Şimdi Ara

Batman The Enemy Within 1-5 Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
19.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Batman The Enemy Within 1-5 Türkçe Yama

Batman The Enemy Within 1-5 Türkçe Yama

Önce birkaç bilgi vermek istiyorum. Son bölümde iki farklı bölüm var ve son kısımlar
    hariç hikayenin tüm diğer kısımları farklı. Özellikle de mekanlar konusunda. Oyunun son kısmını izlemeyi unutmayın.
    Kredilerden hemen sonra bir kısım daha var.

Oyun içinde bazı hatalar olduğu için, mesala bunlardan bir kaçı bölgelerin isminin
    gösterilmemesi, ilişki durumlarının gözükmemesi vb., bu hataları ortadan kaldırmak
    için Türkçe yama dosyasının boyutu önemli miktarda büyümek zorunda kaldı. 140 mb'ye yakın bir
    boyuta ulaştı. Eğer sadece bölüm 5'i oynamak istiyorsanız, size bunun için sadece bölüm 5'in olacağı
    bir dosya atacağım. Onu kurmanız yeterlidir. Aksi takdirde diğer bölümleride ayrı yüklemek isterseniz
    yine o bahsettiğim hatalarla karşılarsınız. Tüm bölümleri baştan oynamak istiyorsanız, 140 mb'lık
    dosyayı indirin.

Ayrıca her bölümde belirttiğim gibi oyunda oluşan hataları, çeviri yanlışlarını
    benimle paylaşmanız, sizden sonra bu oyunu oynayacak insanlara büyük katkı
    sağlayacak. Bu seri için verdiğiniz desteklerden, gösterdiğiniz ilgiden dolayı kendim adıma teşekkür ederim.

İyi oyunlar dilerim...

Çeviri Oranı: %100

Çeviri Notları:

- Önceden çevrilmeyen menü ekranı vb. çevrildi.
    - Kodeks bilgileri ve Haber Kaynağı güncellendi.
    - Bölüm 2, tekrar çevrildi. Oluşan hatalar giderildi.
    - Bölüm 3, çeviri hataları düzeltildi. Çevrilmeyen yerlerin hepsi çevrildi.
    - Bölüm 5 eklendi.

Tüm bölümler için indirme adresleri:

BTEW 1-5 Türkçe Yama, Drive
    BTEW 1-5 Türkçe Yama, Yandex

Sadece bölüm 5 için indirme adresleri:

BTEW Sadece Bölüm 5, Drive
    BTEW Sadece Bölüm 5, Yandex

Steam versiyonu için indirme adresleri:

BTEW 1-5 Türkçe, Steam, Drive
    BTEW 1-5 Türkçe, Steam, Yandex

----------DÜZENLEME----------

Ayrıca Bölüm 2'de Joker ile Bruce arasında olan araba sahnesi ingilizce gözüküyor.
    Bunun için alttaki dosyayı indirip archives klasörüne atmanız sorununuzu çözecektir.

Bölüm 2 sorunu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celtren -- 28 Aralık 2020; 22:42:54 >

• Emeğinize sağlık.Teşekkür ederiz
  • Çok teşekkürler. Elinize sağlık.
  • Eline Sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heahlest -- 7 Nisan 2018; 20:58:36 >
  • emeğinize sağlık.

Şu telltale games'in oyunlarını nedense sevemiyorum.
    (Oynanış denen bir şey yok belki ondandır!)
  • @MehmetNY Katılıyorum. Kendi oyunlarına biraz yenilik getirseler daha güzel olacak. Hikaye üzerinden yürüyorlar, ama hikaye de kötü olunca, olmuyor.
  • eyw kardeşim ellerine emeğine sağlık :)
  • Emeğine sağlık hocam. Çok teşekkür ederim.
  • Eline sağlık hocam. Oyunu beğendin mi?
  • @Shuard 5. bölümde Joker'in ortaya çıkması oyuna ayrı bir güzellik katmış. Zaten hikayeye dayalı bir oyun, diğer bölümlere bakılarak 5. bölümde aksiyon biraz daha fazlaydı. Zaten son sahneylede oyun, bir sonraki sezonun geleceğini belirtti. Bence yeni gelecek sezon daha iyi olacak. Joker, Batman dünyasında en sevdiğim karakterler arasında. Oyunun eksi yönünden bahsedecek olursam. Batman biraz hafif kalmış. Benim bildiğim Batman hikayede anlatılandan daha da güçlü olmalı. 3-4 adamla zor uğraşıyor. Genel itibarı ile fena değildi diyebilirim. En azından sezon 1'den çok daha iyi.
  • Elinize sağlık.
  • oyunu 5.bölümünü oynayıp bitirdim vigilante jokeri yaptım iyi mi kötümü anlamadım başta biraz iyi gibi duruyodu sonra bozuldu ama oyun çok güzeldi diğer sezonu heycanla bekliyorum son kısımda bruce jokeri ziyarete gelmişti neden geldiğini hiç anlamadı ki bu diğer sezonun geleceğine işeret ettiğini anladım diğer sezon çıkınca çevirilerini bekliyoruz :)
  • Eline sağlık sayende çok keyif alarak bitireceğim 5.bölümüde :)
  • dostum eline koluna sağlık, gelecek sezonda seni görmeyi umuyorum, batman telltale denince aklıma sen geliyorsun
  • Eline sağlık kardeşim beklediğimize deydi bence
  • Teşekkür ederiz hocam, emeğine sağlık.
  • Türkçe yamayı yükledim menüler türkçeleşti fakat bölüm 2'yi açtığımda altyazılar ingilizceydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sawamura-Kun -- 10 Nisan 2018; 19:4:2 >
  • @Sawamura-Kun Hangisini yükledin? Sadece bölüm 5'i mi? Yoksa tüm bölümler içereni mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtren

@Sawamura-Kun Hangisini yükledin? Sadece bölüm 5'i mi? Yoksa tüm bölümler içereni mi?
    Tüm bölümlü olanı yükledim. 140 mb olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sawamura-Kun -- 11 Nisan 2018; 1:5:20 >
  • @Sawamura-Kun Oyunu tamamiyle silip ,tekrardan temiz bir kurulum yapar mısın? Büyük ihtimal önceki yüklediğin dosyalarla çakışıyordur. Eğer sorunun devam ederse teamviewer ile halledebilirim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.