Şimdi Ara

Battle.net Türk Lirası Desteği Geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.121
Cevap
11
Favori
100.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet 13 euro imis benim aklimda nedense 11 kalmis. Bence ucuz olursa hitap eder cunku baska mmo yok duzgun. Bizim millet mmo seviyor, eskiden wow bayagi populerdi turkler arasinda, simdi insanlar daha cok bilgi sahibi eger ucuzlarsa akim olur diye dusunuyorum wow'a. New world, Lost Ark vs hep turk kayniyordu mmolara bir ilgi var bu aralar Turk'lerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

Evet gerçek dünyamız b.ktan olunca ister istemez MMO ya kayıyoruz :))

• Suan wowa alternatif olarak düşünel final fantasy online aylık sub parası onlarda 20$ iken bizde 43 TL, DLC'ler onlarda 40$ iken bizde 140 TL

https://steamdb.info/app/39210/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptocavern -- 30 Nisan 2022; 12:33:53 >
  • Birisi supportla konuşmuş, yerel fiyatlandırma olmayacağını söylemişler, ekran görüntüsüde atmıştı hatta, o yüzden pek ümitlenmeyin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • noprektam9113 kullanıcısına yanıt

support şöyle olacak böyle olacak diye cevap vermez. blue post görmeden yorum yapmak yanlış.

• Dün ticket açmıştım , cevap aşağıda

Ethereal Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederim, ben Game Master Sindekiveth'im ve bu macera boyunca size yardımcı olacağım.

Duyurulan yeni Türk Lirası ödeme seçenekleri hakkında ek bilgi istediğinizi belirtmişsiniz.

Böyle bir durumun biraz kafa karıştırıcı olabileceğini çok iyi tahmin edebiliyorum, ancak Game Master Sindekiveth bu konuya biraz ışık tutmaya geldiği için endişelenmeyin.

Konuyu iyice araştırdıktan ve Büyük Mistik Güçlerime teşekkür ettikten sonra, Türk lirası ödemelerinde gerçekten de bazı değişikliklerin uygulanacağını doğrulayabildim, ancak şu anda bazı ayrıntılara bakıldığı için herhangi bir ek bilgiyi elden çıkarmıyoruz. üzerine.

Yakında bir güncelleme geleceğinden emin olabilirsiniz :)

Başka sorularınız olursa, Game Masters Congregation ile iletişime geçmekten çekinmeyin, sizi kurtarmak için teleport etmekten büyük mutluluk
    Battle.net Türk Lirası Desteği Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahell -- 30 Nisan 2022; 13:44:43 >

• yani yukarıda yazdığım gibi direk şöyle olacak diye bilgi vermiyorlar.

• Mutlaka bir yerel fiyatlandirma olacaktir, tl desteklemesine ne gerek var o zaman ? Yukaridaki ticketa gelen cevapta belirtiyor zaten bir degisiklik olacagini, tabi acik acik kac tl olacagini soylemez ama degisiklik olacak diyor, daha ne desin.

• 100 Tl olursa wowdan çıkmam Battle.net Türk Lirası Desteği Geldi  Bill Gates 2 cihanda da yüzün gülsün nur yüzlü adam. Şunu ucuz yap alacağın gamer duaları seni ihya eder. Seviliyorsun.

• cryptocavern kullanıcısına yanıt

Bunlar sadece ana oyunun ve expansionlarının satış fiyatları steam üzerindeki.O 43 tl olarak gördügün ana oyun ilk defa alıcak olanlar için 1 aylık oyun süresini bedava sağladığı için karıştırmışsın. FF14 online aylık ücreti direk euro üzerinden 10.99 ve 12.99 euro olarak iki seçenek sunuyor.

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

bu arada yanlış demişim. euroyu 5'ten hesaplıyormuş en son. 6 ay önce felan.

• Valla ne diceğimi bilmiyorum her şey olabilir mayıs 4'de ne olacaksa tam olsun bitsin gitsin yani yarıda bırakmasınlar.

game time satışım etkilenirse kapatırız dükkanı o olur bundan dolayı hiç bir de olumsuz bir tavrım olmaz

kendi açımdan ben bu şekilde düşünüyorum

2 tane net Wow mobil oyunu geleceği kesin 1 tanesini TL ödeme öncesi duyurulacak diğerini sonraya bırakacaklar gözüküyor tabi bunun yanında Diablo mobil de var Hearthstone'u da ekleyince toplamda duyurulan 3 tane Battle Net Mobil oyunu ediyor 1 tane de sonra dan gelecek 4 tane Mobil oyun.

Sanırım sonraları 1 tane de Survive temalı bir oyun daha gelecek tabi bu mobil değil Diablo 4 var yeni Call of Duty çıkıyor bol bol oyun çıkaracaklar Battle Net için.Yine de ileriki dönemde Gamepass ve Steam durumları nasıl olacak göreceğiz.Şu kesin Oynanmayan oyun hiç bir işe yaramıyor kalkıp sen 600TL istiyorsan bir oyun için o iş olmuyor bu da bir gerçek.

Altı üstü bir oyun ya neyin kafası bu 600 TL 500 TL aşırı pahalı bu durumda herkes elbette Gamepass'e kaçacaktır.

15 bin lira istiyorlar bir oyun konsoluna bu ne abi ya!Tamam ekonomi kötü de burada satıcılarda da sanki problem var.

• Aylık 60-80 tl bandında olursa tekrar başlarım. 100 küsür lira olursa bilemedim token ile zaten 140-150 tl ye oynuyoruz.

• namor N kullanıcısına yanıt

Aaynen arkadas yanlis bilgi vermis, ben de sasirdim diyorum ne 40tlsi. Ff14 de direkt kur uzerinden aliniyor, game token gibi bir sey de yok her ay 100kusur vermek gerekiyor

• Balance daki euroları güncel kur değilde kendi belirledikleri kur üzerinden güncellerler muhtemelen.

• DH haber içeriğinde balance için güncel kurdan çevrilecek yazıyor. Büyük olasalıkla öyle olacaktır.(kaynak ?)
    Ben tüm battle.net içeriklerine kısmı yerel fiyatlandırmaya bekliyorum. Kısmi dediğim, öyle kuru 4-5 den hesaplanacaklarını sanmıyorum (umarım öyle olur) tahminim kuru 10 olarak baz alacaklar. Kur 25 olursa (bu gidişle olur ytd) 15 olarak güncellemeler yaparlar.
    Steam kafasında olsalar şahane olacak. Yine gelen herhangi bir yerel fiyatlandırma sevindirir.
    4 mayısa çok yok zaten. Bekleyip görelim.

Eğer beklentiler doğru çıkarsa battlenet oyunlarına talep artar ülkemizde. Sadece cod oynayan kitle var, sadece Wow olarak düşünmeyin. Casual oyuncuların neredeyse tamamı oyuna dönebilir. Buna bende dahil. Öyle herkesin Gold kasacak zamanı yok. Olan da zaten öğrenci adam. Bol zamanı olan kişi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zaris kullanıcısına yanıt

Fixlediler ya ruble ile almayı. Ben de COD MW(130tl), OW(60TL) var. Yeter zaten. TR'ye geçirdim Rus'tan.

• MordSithh kullanıcısına yanıt

Ruble ile almayı fixlemediler de şöyle oldu Rusya yaptırımı yüzünden savaş bitene kadar ruble ile satışı tamamen durdurdular. Rusya'da yaşayan oyuncular bile satın alım yapamıyor uzun süredir sadece bizim gibi ruble ödeme için hesap açanlar değil yani.

Gerçi ben token ile gametime aldığımdan bu olay beni etkilemedi ama ruble ile ödeme yapanlar geçmek zorunda kaldı eu'ya dediğiniz gibi. Neyse ki tl kur geliyor ben de fiyatları gördükten sonra geçirmeyi düşünüyorum tr'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 30 Nisan 2022; 18:17:32 >
  • Balance tamamen guncel kur uzerinden cevirilir, kendi kurlari uzerinden cevirmek buyuk kazik olur cunku. Millet o balance a para atarken guncel kur ile atti cunku.

Bir de birisi yukarida 2 mobil oyundan bahsetmis, bir tanesi pokemon go gibi digeri clash of clan tarzi fakat pokemon go gibi olan bu sene baslarinda iptal edilmis. Yani su an sadece bir oyun var o da 3 mayista duyrulacak.

• Başka ülkelere özel fiyat yapıyor o yüzden Rusya vpn yapıp almadikmi bir sürü oyunu ? Bence özel fiyat gelecektir en azından ps kadar olacaktır 620 tl yazabilirler 60 euro luk oyunu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.