Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: glumerna , VeyselHLT , VeyselHLT Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
38.462
Cevap
1.421
Favori
2.590.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.hepsiburada.com/kraft-spin-fix-plus-oto-koltugu-0-36-kg-p-HBV00000LWEMV?magaza=d-bebek&wt_gl=cpc.nelk.6809.abo-ana-kucagi-oto-koltuk-pla&gclid=CjwKCAjw7anqBRALEiwAgvGgm2y89K1x0XD3J7AFPJYnEiAr9S4NVCPhJKXLITnXwNqClC-N4gW-cRoC3s4QAvD_BwE

KRAFT Techno Fix

https://www.hepsiburada.com/kraft-techno-fix-isofixli-oto-koltugu-9-36-kg-gri-deri-pm-aileatacmst2

Bu iki ürün hakkında bilgisi olan veya kullanan var mı?Dün bir mağazaya gittim bu 2 ürünü önerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerr89 -- 8 Ağustos 2019; 11:32:24 >

• uhuvvet U kullanıcısına yanıt
    Bende 1.5 sene önce Wellmatt yatak aldım halen kullanıyoruz gayet güzel. Ama fiyatları çok yükselmiş gerçekten. Bütçeniz elveriyorsa tavsiye ederim.
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Koltuklardan biri 0-36 diğeri 9-36 kg., bebeginizin kac aylik olduguna gore durum degisebilir, dikkat etmek gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uhuvvet

Uyarınız için çok teşekkür ederim.Bütçemi ayarlayabilirsem WellMatt yatak almayı düşünüyorum.
    Döşemeciye istediğiniz ölçüde sert sünger kestirebilirsiniz. Onlar sertliğine göre bilir. Yorgancıya da sünger üzerine 1-2 parmak pamuklu kılıf diktirirseniz. Hem sağlıklı olur hem de ucuza gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

2.500 liraya bebek oto koltugu vay be para ne kadar kolay kazanılıyor demek ki :D

Alıntıları Göster
    insan hayatından daha kolay kazanıldığı kesin.
  • rock steady kullanıcısına yanıt
    Bebeğimiz 10 aylık.İkisinin de uyacağını söyledi satıcı.
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    O zaman sıkıntı yok

• uhuvvet U kullanıcısına yanıt
    merhaba,

illa bebek çantası almanıza bile gerek yok, eşim benim işe giderken kullandığım sırt çantama el koydu, hiç bir problem yaşamadık, normal sırt çantası da kullanabilirsiniz, ihtiyacınız olmayan bir sürü özellik için ekstra para vermenize gerek yok
  • Concord neo neden satilmiyor bilen var mı 1 yerde var oda 6.000 ütopik geldi

• Britax romer b agile 4 amazonda 815 lira iken cahilligime almadik, acaba ne zaman tekrar indirime girer ?
    Birde 700-800 lira civarinda onerdiginiz baska bebek arabasi varmi arkadaslar ?

• Beyler selam, bizim bebekler doğdu. 24.gündeyiz birisi hala küvezde bayram sonrasına kaldı çıkışı ama durumu çok çok iyi :)

Bir tavsiyem olacak; Ebebekte Korbell çöp kovası var. İnanılmaz rahat ve gerçekten evde koku yapmıyor. Biz ufaklığın bezlerini haftada 1 atıyoruz. 59 lira fiyatı vardı en son.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Beyler selam, bizim bebekler doğdu. 24.gündeyiz birisi hala küvezde bayram sonrasına kaldı çıkışı ama durumu çok çok iyi :)

Bir tavsiyem olacak; Ebebekte Korbell çöp kovası var. İnanılmaz rahat ve gerçekten evde koku yapmıyor. Biz ufaklığın bezlerini haftada 1 atıyoruz. 59 lira fiyatı vardı en son.
    Dediğiniz kovaların torbaları kendine özel ve çok pahalı; amerika ve avrupadaki kapıcısı olmayan balkonu olmayan küçük evler için mantıklı, bizim evlerimiz için gereksiz bir yatırım.

Yenidoğan bebeğin kakası zaten kokmaz, anne sütü ile beslendiği sürece kokmaz hatta mamalarda bile çok kokmaz. Ek gıda geçişi ile kokmaya başlar.

Bizim de yenidoğanımız var, odasında basit kapaklı bir çöp var, 3-4 güne doluyor bu sırada koku hiç yapmıyor. Ek gıdaya geçince de her gün kapının önüne atarım gerekirse günde iki kez atarım 60'lık çöp torbası 2 TL, kapıcı alsın gitsin. :)

• Arkadaslar eger elinizde ikinci bir akilli telefon varsa bebek telsizi ya da kamerasina o kadar para vermeyim diyorsaniz dormi isimli uygulamayi tavsiye ederim. Omur boyu lisanslisi 17 lira civarindaydi. Biz 1 haftadir kullanıyoruz cok guzel program.

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    60 lık çöp torbası 2 lira demişsiniz. Nerden alıyorsanız söyleyinde bizde alalım.

• yavuz42 kullanıcısına yanıt
    https://www.rossmann.com.tr/rubin-cop-torbasi-5-litre-30x40-cm-60-adet-p-3881 3.5 olmuş. Ben bunları bezlerde kullanmak için 2 ya da 2.5'dan 3-4 tane almıştım, bilsem daha çok alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Dediğiniz kovaların torbaları kendine özel ve çok pahalı; amerika ve avrupadaki kapıcısı olmayan balkonu olmayan küçük evler için mantıklı, bizim evlerimiz için gereksiz bir yatırım.

Yenidoğan bebeğin kakası zaten kokmaz, anne sütü ile beslendiği sürece kokmaz hatta mamalarda bile çok kokmaz. Ek gıda geçişi ile kokmaya başlar.

Bizim de yenidoğanımız var, odasında basit kapaklı bir çöp var, 3-4 güne doluyor bu sırada koku hiç yapmıyor. Ek gıdaya geçince de her gün kapının önüne atarım gerekirse günde iki kez atarım 60'lık çöp torbası 2 TL, kapıcı alsın gitsin. :)

Alıntıları Göster
    Kokmuyor falan demeyin hocam. Bizim bebekler prematüre olduğu için mecbur mama takviyesi de var tabi ama kokuyor. Üstelik bizim atma işimiz daha kolay. Apartmanda çöp pencereleri var. İstediğimiz zaman atıyoruz ordan. Bununla ise odadan çıkmıyoruz ki içi ortalama 35 50 bez alıyor. İçinde zaten bir dünya kendinden çöp poşeti var ve sizin aldığınız 60lı torbalardan kat kat kalitelidir emin olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

https://www.rossmann.com.tr/rubin-cop-torbasi-5-litre-30x40-cm-60-adet-p-3881 3.5 olmuş. Ben bunları bezlerde kullanmak için 2 ya da 2.5'dan 3-4 tane almıştım, bilsem daha çok alırdım.
    Akşama sizin için bununla ilgili ufak bir hesap yapacağım :)

• terlikk kullanıcısına yanıt
    Gerçekten güzel bir program, daha önce ben de tavsiye etmistim burada ancak 2 ay basarili sekilde kullandiktan sonra basimiza gelen bir olay sonucu kamera almaya karar verdik. Malum bu uygulama evdeki modem/internet uzerinden baglanti sagliyor. Bizim basimiza 2 defa geldi, modemdeki baglantinin gitmesi sonucu uygulamadaki goruntu donuyor ve siz uygulamayi acip da bakana kadar bilginiz olmuyor. İlk kez bu durumla karsilastiktan sonra (bebegin aglamasini ust kattaki annem duydu, biz asagida habersiz tv izliyorduk eşimle), paranoyak olup 5 fk'da bir uygulamayi acip kapamaya basladim. 1 hafta icinde yine uygulamayi kontrol ederken tekrar karsilastim ağın kopmasi ve uygulamadaki goruntunun donmasi sorunu ile... Sonra da mecbur 2. el bebek kamerasi aldim yari fiyatina, tek handikapi bataryasinin sifir urun gibi uzun sure gitmemesi, ona da powerbank istirakleyerek cozum urettik.

Kisacasi, dormi uygulamasi gercekten guzel ve ekonomik ancak evdeki ağda ara sıra da olsa yasanabilecek kopmalara karsi dikkatli olmak gerekiyor.

• Bize de dogumda hediye gelmisti, boyle birseyin varligindan bile habersizdim. Gercekten cok kullanisli bir urun ama hediye gelmese ben keşfeder alır miydim, hic sanmiyorum :)

Kendi icinden cikan torba bize 2 ay yetti, ben uzerine 2 tane de yedek aldim (fiyatini hatitlamiyorum), bebek 7.5 aylik oldu hala 3. torbaya gecmedim, muhtemelen ilk yasini 4. torbadan once karsilariz diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Kokmuyor falan demeyin hocam. Bizim bebekler prematüre olduğu için mecbur mama takviyesi de var tabi ama kokuyor. Üstelik bizim atma işimiz daha kolay. Apartmanda çöp pencereleri var. İstediğimiz zaman atıyoruz ordan. Bununla ise odadan çıkmıyoruz ki içi ortalama 35 50 bez alıyor. İçinde zaten bir dünya kendinden çöp poşeti var ve sizin aldığınız 60lı torbalardan kat kat kalitelidir emin olun.

Alıntıları Göster
    Kullanım kolaylığı ayrı tabi ama korbell'den arkadaşımda vardı o ek gıdaya geçince kokmama işi yalan o kova odada duramaz boşuna alma yer kaplamasın demişti. Yoksa geçen şubatta yüzde 30 indirime girmişken alacaktım.

Hesap ben size yapayım 60 lira kova 1485 kirli bebek bezi poşeti de 70 lira. Günde 7'den hesaplasak 212 gün gider biz 424 günlük alalım. En az 60(kova)+70x2(2 takım poşet)=200 TL gider. Ki arkadaşımın tecrübesine göre kokmasın diye öyle şimdiki gibi bir hafta bekletemeyecekseniz.

Benim hesapla 40 gün oldu üç günde 2 poşet ortalama ile gidiyorum. Ama günde 2 den ve balyası 3.5 TL'den (60'lı) 30 gün gider. 424 gün için 13-14 balya lazım. O da en fazla 50 lira eder. Yani 4te1 ine gelir.

Bu tabi ölücü mantığı. Term bebek bir tane bile zor, preterm iki taneyi düşünemiyorum. Bana günde bir kaç dakika bile kazandıracak olsa parası neyse verirdim, alırdım. =)

• 
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.