Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (890. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ooo güzel taktikler. Teşekkürler.
    Heatseeker ı bırakmak kolay olmıcak ama yapıcam söylediğini. Diğer söylediğin hareketlerede çalışmaya devam. Yakında işi götürürsün demen çok iyi niyetli bir dilek gibi; ben biraz daha uzak bir tarihi hedefledim;bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oznokcgl kullanıcısına yanıt
    Bende bi oznokcgl diye birini tanıyorum. Onun üzerine hayırsız vefasız tanımam

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Bende bi oznokcgl diye birini tanıyorum. Onun üzerine hayırsız vefasız tanımam

Vefa semt ismi sadece

• Arkadaşlar bu marksman ribbon nasıl kazanılır, yardım ederseniz sevinirim iyi geceler dilerim

• oznokcgl kullanıcısına yanıt
    öyleymiş. Ben o semti bile görmedim

• Arkadaşlar kimse yok mu şu marksman ribbon u nasıl alınacakmış söyleyen

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Arkadaşlar kimse yok mu şu marksman ribbon u nasıl alınacakmış söyleyen

En az 250 metreden headshot kill yapacaksın.
  • quote:

Sen bırak vefa yı filan da su ceyhuna fifa yı öğret ya bıktım sürekli yenmekten 20 maçtır yeniyorum hala totem diyor lan 20 maç ne totemi bildiğin oynayamıyorsun işte

• quote:

Orijinalden alıntı: CanOguzhan

Merhaba arkadaşlar.
    Yeni aldım oyunu,premium ne oluyor ? Daha farklı modlar mı var yoksa daha değişik birşey mi ?

Premium = Season Pass
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim, çok zor olacak benim için

• quote:

Arkadaşlar bu marksman ribbon nasıl kazanılır, yardım ederseniz sevinirim iyi geceler dilerim

Hocam bende onun dog tagini açmaya çalışıyorum 962 tane olmuş 16 tane daha marksman ribbon alınca açılıcak inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayyo

quote:

Arkadaşlar bu marksman ribbon nasıl kazanılır, yardım ederseniz sevinirim iyi geceler dilerim

Hocam bende onun dog tagini açmaya çalışıyorum 962 tane olmuş 16 tane daha marksman ribbon alınca açılıcak inşallah

Allah kolaylık versin hocam, ama 250 metreden head shot çok zor ya

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpleo

Hocam elinize saglik. Hem egiliyorsunuz hem ates ediyorsunuz yetmez gibi birde yandaki adama aim alip onuda vuruyorsunuz :) bu isin bir sirri varmi acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erayyo

quote:

Allah kolaylık versin hocam, ama 250 metreden head shot çok zor ya

Sniper a sardın sen bu aralar

• Aynen Arda abi helikopter beceremiyorum, ama sniper de baya keyif alıyorum

• quote:

Aynen Arda abi helikopter beceremiyorum, ama sniper de baya keyif alıyorum

Biz arabaciydik hani nerede o repair lar :)

• Her daim öyleyiz abi, 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: oznokcgl

quote:

Sen bırak vefa yı filan da su ceyhuna fifa yı öğret ya bıktım sürekli yenmekten 20 maçtır yeniyorum hala totem diyor lan 20 maç ne totemi bildiğin oynayamıyorsun işte

Ceyhun umutsuz vaka ya. Benden de 5 yedikten sonra cok ballısın diyor. Nasil balsa o

• Hocam manevralarınız güzel. Size önerim helikoptere takip füzesinin hepsini atmamanız. 2 tanesini birden atarsanız düşman hedef şaşırtıcı füzeler atıyor ve 2 takip füzesi boşa gitmiş oluyor. O yüzden size tavsiyem önce ilk füzeyi atmanız, o süre zarfında şaşırtıcı füze atan oyuncuyu taramanız sonrasında ise düşmanın attığı takip füzesinin süresi geçince, ikinci füzeyi ateşlemenizdir. Bu durumda önceden taradığınız için son attığınız füze ile daha kolay patlayacaktır. O süre zarfında düşman tekrar hedef şaşırtıcı füze atamadığından (belirli süre beklemesi gerektiğinden) daha kolay imha olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 11 Şubat 2016; 11:04:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Hocam manevralarınız güzel. Size önerim helikoptere takip füzesinin hepsini atmamanız. 2 tanesini birden atarsanız düşman hedef şaşırtıcı füzeler atıyor ve 2 takip füzesi boşa gitmiş oluyor. O yüzden size tavsiyem önce ilk füzeyi atmanız, o süre zarfında şaşırtıcı füze atan oyuncuyu taramanız sonrasında ise düşmanın attığı takip füzesinin süresi geçince, ikinci füzeyi ateşlemenizdir. Bu durumda önceden taradığınız için son attığınız füze ile daha kolay patlayacaktır. O süre zarfında düşman tekrar hedef şaşırtıcı füze atamadığından (belirli süre beklemesi gerektiğinden) daha kolay imha olacaktır.

Taktik için teşekkürler. Peki rakip heli çok çok yakınımızdaysa da durum aynı mı yani sanki çok yakındayken rakip heli flare veya ecm açsada o iki füzeyi yiyor gibime geldi. Doğrumudur ?

• 
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.