Şimdi Ara

Beyaz Futbol (582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.782
Cevap
90
Favori
246.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rasim geri döndü, öpeyim yapacakları işe oh ne güzel anasını satyaım yandaş kanalda sıvacılık yap aldığın cezayı da gösterişten geçici olarak uygula geç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Rasim geri döndü, öpeyim yapacakları işe oh ne güzel anasını satyaım yandaş kanalda sıvacılık yap aldığın cezayı da gösterişten geçici olarak uygula geç...

Fail oldum. Efsane geri döndü yazmışlardı ben de o yüzden kesin Rasim'dir diye sallamıştım ama gelen isim Gökmen Özdenak'mış.
  • gökmen özdenak geldiğine göre program yeniden efsane olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

gökmen özdenak geldiğine göre program yeniden efsane olur

Başladı bile beni güldürmeye biraz, Şenol Güneş'e iyi söyledi "sallanır da böyle sallanmaz ki" dediğinde Ertem mors oldu.
  • Ergüne ne olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Ergüne ne olmuş.

Hiçbir şey söylemediler o konuda. Muhtemelen ROK ve Gökmen Özdenak kadar reyting getiremeyeceği belli olduğundan ötürü bir şekilde yollamışlardır. İyi de oldu bence Ergün iyi bir insan ona yakışmaz böyle ortamlar.
  • Gökmen reis piste inmiş

Pisti boşaltın

• gökmen reisin yanında birde ROK olsa efsane olurdu
  • ayı gökmenmi gelmiş hoooyyddaaa
  • https://youtu.be/w57Fn8--Rbk

• Sinan Engin ne boş yapıyor ya, sırf şu artist yüzünden Beşiktaş'ın fark yemesini istiyorum görücem onun yüzünü sonra.

Bunun dışında Gökmen Özdenak beklenen reytingi veremiyor bence, ayrılır gibi yakın zamanda, o da pek alışamadı gibi bu ortama. ROK gibi trolleyemiyor, olgun davranıyor haklı da gerçi adam hepsinden büyük kaç yaşında herif, böyle çocukça muhabbetleri görünce soğumuştur belki. Hep araya girip düzeltiyor milleti falan. "Ayıp yuaaa napıyonuz yuaa" modunda.
  • Sinan Engin Bayern kadrosuna Suriye ordusu dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinannn Engiiiin
    Adam bomba ya.. 3-5 atarız içinden geçeriz diyordu şimdi de şaka yaptık bu bi program vs ye bağlıyor..
    Kırmızı kart aldı diye o kadar golü yedi diyor aga biz de üzüldük ok de bu kadar değişmeseydi yorumların

Dur bakalım yarın Çakar ne yapacak
  • Şampiyon belli beyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ertem gene başladı sıvacılığa, Burak-Arda gibi yandaş ve yalaka adamları savunmaya geçti. Gökmen Özdenak iyi patladı, bu adam gerçekten ciddi mi şakasına mı böyle ciddi gibi takılıyor anlamadım. Eğer gerçekten ciddiyse bir gün programın ortasında bunlara s*ktiri çekip gider diye düşünüyorum. İyi azarladı ama bunları Burak konusunda özellikle "emek hırsızının tekini ne savunuyorsunuz ya!" falan diye güzel çıkıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 27 Şubat 2018; 1:26:54 >
  • Nasıl savunuyor Q7'yi Sinan Engin yuh resmen şaşırtıyor artık. Adam maçı döndürmek için girdi bildiğin maçı sattı hala melek yapmaya çalışıyor..
    Cmtsi günü izlenmez bu program.. Eskiden demezdim ama millet harbi haklı BJK tv resmen.
    Neyse yarın Çakar coşar, bize de eğlence çıkar
  • bi aralar ali sami alkış vardı hani berlin panteri turgay şerenden
    meşhur e.nin artık ali sami diye mühtiş repliği literatüre katan.
  • Abdül abim iptal
    Sinan Engin bi şey geçiyor
    Ertem Şener gülmekten ekrana çıkamıyor
    Sonra BJK 5 yedi diye sevinenler var diyorlar..
    Çakar'ın da traşı beni benden aldı.
    Başladı bizim komedi programı
  • Ertemin dişlerine ne olmuş. At ağızlı olup çıkmış.

• Ertem sıvaya devam ediyo

Gökmen ve ahmet çakar haklı

• 
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.