Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (893. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

Orijinalden alıntı: mertcan102

Beyler kontrolfreek siparişin kaç gündür böyle kargoya verildiğinden beri sizde alırken böylemi oldu ?

Benim yeni aldığımda 3 haftadır gelmedi pazartesi elimde inşallah, onlar kargoyu dhl firmasına veriyor o firma usps amerika ptt sine veriyor, eğer usps kargonu teslim almışsa takip bölümünde delivery by usps yazar ve LM364746593US gibi bir takip numarası daha verir. Bu takip numarasıyla ptt kargodan takip yapabilirsin. Eğer yapamıyorsan kargo daha Türkiyeye gelmemiş demektir.

DHL YE VERİLMİŞ HIZLI KARGO SEÇMİŞTİM 9 ERTESİ GÜN KARGOUA VERİLDİ AMA HALA BİR GÜNCELLEME YOK PTT Yİ ARAYIN DHL DİYOR ONLAR TAKİBE BAKIYORLAR DİYOR
  • Bf3 bf4 hardline hepsi birbirine benziyor silahlar sesler ayni nerdeyse, umarim battlefield 5'te daha farkli seyler görürüz iyice baymaya basladi, hele silah tasarimlari yokmu tam bir rezillik ak-12 famas vss silahlarin tasarimlari ne cirkin seydir arkadas o ögle birde bunlarin favori silah olmasi lazim tam tersine su tabancasi gibi hadi bunlarida gectim silah eklentilerinin hic bir etkisi yok silahlara süs olarak yapmis adamlar örnegin bir silaha foregrip takiyorsunuz adamin foregripten tutmasi gerekirken yine silahin altindan tutuyor kücük detaylar olabilir fakat kacinci oyundur arkadas bu.Evet elestirilerimin oyunun suyunu cikardiktan sonra gelmeside ilginc bulmus olabilirsiniz cünki yeni oyun istiyoruz ulan artik
  • Arkadaşlar BF3 ile alakalı bişey sorcam. Muhtemelen BF4 için de aynı cevap geçerli olur o yüzden buraya soruyorum.
    Eğer oyunu endonezya psnden alırsak bize bi zararı olur mu bu durumun? tuş karışıklığı/online oynama sorunları gibi?
  • Arkadaşlar multiplayerde en son level kaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Arkadaşlar multiplayerde en son level kaç?

140

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

140

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

140

• Şu deagle'ı açmanın kolay bir yolu yokmu ya unica ile 20 hs atmak biraz uğraştırır insanı

• erayyo kullanıcısına yanıt
    arkadaşlarınla girip karşı takıma geç
  • Ses konusunda BF3ün eline hiçbiri su dökemez.Şuan BF3 oynuyorum G3'le attığın her mermi sana o silahın tır gibi vurduğunu hatırlatıyor.BF4deki SCAR-H öylesine bir silah gibi.Silah tasarımları gerçek versiyonlarının 1e1 kopyası,atış hızına kadar.Bence BF serisinin en iyi yaptığı 2 şey bunlar ve harikalar.Kopyala yapıştır bile yapsalar,çıkışında stabil bir oyun versinler başka birşey istemiyorum.

Edit;

BF4 ün hatası çok fazla ve gereksiz silah koymasıydı.Sonra her yamada birşeyler değişti dengelemek için.Birde oyunu çok casual yaptılar her kesimden oynasınlar diye.Hepsi Alan Kertz diye bir herifin başı altından çıktı bunlar sonra oyun çıktığında adama sordular niye böyle diye,soruları adam şahsiyetine küfür ediyormuşuz gibi algıladı.İlk çıktığında oynayanlar hatırlar 3-4 hafta çıt yoktu DICE'den,millet oyunu oynamaya çalışırken :)

1) Ulan oyuna bir silah eklemişler XM25 diye
    2) eee
    1) oturduğun yerden siper arkasındaki düşmanları bile vurabiliyorsun
    2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tony redgrave -- 14 Şubat 2016; 13:18:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

arkadaşlarınla girip karşı takıma geç

Hocam malesef onu yapabileceğim kişi yok tek başıma oynuyorum

• Battlefield 4 yayınıyla cephedeyiz, bekleriz :)

www.twitch.tv/gamersroomtr
  • Arkadaşlar oyunu almak istiyorum ama şuan oynayan oyuncu sayısı kaç acaba serverlerin doluluk oranı olarak.platform ps4

• abraham48 A kullanıcısına yanıt
    Bazen boş Server bile bulamadığım oluyor, gözün kapalı satın alabilirsiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Bazen boş Server bile bulamadığım oluyor, gözün kapalı satın alabilirsiniz hocam

Sağolasın verdiğin bilgi için

• abraham48 A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam

• kabune kullanıcısına yanıt
    Zamanlama ile alakalı. Eğer çok yakınında ise atsa bile füzeyi yiyor. Ama biraz mesafe varsa kurtarıyor. Tabi füze şaşırmak için en son çıkan füze şaşırtıcı aşamalı duman atan şaşırtıcıyı kullanırsa şansı biraz daha yüksek, en yakınında olsa bile. Fakat ilk seviyede olan füze şaşırtıcı biraz daha pasif kalıyor, daha çok riskli olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 15 Şubat 2016; 9:49:15 >
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Tamamen pratikle olacak iş biliyorsun, dün ben de 2 el girdim uzun zaman geçince aim sapıtıyor. Şu an sen benden daha iyi aim alıyorsun valla :)

Birkaç nokta ;

- Büyük haritada bir şey diyemeyeceğim ama heat seeker'dan tez zamanda kurtul
    - Heli'lerle kafa kafaya geldiğinde yükseklik avantajını alman lazım (karşı takım acemi olduğu için vuramamış) 4. dk'da attack heli'ye karşı çok aşağıda kalmışın. Kitlenmemesi için binanın arkasına geçiyorsun ama çok uzağında kalıyorsun olabildiğince yakında durmak daha faydalı.
    - 3rd person (bu belki kişiseldir)
    - Seri hareketler (bu da belki kişisel, çok daha yavaş oynayıp daha fazla kill bile alınabilir, ben ordan oraya gitmeyi seviyorum)
  • Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir oyuna girmiyordum bu hafta değişiklik olsun diye bir bakayım dedim ancak daha önceden olmayan bir sürü sorun yaşadım. Şöyle ki;

1) Playstationın internet bağlantısını kabloyla sağlıyorum. Daha önceden yani yaklaşık 7-8 ay önce server browser kısmında 5 çizgi olmayan server hemen hemen yoktu. Şimdi aldığım en iyi değer 4 çizgi hatta bazen 3 çizgi. Özellikle fazlaca "packet loss" ve "latency variation" uyarısı alıyorum. Yani şu görseldeki üstten 2 ve 4. işaretler:

Bu bağlantı problemi güncelleme sonrası gelişen genel bir sıkıntı mı yoksa benimle mi alakalı? Eğer öyleyse DMZ ayarı vb. uğraşacağım.

2) Bu her ne kadar teknik anlamda bir sorun olmasa da merak ettiğim bir husus. Serverlarda genellikle SCAR - H kullanan 25-30 rütbeli oyunculara denk geliyorum. Ne hikmetse 30-3, 45-8 gibi güzel skorlarla oynuyorlar. Kill Cam'den baktığım kadarıyla pozisyon alma, harita okuma gibi konularda iyi olduklarını da söylemem dolayısıyla iyi bir oyuncunun ikinci hesabı gibi gelmiyor (yani smurfing değil). Hareketleri de analoglarda olması gereken lineer hareketlerden biraz daha farklı. Sadece hızlıca sağa sola dönmekten bahsetmiyorum biraz daha atipik hareketler icraa ediyorlar. Xim 4, venom x gibi aparatlar kullandıklarından şüphe ediyorum ancak bu kadar yaygın mıdır bilemem. Merak ettiğim husus şu; bu cihazların engelleneceğinden bahsediliyordu bir süre önce ancak aradan geçen 7-8 ayda pek bir gelişme göremedim. Yakın zamanda bu aparatların engellenip engellenmeyeceğine ilişkin bir duyum var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purepain -- 15 Şubat 2016; 10:43:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznokcgl

quote:

Orijinalden alıntı: fearless06

Arkadaşlar ps3 te oynuyorum theorangutan1 eklerseniz sevnirim.

birde bu ismi nasıl değiştireceğim

Valla sony e mesaj atsan sirf senin icin bir ayricalik yaparlar o nasil bir nick ya

Psn degisimi yok ama baska bir psn acip onunla devam etmeni siddetle oneririm

Valla kardeşim ilk psn hesabı açarken koyduk öylece kaldı kara leke gibi :))
  • 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.