Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.487
Cevap
1.421
Favori
2.592.157
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15971598159916001601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun memnun kalırsınız inşallah biz memnunuz kahverengisini almıştım

Üçüncü kademe yatış pozisyonuna alırsanız kafa öne düşmez
    Bizimki 15 aylık oldu şu anda normal oturuşta da kafa öne düşmüyor artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun Baby Mall Ankara İstanbul Yolu magazasindan Fisher Price muzikli konusan klozet aldim 130 TL'ye. Piyasada 160-170 TL araliginda.

• terlikk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Ben de yükledim. Güzel uygulamaymış. Türkçe dil desteği olsa daha iyi olurdu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Puset konusunda uzun uzun yazdım ama sallayan olmadı :( Uzun git geller sonucunda inglesina trilogy almaya karar verdim. İtirazı / önerisi olan ?
  • Bebek canta ihtiyaci olana.
    Hepsiburada 70 liradan satiyor 3 saatligine. Piyasada 129 lira. Ben aldim ama daha once kullanmadim yorum yapamiyorum. İhtiyaci olana fiyat uygun gibi.
    https://www.hepsiburada.com/thepack-tr2111-trendy-anne-bebek-cantasi-kircilli-pembe-p-HBV00000JFDGX?magaza=Thepack

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Güzel seçim. Güle güle kullanın

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ;)

• Arkadaşlar merhaba, bebeğimiz için hem küçükken hemde büyünce kullanabileceği bir yatak araştırıyorum. Bu sebeple 90x190 boyutlarında yataklara bakıyorum. Bebek için sağlıklı yatak önerilerinizi almak isterim.

• mercilless kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hiç araştırdınız mı ama kesinlikle sert bir yatak alın. Welmatt, pukka gibi markaların bebek yataklarına bir bakın derim. Ortapedik, yumuşak falan kanmayın böyle şeylere. Omurga sağlığı için en iyisi sert yataktır.

• tRoya06 kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi sert doğal yatak olmasını istiyoruz fakat boyut büyük olduğu için wellmat oldukça pahalı. Pukka bir nebze daha uygun. Başka alternatifler varsa öğrenmek isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mercilless

Arkadaşlar merhaba, bebeğimiz için hem küçükken hemde büyünce kullanabileceği bir yatak araştırıyorum. Bu sebeple 90x190 boyutlarında yataklara bakıyorum. Bebek için sağlıklı yatak önerilerinizi almak isterim.
    https://www.e-bebek.com/kraft-yatas-luks-yayli-yatak-60x120-cm-p-kra-eytsytky-1/?gclid=CjwKCAjwnMTqBRAzEiwAEF3ndqb4uFJtzrTC2lej3NmYLXe50MIOWL1BcLQzY5CvJfHw1PNRQJ4qchoCiuIQAvD_BwE

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2DF698DD0

Bebek canta ihtiyaci olana.
    Hepsiburada 70 liradan satiyor 3 saatligine. Piyasada 129 lira. Ben aldim ama daha once kullanmadim yorum yapamiyorum. İhtiyaci olana fiyat uygun gibi.
    https://www.hepsiburada.com/thepack-tr2111-trendy-anne-bebek-cantasi-kircilli-pembe-p-HBV00000JFDGX?magaza=Thepack
    hocam senden allah razi olsun 1aydir ariyorum guzel uygun bi canta hemen sipariş verdim şimdi

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Hocam 3-5 tane kirli bez için bu kadar düşünmeye değer mi ya. Pis bezi isterse mis gibi koku yaysın 2 gün bile bekletmeden atarım. Ürünün yorumlarını okudum 2 ayda bir değiştiren varmış. Allah akıl fikir versin :)

• mercilless kullanıcısına yanıt
    Biri çocuk yatağı dedi sanırım:) kesinlikle 1. Kalite visco alın.
    bu konuda yaklaşık 5ay araştırma yaptım YouTube’dan izlemediğim video bakmadığım forum blog kalmadı desem yeridir. 15aylık çoçuğum büyüyüncede kullanabileceği bu yatakta karar kıldım. Ve şuan inanılmaz memnunum. Yatak gömülecek gibi yumuşak değil çok sertde degil. vücuda göre şekil alıyor. Çocuk bu yüzden uyurken çok fazla hareket edip yere felan düşme olmuyor. Visco geldiği ilk günde dahil zerre koku yapmıyor. Sıcak havalarda yatak biraz daha yumuşak soğuk havalarda biraz daha sert visco özelliğindenmiş.

7cm 70dansite 13-15 cm soft sünger %100 pamuk kılıf fermuarlı. Viscoda bu oranlar altın oran gibi birşey. Muadilini alıcaksanız 5cm 30-60 dansite lerden uzak durun.

Ben mayısta indirimde almıştım hepsi burada sitesinde şuan aynı sitede fiyatı 1803 tl olmuş:(

Edit:çift kişilik olanmış 1803tl. Tek kişilik sanırım kalmamış.
    https://www.hepsiburada.com/comfortline-cift-kisilik-visco-antimic-air-yatak-150x200-cm-p-EAKSUR130150200?magaza=Hepsiburada

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 12 Ağustos 2019; 23:48:45 >

• Kimsediil kullanıcısına yanıt
    Visko bebek ve küçük çocuğa olmaz hem omurga gelişimi için çok sakıncalı hem de terletir.

Tam emin değilim ama ergenliğe giriş ile Visko kullanılabiliyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munchausenbyproxy -- 13 Ağustos 2019; 7:45:36 >
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum, viscoyu onermiyorlar bebek icin. Visco'ya benze yapida ama daha sert olan bi yatak vardi, adini ram hatirlayamadim ama bambudan yapiliyordu galiba, idaş yatsan vb yatakçılarda bebek yatagi diye sorunca gosteriyorlar.

• Merhaba arkadaşlar bebek arabası araştırmalarına başladım.Kafamızda beğendiğimiz ve referans aldığımız bir ürün var Inglesina Trilogy ürünü gördük çok hafif kaliteli ve uzun ömürlü kullanabilecek olduğu bariz belli ve tecrübeyle sabit(Ablamlar uzun yıllardır kullanıyorlar,2 çocuk büyüttüler) çok rahat bir şekilde açılıp kapanıyor fakat kumaş türlerini beğenemedik fiyat olarakta ortalamanın epey üstünde.Önerilerinizi duymak isterim özellikle hafif olması tercihimiz ayrıca kolay açılıp kapanabilir olması ve kapandığında baston tipi kapanıp az yer kaplayan uzun ömürlü bildiğiniz kullandığınız bebek arabası modellerini paylaşırsanız çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • gfbLicem91 kullanıcısına yanıt
    Peg Perego Book Plus 51 ile 2.çocuğu büyütüyorum ben de, inglesinaya göre daha ucuzdur, açma kapama tek elle yapılıyor. Ana kucağı Primo Viaggio SL sınıfının en güvenlilerinden adac testine göre, tavsiye ederim.

• Konusu açılmışken kullandığım ürün hakkında tecrübemi paylaşayım.

Travel sistem bebek arabası arayışında olanlara Kraft Book Plus modelini öneririm. Peg Perego Book Plus modelinin aynısı ki zaten üzerinde "Kraft by Peg Perego" yazıyor. 1700 liraya almıştık, fiyat olarak Peg Perego'ya göre yaklaşık 1000 tl daha uygundu biz aldığımızda.

Ana kucağı Peg Perego Primo Viaggio SL, güvenlik testlerinden iyi puanla geçen bir model. Kafalık yüksekliği ayarlanabiliyor. Bizim bebeğin kafa yapısından mıdır bilmiyorum ama kafası öne doğru duruyor, boynu kapanıyor otururken. Sırtının altına destek koyarak kullanıyoruz. Bunun dışında olumsuz yönünü görmedik.

Eğer bebeğiniz ana kucağına alışırsa otomobili olan aileler için büyük kolaylık oluyor bu oto koltuğu olarak kullanılabilen ana kucakları.

Bebek arabasının alt kısmına gelince koltuğu takılı olsa bile tek elle katlanıyor, dik durabiliyor ve çekçekli valiz gibi elle sürüklenebiliyor. Bu üç özelliği bir arada bulmak pek kolay değil.

Ana kucağından normal koltuğuna henüz geçemedik bu yüzden onunla ilgili olumlu veya olumsuz bir şey söyleyemeyeceğim.

Ekleme: @ntquartex

Ben bu mesajı yazarken siz de bizdeki arabanın orijinalinden bahsetmişsiniz, güzel bir rastlantı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 14 Ağustos 2019; 17:46:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu babynest adında ki yeni doğan bebek yataklarından almıştık ancak bu yataklar yerine hafif eğimli reflü yatakları almamız gerektiğini söyledi. Babynest in yerine bir tane eğimli sevibebe reflü yatağı alınmalı mı sizce? Bebeğin sürekli eğimli yatması ne kadar doğrudur?

• 
Sayfa: önceki 15971598159916001601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.