Şimdi Ara

bayram tatilinde yola çıkmak için en uygun zaman (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
3.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: anaconda41

Bu güzel haber işte, teşekkürler. Şimdi biraz istirahat edeyim gece yolculuk başlıyor.
    Iyi dinlenin hocam hayırlı yolculuklar

Bende cuma dan trafik başlar diyordum. Demek olmamış çok şanslı imişsin. En yoğun bugündu herhalde yarın olmaz diye düşünüyorum

Bu arada sel olan yerde yol durumu nasıl ulaşım nasıl sağlanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Oranın yolunu henüz bilmiyorum hocam. Şuan Boludan sonra Gerede istametinde çok takılı kaldık.

• Yol ayrımı oradan sonra oluyor tıkanması normaldir

Kerasuslu hocam seni üst mesaja eklemeyi unutmuşum. Ordu tarafları nasıl

• arefe veya birinci normale dönrr mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi sabaha karşı 4’te Kasımpaşa’dan hareket ettim. Sakarya’ya kadar e5’ten geldim. Dur kalk hiç olmadı ama yoğun akıcı trafik vardı. İstikamet bartın bu arada.

Otoban kalan yola 6 saat, e5 ise 5.5 saat gösteriyordu. İlk kez Sakarya’dan Karasu istikametine çıkıp Karasu-Akçakoca-Zonguldak rotasına döndüm ve 4 saatte geldim. Hiç trafik görmeden normal zaman gibi 6 saatte yolu tamamladım.

Geçen hafta gidip gelmiştim ve 6.5 saat sürmüştü. Saat 1’de çıkan akrabalarım Düzce’de kazaya denk geldiler ve saat 10’da hala Bartın’a gelememişlerdi. :)

• benim bayram zamanlarında istikametim çanakkale-muğla arasında olur hep.

bayram tatilinde yola çıkmak için en uygun zaman

Cuma öğleden sonraları çok yoğun oluyor, iki kere yaptım bu hatayı bi daha asla :)
    Cumartesi sabah 6'da çıktım, çok yoğun olmayan trafikte rahat rahat evime ulaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Yol ayrımı oradan sonra oluyor tıkanması normaldir

Kerasuslu hocam seni üst mesaja eklemeyi unutmuşum. Ordu tarafları nasıl
    Sivas tarafından Şebinkarahisara geldik. Ordu tarafları sıkışıkmış orda yaşayan bi arkadaşı aramıştım.

• quote:

Sivas tarafından Şebinkarahisara geldik. Ordu tarafları sıkışıkmış orda yaşayan bi arkadaşı aramıştım.

Alıntıları Göster
    Demek öyle, inşallah akşama yol açık olur ya

• dun 4 saatte istanbuldan cikabildim lanet ettim geri donecektim eve. mehmetcik vakfinin orasi kilitti izmite kadar sonra bir cok yerde daha dur kalk yaptim bolu tuneli cevresi kilit devamli trafik kazalari vardi neyse 4te ciktim evden sabaha dogru 5te nevsehire geldim

• Bu sabah 5:30 da ankaradan sivasa yola çıktım,canım sıkıldıkça çektim kenara gezindim 8 saatte sivas imranlı ya ulaştım.samsun yozgat ayrımına kadar trafik vardı ordan sonrası gayet akıcıydı.Yollarda baya radar vardı bu arada,denetim baya sıkıydı

• Arkadaşlar yarın yarım gün çalışıp iatanbul kartaldan trabzona yola çıkacam .trafik olurmu acaba ..giden gitti sanki .ama benim gibide çok kişi vardır

• Dün akşam 20:30 civarı halkalıdan çıktım.1 saat Kadıköy’de biraz oyalanıp devam ettim.Antalya gazipaşada saat 12 de vardım.İstanbuldan Pamukova ya d-200 karayolunu kullanarak 4,5 saatte vardım.(normalde 2,5 saat)Molalar hariç 912 km lik yolu 12 saat 47 dk da aldım.Dün akşam tem çok kötüydü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 19 Ağustos 2018; 20:28:15 >
  • Dün akşam adapazarından giresuna yola çıktım yol boştu. Ordu tarafında yol tek şeritten devam ediyor yinede acıktı ama

• quote:

Dün akşam adapazarından giresuna yola çıktım yol boştu. Ordu tarafında yol tek şeritten devam ediyor yinede acıktı ama
    Senin zamanlaman iyiymiş. Dönüşte de Ordu, Samsun ve ilçelerindeki akrabalara uğrayarak gideceğiz.

• quote:

Senin zamanlaman iyiymiş. Dönüşte de Ordu, Samsun ve ilçelerindeki akrabalara uğrayarak gideceğiz.

Alıntıları Göster
    Pazar boş olur diye düşünmüştüm öyle de oldu dönüş nasıl olur onu bilemiyorum ama gününü iyi ayarlamak lazım. Gerçi ben bir dahaki hafta döneceğim

• quote:

Dün akşam adapazarından giresuna yola çıktım yol boştu. Ordu tarafında yol tek şeritten devam ediyor yinede acıktı ama
    Samsuna yaklaştım hiç trafik denk gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Samsuna yaklaştım hiç trafik denk gelmedi

Alıntıları Göster
    Cumartesi biraz vardı , dün hiç yoktu ama rahat geldim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.