Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
20.138
Cevap
102
Favori
437.210
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU)
Giriş
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Aynen Arda abi helikopter beceremiyorum, ama sniper de baya keyif alıyorum

Biz arabaciydik hani nerede o repair lar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Psn : ardadgr16

Referanslar(hesap sattıklarım): Brooklyn23 , Gs_Emre , jambon , crypto81 , y4n3s
  • Binbaşı
    1320 Mesaj

Her daim öyleyiz abi, 😊

|
    |
    Richie Rich kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oznokcgl

quote:

Orijinalden alıntı: kabune

öyleymiş. Ben o semti bile görmedim

Sen bırak vefa yı filan da su ceyhuna fifa yı öğret ya bıktım sürekli yenmekten 20 maçtır yeniyorum hala totem diyor lan 20 maç ne totemi bildiğin oynayamıyorsun işte

Ceyhun umutsuz vaka ya. Benden de 5 yedikten sonra cok ballısın diyor. Nasil balsa o

|
    |

• Yarbay
    2827 Mesaj

Hocam manevralarınız güzel. Size önerim helikoptere takip füzesinin hepsini atmamanız. 2 tanesini birden atarsanız düşman hedef şaşırtıcı füzeler atıyor ve 2 takip füzesi boşa gitmiş oluyor. O yüzden size tavsiyem önce ilk füzeyi atmanız, o süre zarfında şaşırtıcı füze atan oyuncuyu taramanız sonrasında ise düşmanın attığı takip füzesinin süresi geçince, ikinci füzeyi ateşlemenizdir. Bu durumda önceden taradığınız için son attığınız füze ile daha kolay patlayacaktır. O süre zarfında düşman tekrar hedef şaşırtıcı füze atamadığından (belirli süre beklemesi gerektiğinden) daha kolay imha olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 11 Şubat 2016; 11:04:48 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kabune

PSN:Darkhate90
  • Yarbay
    3233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Hocam manevralarınız güzel. Size önerim helikoptere takip füzesinin hepsini atmamanız. 2 tanesini birden atarsanız düşman hedef şaşırtıcı füzeler atıyor ve 2 takip füzesi boşa gitmiş oluyor. O yüzden size tavsiyem önce ilk füzeyi atmanız, o süre zarfında şaşırtıcı füze atan oyuncuyu taramanız sonrasında ise düşmanın attığı takip füzesinin süresi geçince, ikinci füzeyi ateşlemenizdir. Bu durumda önceden taradığınız için son attığınız füze ile daha kolay patlayacaktır. O süre zarfında düşman tekrar hedef şaşırtıcı füze atamadığından (belirli süre beklemesi gerektiğinden) daha kolay imha olacaktır.

Taktik için teşekkürler. Peki rakip heli çok çok yakınımızdaysa da durum aynı mı yani sanki çok yakındayken rakip heli flare veya ecm açsada o iki füzeyi yiyor gibime geldi. Doğrumudur ?

• Er
    4 Mesaj
    Selamunaleyküm arkadaşlar,
    Forumda yeniyim nereye kime yazacağımı tam kestiremedim ama cevaplayan olursa sevinirim.

Primary hesap olarak BF4 var.Kendi hesabımdan oynuyorum pri olduğu için.Sorum şu; premium eklentisini almak istiyorum BF4'ün.Kendi hesabıma alsam oynayabilir miyim? Yoksa oyunun yüklü olduğu pri hesaba alma zorunluluğum mu var?

Oyunun yüklü olduğu hesaba almakta tereddüt etmemdeki sebep yarın bir gün hesabı satacağım için kredi kartı bilgileri girmek istememem.
    Kendimi ifade edebilmek için biraz uzun yazdım.Şimdiden teşekkürler vakit ayırıp ilgilenen arkadaşlara.
    Hayırlı formlar...
  • Binbaşı
    1276 Mesaj
    Beyler PS3 te ortam nasıl oyunda? Call of Duty ps3 ü gömmüş adeta. EA indirimi varken BF alınmalı mı? Alınırsa Hardline mı BF4 mü
    |
    |

Orijinalden alıntı: zibidii

Selamunaleyküm arkadaşlar,
    Forumda yeniyim nereye kime yazacağımı tam kestiremedim ama cevaplayan olursa sevinirim.

Primary hesap olarak BF4 var.Kendi hesabımdan oynuyorum pri olduğu için.Sorum şu; premium eklentisini almak istiyorum BF4'ün.Kendi hesabıma alsam oynayabilir miyim? Yoksa oyunun yüklü olduğu pri hesaba alma zorunluluğum mu var?

Oyunun yüklü olduğu hesaba almakta tereddüt etmemdeki sebep yarın bir gün hesabı satacağım için kredi kartı bilgileri girmek istememem.
    Kendimi ifade edebilmek için biraz uzun yazdım.Şimdiden teşekkürler vakit ayırıp ilgilenen arkadaşlara.
    Hayırlı formlar...

Hocam satıcağınız zaman kredi kartı bilgilerini kaldırırsınız sorun olmaz

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    Tamam,teşekkür ettim.Anladığım kadarıyla oyunu yüklü olduğu hesaba kurmak şart.Zaten böylesi daha mantıklı,satarken 5-10 lirada premium ekleriz.Dışarıdan aldığım bir hesapta kart kullanmak istemediğim tereddür etmiştim.
    Dediğin elden çıkarırken sileriz.İyi günler.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 11 Şubat 2016; 23:00:33 >
  • Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Server lar 45 hz trick rate olmuş

Yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oznokcgl -- 11 Şubat 2016; 21:14:31 >
    |
    |

Teşekkür ederim, eğilme tuşunu r3 olarak ayarlarsanız crouchshot dediğimiz olayı burst silahlar hariç zorlanmadan yapabilirsiniz...aim halindeyken hedef değiştirmek için aim asisti kapatıp, bol pratik yaparsan rahatlıkla kavramış olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpleo -- 11 Şubat 2016; 22:08:02 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ___NeO
    quote:

Server lar 45 hz trick rate olmuş

Arada bir türkçede konus müslüm anlamıyoruz birşey

Orijinalden alıntı: sarpleo

Teşekkür ederim, eğilme tuşunu r3 olarak ayarlarsanız crouchshot dediğimiz olayı burst silahlar hariç zorlanmadan yapabilirsiniz...aim halindeyken hedef değiştirmek için aim asisti kapatıp, bol pratik yaparsan rahatlıkla kavramış olursun.

Hmmm çok kolaymış. Hemen yapıp killing machine oluyorum

Ya bi sey bildigin yok millete ahkam kesme.Yok soyle yap yok boyle yap Karakartal yok tabi atip tutarsin

Daha ögrencek çooook şey var bu helide ama karsı takımda biraz zayıf olunca ilk ciddi skorumu 29-6 aldım
    Yalnız ben bu headskeere ı bırakamıyorum kerem. Özellikle büyuk haritada. Gerçi sonradan izlediğimde çok boşa oyalanmışım heatskeere la bazı yerlerde; kilitlenmeye uğraşcağıma minigunla ateş etsem vurcam belkide.
    Ama sanki bi tık hızlanmış mıyım yoksa aynı mı ? @tr-kerem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 11 Şubat 2016; 23:47:09 >
    |
    |
    Bahsedilenler: tr-kerem

• Binbaşı
    1320 Mesaj

Haklısın abi, abi tazeleme hızı biz multiplayer ı 30 hz tazeleme ile oynuyoruz, şimdi 45 hz oldu , inşallah 60 hz olurda hikaye modu nun akıcılığı ile oynarız. Pcde 144 hz server lar var, abi detaylı olarak anlatılmış burda buyrun. https://teknoseyir.com/durum/379698

|
    |
    kabune kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3233 Mesaj
    quote:

Haklısın abi, abi tazeleme hızı biz multiplayer ı 30 hz tazeleme ile oynuyoruz, şimdi 45 hz oldu , inşallah 60 hz olurda hikaye modu nun akıcılığı ile oynarız. Pcde 144 hz server lar var, abi detaylı olarak anlatılmış burda buyrun. https://teknoseyir.com/durum/379698

Vaay çok iyimiş bu olay. Akıcılık çok önemli gerçekten. Fps oyunlar zaten hızlı oynanması gereken oyunlar olduğundan ne kadar az takılma donma vs olursa o kadar iyi. Ben bu haberlere bf4 için değil bf5 için seviniyorum. İyice geliştirsinler ki bf5 güzel çıkış yapsin. Bilgilendirme için teşekkürler

• Yüzbaşı
    883 Mesaj
    quote:

:) ben anca normal oynamaya alistim bide ona alismak baya uzun zamanimi alir hocam sizde iyi duruyor ben hic karistirmiyim en iyisi. :))

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: oznokcgl

quote:

Ya bi sey bildigin yok millete ahkam kesme.Yok soyle yap yok boyle yap Karakartal yok tabi atip tutarsin

kardeş bi dur ya havaya girdik bölme bi rahat vermediniz ya
    |
    |
SEO
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
30,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.