Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ; ürün nasıl acaba ? Hic yorum yok karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kirmasti_16 kullanıcısına yanıt
    Bende var 8 ay oldu. Oldukca kaliteli kumaşı. Rahat. Yatışı da güzel. Velet 6 kg iken başladık kullanmaya. İsofix ve top teetherı DüZgün bağlarsanız taş gibi oluyor

• Arkadaşlar seyahat için GB pockit+ almayı düşünüyorum 1700 den aşağı hiç düşmedi o paraya değer mi bilemedim kullanan var mı?Jokerin internet stoklarında da tükenmiş üstelik teşhir ürünlerde ekstra bir indirim yapıyorlar mı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

• @Lavitz siz ne aldınız ben tam anlamadım ?
    @Ozgur Inglesina Quid deneyiminizi dinlemek isterim ? Ana kucağı ne olacak sizde ? Neden Zippy Light değil de Quid?

Bende bu haftasonu baktım, önce inglesine bugaboo cybex... Ürünler müthiş, kumaşından sürüş konforuna kadar herşey müthiş görünüyor (fiyat hariç) ama konu kapanmaya taşımaya geldimi facia! Umduğumdan çok daha ağır ve büyükler :( Bu arabalar ile evden çıkmak eziyet olur...

Allah nasip ederse ufaklık ocakta gelecek, ilk aylarda pek dışarı çıkma durumu sanırım olmaz olduğu zaman da bana eziyet etmeyecek bir araba almak istiyorum. En çok kraft pocket ı beğendim, görece hafif ve küçük, ana kucağıda yanında çıkıyor fakat araba biraz bastonumsu :) büyük bebekler için olduğu için 7-8 aylıkken bebeğin omurulik desteği vs gibi konularda sıkıntı olurmu bilemedim...

Baston denilen kapanınca uzun olup daha büyük bebek için olan sanırım, kraft pocket gibiler ise normal + baston / 2 gibi sanırım ? Sonradan ucuz bir baston da alınabilinir bu çok sorun değil ama ilk alınan ile de evden çıkmak eziyet olmasın :( Öte yandan normal + baston /2 sınıfı da küçük tekerler görece daha basit kumaş aksam v.b nedenler ile neden normal almadık dedirtir mi?

Büyüklerden de en hafif olarak inglesine trilogy i beğendim, görece hafif ve kapanınca küçük...

Sonuç olarak bir yere de varamadım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 6 Ağustos 2019; 2:33:28 >

• Selamlar oto koltuğu alma niyetindeyim.
    İsofixli alsam ama aracımın isofix uyumu yok sorun olur mu sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İsofix olmayan araçta o koltuğu sabitleyemezsiniz.

• yasinim35 kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz hocam isofix siz koltuklar gibi emniyet kemeri ile sabitlersiniz.
  • Bebek Bakım Çantası ve Bebek Yatağı (Park yatak içine konulacak. Ölçüleri 70x120) olarak önerisi olan arkadaş var mı?
  • streptokokk kullanıcısına yanıt
    MErhaba,

Elimde joie kırmızı bebek koltugu olmasına rağmen ısofix li ve daha geniş kullanım alanı olması sebebiyle dün gri renk aldım.
    Umarım memnun kalırız. Cocuk 7 aylık biraz yatar pozisyonda mı olması lazım dik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cezdim34

Bütçe müsaitse çok güzel koltuk
    Yüksek olduğu için çocuk etrafı izleyebliyor.
    Güvenli.
    3 kademe kolay yatıyo.
    https://www.cimri.com/bebek-oto-koltugu/en-ucuz-besafe-izi-comfort-x3-sunset-melange-isofix-bebek-oto-koltugu-fiyatlari,52232698
    2.500 liraya bebek oto koltugu vay be para ne kadar kolay kazanılıyor demek ki :D
  • yasinim35 kullanıcısına yanıt
    Ayrıca emniyet kemeri ile sabitleme özelliği yoksa kullanamazsınız koltuğu.

• rock steady kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam o şekilde olan koltuklara bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

2.500 liraya bebek oto koltugu vay be para ne kadar kolay kazanılıyor demek ki :D

Alıntıları Göster
    Para kazanılmıyor da,insanlar çocuklarına iyi bakmayı, güvenli bir ulaşım sağlamayı tercih ediyor.
  • uhuvvet U kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Alıntıları Göster
    Valla hocam kimse kolay para kazanmıyor. Kendi adıma konuşursam sadece bencillik etmeyip, bir kaza anında çocuğu en iyi koruyabilecek bir koltuk aldım ve 2 sene önce nerdeyse 2100 lira para verdim. Şimdi ne kadar bilmiyorum. Bu tür şeyler hayatta bir kere lazım olur. Onda da sonradan ah keşke dememek için en iyisini almaya gayret gösterdim. Geri kalan şeylerinde çok dert etmem, mesela gider 2. el kıyafet alırım. Ama işin içinde sağlı ve can güvenliği olunca imkan yaratılır. Sigara içersem 3 - 5 ay içmem ya da kendime alacağım şeyi almam vs.

• uhuvvet U kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

BEBEK BAKIM ÇANTASI ÖNERİSİ:

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/kraft-1705-bebek-bakim-cantasi-452879144

https://www.hepsiburada.com/pierre-cardin-1502-olivia-anne-cantasi-p-HBV000004H5V0?magaza=Lava+Baby

YATAK ÖNERİSİ:

https://urun.n11.com/yatak/gelisimyatak-bambo-pocket-baby-torba-yari-ortopedik-yayli-ebatlar-P192271726

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturk unal -- 8 Ağustos 2019; 5:58:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıdaki ürünü satıyorum e-bebek'ten aldık ve kullandık faturası ve garantisi mevcut. İş yaparken vs vs koyup rahatça varsa işinizi felan halledebiliyorsunuz oyalıyor bayağı özellikle sallanarak uyuyan bebekler için çok iyi oluyor içerisinde sallanırken çok uyumuştu bizimki ve artık ihtiyacımız kalmadı. Ankara Eryaman'da ikamet ediyorum her hangi bir leke defarmasyon söz konusu değildir.

Aşağıdaki linkte ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz, eğer alıcak arkadaş veya arkadaşınız var ise boşa 650 tl vermesin bendeki 0'dan farksız ve temiz kullandık.
    https://www.e-bebek.com/baby-plus-wind-otomatik-oyuncakli-bebek-salincak-p-byp-sg301/

Merhaba geçen fiyatı 650 tl yazmıştım ama E-bebek'te güncel fiyatı 750 tl olmuştur arkadaşlar ki talepten dolayı dahada yükselecek, 400 tl'ye veriyorum bilginize kargo ile gönderilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 8 Ağustos 2019; 8:40:9 >

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    Önerileriniz için teşekkür ederim. Bebek bakım çantasını kullanan arkadaşlarım sırt çantası olarak almamı tavsiye ediyorlar.Daha kullanışlı oluyormuş.
  • erturk unal kullanıcısına yanıt
    Yenidoğan 0-2 yaş bebeklerin omurga gelişimi tamamlanmadığından yaylı yatak önermiyorlar. Konu ile ilgili internette farklı kaynaklarda bilgiler mevcut bir inceleyin derim.
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Uyarınız için çok teşekkür ederim.Bütçemi ayarlayabilirsem WellMatt yatak almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.