Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (889. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz değil çok faydası var, kullandıkça göreceksiniz, hayırlı olsun...
  • Biraz zor bir soru olcak ama belki başına gelen ve çözümünü bilen vardır.
    Boş server a girmek istediğimde:
    Failed to connect the server diyor ve bu şekilde herhangibir boş server a giremiyorum ama bi arkadaşım girebiliyor. Sebebini bilen var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Makina soğuk
  • tony redgrave kullanıcısına yanıt
    ?
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tony redgrave

Makina soğuk

süper

Şimdi makinayı heliyle ısındırmaya çalışıyorum. İzlerken sıkılmazsanız üstadlardan yorum öneri ve hatalarımı vs rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: clupgizmo16

quote:

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

quote:

Oyun dolu fakat premium almana gerek yok Dlc haritaları özellikle Naval strike,China rising falan ölü hep.Görevleri saçma sapan (premium olarak 9 tane zaten) 100 kill şundan 10 kill şundan gibi.Premium özel diye Phantom bow verdiler sonra herkese bedava yaptılar.Premium gereksiz şu an.Görevlerde takıldığın olursa buradan yardımcı oluruz.

@Schi20phrene

Uniform ayarlar ile nişan alma hassasiyeti için zoomda farklı nişan alırken farklı normalde farklı olarak ayarlanabiliyor.

Usta zaten ps storeda 80 tl premium aldm gtti :D bf3ün premiumunda byağı eğlnmştim. Doluluk iyiyse süper. Hngi mapler daha dolu oluyo ?

Tam ben tavsiye ederken aldığını yazmışsın, hayırlı olsun.

Dostum premium maplerini indirdimde premium silahlarını nerden görüyoduk ya bf3te şu kadar şunla şöyle yparsan şu silah açılır olayı felan vardı. P90 mtar21 felan premiuma özeldi bf3te. Bunda durum ne ? Ve silahları açma görevlerni nerden bulabilirim

• Bunda sistem aynı BF3 gibi (Mtar CQ dlcsi ile geliyor) ama daha kötü BF3de en azından camo veriyordu premium.DLC sahibi olan görevleri yaptıktan sonra silaha erişebiliyor.Premium indirimli 5 DLC dışında cacık.Görevleri oyun ana menüsünden my soldier -->assigments veya battlelogdan bulabilirsiniz.Bazı görevler bir oyun içinde şunları şunları yap diyor onlara dikkat edin.

@kabune

Abi güzel olmuş ama çok sabit duruyorsun,işini bilen adam haritanın öbür ucundan vurur.Birde şu heliye binen adamları tanıyorsan,sen support olup binmeden pervanenin oraya ammo box atıyorsun yanına binecek adam mechanic perk ile engi olup geliyor(mechanic perk olmadan tamir çook yavaş) ama silah olarak semi-auto shotgun ve frag rounds alıyor.Kısaca AC-130 oluyorsun birden bire.Thermal camo aldıktan sonra stinger kullanan adam kilitleninceye kadar shotgun kullanan işini bitiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tony redgrave -- 10 Şubat 2016; 10:34:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Makina soğuk

süper

Şimdi makinayı heliyle ısındırmaya çalışıyorum. İzlerken sıkılmazsanız üstadlardan yorum öneri ve hatalarımı vs rica ediyorum.

yorum yapmak bana düşmez heliden hiç anlamam ama bence bu kadar kısa zamanda çok iyi manevralar falan, yeni bir pilot doğuyor
  • Arkadaşlar üstatlara 2 sorum var

1- boostları nasıl aktif edeceğiz.
    2- bana güzel bir server söyleyebilirmisiniz yeni başladım. (ps3)
  • tony redgrave kullanıcısına yanıt
    Ben o shotgunlinin emniyet kemerini paraşütünü keser heliyi yan yatırıp asağıya atarım. Bana göre degil shotgunliya yardim ve yataklık

Yorumun için teşekkürler. Kesinlikle çok daha seri olmam lazım da işte çok kolay değil ama her denememde bir tık üzerine koyuyorum; bakalım nereye kadar gelişecek.

• quote:

Bunda sistem aynı BF3 gibi (Mtar CQ dlcsi ile geliyor) ama daha kötü BF3de en azından camo veriyordu premium.DLC sahibi olan görevleri yaptıktan sonra silaha erişebiliyor.Premium indirimli 5 DLC dışında cacık.Görevleri oyun ana menüsünden my soldier -->assigments veya battlelogdan bulabilirsiniz.Bazı görevler bir oyun içinde şunları şunları yap diyor onlara dikkat edin.

@kabune

Abi güzel olmuş ama çok sabit duruyorsun,işini bilen adam haritanın öbür ucundan vurur.Birde şu heliye binen adamları tanıyorsan,sen support olup binmeden pervanenin oraya ammo box atıyorsun yanına binecek adam mechanic perk ile engi olup geliyor(mechanic perk olmadan tamir çook yavaş) ama silah olarak semi-auto shotgun ve frag rounds alıyor.Kısaca AC-130 oluyorsun birden bire.Thermal camo aldıktan sonra stinger kullanan adam kilitleninceye kadar shotgun kullanan işini bitiriyor.

Teşekkür ederim hocam. Yani bu assigments kısmından tüm silahları görebilirz ve orda ne yapılırsa açılcağı felan yazıyo anladğım kadarıyla

• Evet öyle.Sitede buna benziyor

@kabune

Abi sen yaparsın,gözüm bundan sonra Battlefield top plays videolarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tony redgrave -- 10 Şubat 2016; 12:34:10 >
  • Çok pis gaz veriyosunuuuuz çok piiiis

• Merhaba arkadaşlar.
    Yeni aldım oyunu,premium ne oluyor ? Daha farklı modlar mı var yoksa daha değişik birşey mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet öyle.Sitede buna benziyor

@kabune

Abi sen yaparsın,gözüm bundan sonra Battlefield top plays videolarında

Eyvallah hocam

• kabune kullanıcısına yanıt
    Çok yavaş ve sabit hareket ediyorsun, vurulma ihtimali yüksek
    3rd person'ı hiç kullanmıyorsun, geniş açıdan bakabilirsin
    Geri geri gitmek, özellikle arkadan gelen heli'lere karşı kullanabilirsin. Geri giderken hız daha fazla oluyor arkadan gelen heli manevra yapana kadar önüne düşüyor.
    Heat Seeker yerine guided, heat işini başlarda kolaylaştırıyor gibi ama sadece aim'i köreltmeye yarıyor. Ben uzun süre kullandım keşke kullanmasaymışım. Guided 'la tanklar vs ile de uğraşırsın.. Başlarda zor gelebilir geniş haritalarda kullanırsın ama dawnbreaker, flood vs de hiç gerek yok. Sen bağlanana kadar minigun seni düşürür.

Şimdilik bu kadar :)
    Biraz pratikle işi götürürsün yakında
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Makina soğuk

süper

Karakartal80 vardı onun üzerine helici tanımam.Adam caresiz kaldığı durum da yan tarafa gecip diger heliyi c4 le patlatmış sonrasın da da hunharca gülmüş efsane bir oyuncudur.Videoya gelince eh işte

• Arkadaşlar hesap aldım ps4 için ama hep kendim oynuyorum ps üzerinde toplulukda bulamadım takımı olan ya da birlikte oynamak istiyenler msj atsan forumdan haberleşip oynuyalım.
  • Dragon Valley 'i yeni oynadık güzel haritaymış ama 64 kişi için bile biraz büyük kaçmış bence.

Dün akşamki canlı yayından derlediğim bir montaj. Bütün aksiyon E bayrağında geçti.

• 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.