dün canlı izlemiştim. Baya bi şaşırdım da olması gereken oldu

• Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    planlı bunların bir olayı var beyaz tv den gitmek için bir düzen bu. ARtık melih tayyip gözünde pek değeri yok arada kaynama olmasın diye kanal değiştirme dümeni bu.
  • rok gittiyse beyaz futbola are.
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Millet zaten kanalda sakso denmesine takilmamis,boşnak kelimesine takilmis. Adam kendi uydurmadiki bu tabir bayadir var zaten. Bosnaklardan özür dileniyor boşnaklar dernegi falan harekete geçmiş çok saçma bakis acilari var. Bu tabire tepki vereceklerse gec kaldilar rok un uydurdugu bir şey değil öyle olsa anlarim

• Ohoo izlenmez daha da. Arada bi açıp stres atıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok program iyiydi abartacak bir şey yok diyenlerin ruhsal problemleri olduğunu düşünüyorum. yarın bir gün almanya'da bir programda "arkadan çekişli türk kızları" falan deseler ortalığı ayağa kaldırır millet burda boşnak falan olunca ne var bunda diyorlar. biraz insan olmayı deneyin.

sorun rasimin ırkçılığı degil, ben de ırkçılık amacıyla söylendiğini düşünmüyorum. ama zivanadan cikmis bir durumdaydı. sosyal medyada gördüğün her şeyi söylersen eninde sonunda baltayı taşa vurursun kendi oluşturduğun linç kültüründe buhar olursun.

bir de twitter'da çıktı bu laf sorun ne falan diyorlar. sorun o zaten. twitter fenomen adı verilen b*k çukuru hesapların saçma sapan mekanı haline geldi. seviye yerlerde. sosyal medyadan bile bu amaçsız saygısız heriflerin temizlenmesi gerekirken sen onu ulusal kanala tasirsan bir bedeli olur.

oldu olacak sosyal medyada her tweetin altina espri diye o çocuğu yazıyorlar, onu da programda kullansınlar. Ahmet Çakar anan anan xd falan desin. şu iğrenç kültür twitter'da yaratıldı, ekranlara taşınma girişiminde böyle bir sonuçla karşılaşması beni cok mutlu etti. sağolun bosnak kardeslerim memlekete en buyuk hizmetinizi yaptiniz

• rok yoksa izlenmez biter yakında

• Rasim kendi yaptığı linç tarzı bitti hakkaten hayat çok enteresan

• Roku sevmem de ne güzel trolluk yapıyordu adam

• Zaten programın süresi 1 saat kısalmıştı. Ama bu iş garip cidden. İlaç olayı zaten yalan, 2 dakikada etkilemesi imkansız. Hep sarhoş çıkıyor zaten de ekşi'den okuduğunu direkt orada söylemesi tuhaf. Zaten yayın geç geliyor, reji o bölümde sesi kısabilirdi ama yapmadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targetman

Boşnak saksosu ne ya?

sasa greyimsi Deep throat
  • R.O.K iktidar yanlısı bir adam. Her devrin adamı. Yarın CHP iktidar olsa herkesten koyu CHP li olur. İktidar yandaşı olmanın verdiği rahatlıkla programda sınır tanımadan argo konuşup trollük yapıyordu. Açık konuşayım, futbolla ilgili yaptığı trollükleri sevdiğim için gözüme futbol açısından sempatik geliyordu.

Son programda o söylediği sözün ırkçılıkla uzaktan yakından sağdan soldan alakası yok. Sosyal medya linç edecek adam arıyordu piyango ROK'a çıktı. İktidar yandaşı olması bir işe yarasa da tekrar dönse programa keşke. Haftada 2 gün talk show izler gibi izliyordum programı.
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.