Şimdi Ara

bayram tatilinde yola çıkmak için en uygun zaman (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
3.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayram sabahı çıkacağım kısmetse. Sınır boşalmış olur rahat rahat geçerim.
  • 17/08/2018 saat 08:00 de yola çıkılsa boş olur mu
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Nerden ne tarafa gideceksin? Köprüyü geçeceksen daha erken yola çıkmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Bende cumartesi çıkmayı düşünüyorum. Giresuna gideceğim yol nasıl olur acaba
    Bende pazar akşamı çıkmayı düşünüyorum. Hedef Dereli, Alucra, Yağlıdere, Şebinkarahisar. Burdan haberleşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaconda41 -- 8 Ağustos 2018; 11:15:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cervinff

Nerden ne tarafa gideceksin? Köprüyü geçeceksen daha erken yola çıkmanız lazım.
    istanbul ataşehir mevlana mahallesinden antalya kepez zafer mahallesine gitmeyi planlıyorum
  • anaconda41 kullanıcısına yanıt
    Ümraniye’den yola çıkıyorum bende ya sabah erken saat yada akşam güneş batımına yakın

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    sabah trafiğine kalmadan 04:30-05:00 gibi çıkın bence. Ben Antalya tarafına giderken öyle yapıyorum. 10 gibi Afyon'a varırsınız. 13-14 gibi de Antalya'da olursunuz.
    Adapazarı-Bozüyük-Kütahya-Afyon-Burdur güzergahı iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anaconda41

Bende pazar akşamı çıkmayı düşünüyorum. Hedef Dereli, Alucra, Yağlıdere, Şebinkarahisar. Burdan haberleşelim.

Alıntıları Göster
    Hocam bende cumartesi 10 11 gibi cikarim. Bu arada Ordu yu sel vurmuş yol ne durumdadır acaba

2012 de de Samsun u sel vurmuştu o zaman yol baya kötü olmuştu

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Ben de Cuma günü Giresun'a yola çıkmayı düşünüyorum ama öğleden sonraya kalırsak işimiz çok çok zor. O yüzden cumartesi gecesi 2-3 gibi de çıkabilirim.
  • Siz benden önce çıkıyorsunuz.

Yollar ne durumda hiç bilmiyorum. Memleket orası da muavinlik zamanlarım harici gezmeye hiç gitmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaconda41 -- 8 Ağustos 2018; 15:53:26 >
    Muavinlik yaş kaç ben 1 sene önce otobüs ile gitmiştim şimdi hesapladım aynı fiyata geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Muavinlik yaş kaç ben 1 sene önce otobüs ile gitmiştim şimdi hesapladım aynı fiyata geliyor
    Yaş 34. 2000li yıllardaydı muavinlik yaptığım zamanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Ben de Cuma günü Giresun'a yola çıkmayı düşünüyorum ama öğleden sonraya kalırsak işimiz çok çok zor. O yüzden cumartesi gecesi 2-3 gibi de çıkabilirim.
    Hocam ben kiralık arabayla gideceğim cumartesi sabah teslim alırım birde 1 gün kıramasam yeter mi acaba? Yolda kalma ihtimalimiz olur mu

2012 de Samsun da yol ful çamurdu. Ağaçlar falan hep yola inmişti boştu ama çok pisti

Yaş 33 Giresun arası ise kesin denk gelmişizdir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben de kiralık araçla gideceğim. Cuma sabah Sabihadan alıp önce Avrupa yakasına geçip akşam işten kardeşimi alıp çıkmayı planlıyordum ama saatlerce trafikte beklemeyi pek gözüm kesmiyor. O sebepten cumartesi sabahına doğru 3-4 gibi çıkacağım muhtemelen.
  • Anladım Hocam bende cumartesi sabah alıp ordan direk giderim. Yalnız yol çökmüş bayrama düzelir mi. Düzelmez se ne yapıcaz peki

Valla Ordu'da yollar mahvolmuş. Büyük sıkıntı bizi bekliyor. Bayram kalabalığında o yollar geçilmez. Mutlaka yolları açarlar ama yan yol, toprak yol vs. olacağından sıkıntı çıkacak.
  • Yol açılmazsa alternatif yol buluruz, gerekirse içerden Sivasa, ordan da Şebinkarahisar a doğru geçeriz bilmiyorum.

@Karqasa olabilir, İzmitten İstanbuldan Trabzona, Giresuna çalışmıştık hep.

• Sivastan hiç geçmedim şebinkarahisar da yüksekte diye biliyorum oranın yolları nasıl peki
    Valla ben ilk defa gideceğim hiç bilgim yok. Akrabalarım bazen ordan giderler de ordan aklıma geldi. Sahil kesimindeki yolun durumuna göre aksiyon alacağız kısacası.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.