Şimdi Ara

Battle.net Türk Lirası Desteği Geldi (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.121
Cevap
11
Favori
100.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
Giriş

Classic için gelen serverlarda ekstra ek paket alınması gerekmiyor sadece game time yeterli wolk için yeni 0 serverlar açılacak istersen onları bekleyebilirsin o zaman daha fazla kişi ile oynayabilirsin totic adlı yayıncı yeni serverda türkleri toplayıp oynatacak ilgilini çekerse orayada bakabilirsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkür ederim bakacağım.

• Diablo 4 un direkt Euro fiyatının yani 60 euronun TL karsiligi olmayan 20 ile çarpılması? Nerede bölgesel fiyatlandırma?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • angelmanta kullanıcısına yanıt
    Oyun 70 Euro. Ama yine de 1200 çok evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

blizzardın ucuz kalan bütün ürünlerine enflasyon farkı diye zamda gelebilir belli mi olur

öyle evet 70 euro olarak satıyor ama şu var alan var

2000 tl de olsa alanlar var adam zengin veriyor alıyor. COD a zam geldikten sonra steam de türkiye de satılan 1. oyundu haberlere çıktı.

dolayısı ile adam alan sayısı az da olsa bana yeter diyor yada işi gücü yoksa wow da gold biriktirsin alsın diyor.

• Scam bu yerel fiyat olayı daha ilk çıktığında yazdım imkan olsa euro geçerim. Özellikle oyuna para vermeyip oyuın içi token ile satın alanlar için büyük külfet oldu token değeri artması gerekir sürekli nasıl 150 TL de kalıyor saçmalık resmen eskiden beş tokena falan oyun alrdık şimdi 10 token falan alsan anca.

Ha bu arada oyunu beş ay sonra normal para ile alsak koymaz. Bizdeki bu enflasyon ile gene çerez parası olur ama şuan için çok pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedycihan -- 16 Aralık 2022; 14:38:49 >
  • Adamlar dolar kuru neyse tl olarak aynısını yapıştırıp koyuyor. Ne anlamı vardı tl ile ödeme getirmenin? Zerre yerel fiyatlandırma yok. En azından wowda game time alım satım yapabiliyorduk, o da gitti.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • shalashaska99 kullanıcısına yanıt
    Game time satışları gitti onun yerine mecburen altın ticareti yapan arkadaşlarımız oluyor, bu seferde ban riski oluyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Destek geldi, destek gitti. 12 aylık game time çıkarıp eksra indirim uygulamamaları, diablo'nun normal kurdan farkı olmaması korkutuyor. 2023'te 10lira aldıkları kuru, 15'e veya daha yukarı taşırlarsa şaşırmam.

• Wessaur. kullanıcısına yanıt

Diablo güncel kurdan cıktı, memnun musun aslanım simdi yerel fiyatlandırmadan :DDD

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayumi Hamasaki

Diablo güncel kurdan cıktı, memnun musun aslanım simdi yerel fiyatlandırmadan :DDD

Suçu blizzardda değil aslanım içeride, içimizde arayın bu sene ;)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şuna bak 1000 lira oldu bir tan3 call of duty geçende bi pr çalışması yaptılar artık seçimler olduktan sonra ekonomi düzelirde inşallah güzel bir wow oynarız.

• Yaptılar yapmasına da 15 yıllık bir oyuncuyum bana şu soru sorulmadı mesela

"Euro daydın Euro da kalmak istiyor musun yoksa TL'ye mi geçmek istersin" şeklinde

Bu bir dayatmadır bu bir haksızlıktır bu bir sömürüdür başka bir açıklaması yok.

• Classic olarak vanilla oynamak istersek, şuan gametime alarak vanilla oynayabiliyormuyuz? Yoksa mecburi Wotlk mı oynuyoruz?

• Battle Net Launcher'da üst kısımdan World of Warcraft oyun simgesine tıkla

Bu sefer altta

"Game version & Account " var oraya tıkla

"LIVE - CLASSIC" altında World of Warcraft Classic kısmını seç

ve "Play" tuşuna bas bu şekilde "Classic Era" Serverlarına girebilirsin.

• Zaris kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar battle.net için enpara taksit olayını naptınız :))

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    hocam beni de bilgilendirin lütfen. diablo alıp taksit yapmayı planlıyorum ama taksit olmazsa naparım bilmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt

Yurt dışı ödeme olduğu için olmuyor  

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.