Şimdi Ara

Batman The Enemy Within 1-5 Türkçe Yama (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
19.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şu an hali hazırda Galaksinin Koruyucularına bakıyorum. Gerçekten çok uzayacak gibi duruyor. Yükleyip bakabilirim aslında walking dead'e. Halledebileceğim bir şeyse neden olmasın
  • Ben yamayı indirdim ama epic gameden satın almıştım fakat exe yi görmüyor exenin adını falan mı değiştirmem gerekiyor

• sevgikarabulut S kullanıcısına yanıt

Oyunun kurulu olduğu klasörü seçtiğinize emin misin? bazen kendi bulamayabiliyor, oyunu nereye kurduğunuza bakıp kendiniz seçmeniz lazım.

• Düzelttim oynuyorum ama episode 2 deyim ancak jokerle konustuğumuz sahne(yığılmış güverte) tamamen ingilizce özür dilemek için bar gibi bir yere gidiyoruz ya orası full ingilizce türkçesi yok mu oranın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevgikarabulut -- 30 Ekim 2020; 14:23:20 >
  • W1SSPE W kullanıcısına yanıt

Benimde ingilizce düzeltebildin mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: sevgikarabulut

Düzelttim oynuyorum ama episode 2 deyim ancak jokerle konustuğumuz sahne(yığılmış güverte) tamamen ingilizce özür dilemek için bar gibi bir yere gidiyoruz ya orası full ingilizce türkçesi yok mu oranın

Bende de öyle oldu bunun çözümünü bulamamıştım maalesef. Neyse bu böyle devam etmiyor ilerleyen sahnelerde yazılar yeniden türkçe oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzunca bir süre yoktum forumda :) Konunun son kısmında düzenleme yaparak hatanın çözümünü vermiştim. Oradaki dosyayı indirin, archives klasörüne atın. Bu sorununuzu çözecektir.

• Celtren C kullanıcısına yanıt

Onu yapmama rağmen yine yabancı yazılar çıkıyordu. Neyse ciddi boyutta sorun değildi, oynadım bitirdim.

Elinize sağlık hocam. :)

• Eline sağlık hocam. Nintendo Switch için port etme şansın var mıdır ?
  •  Bildiğiniz üzere 4.bölümün sonunda iki farklı

Joker doğuyordu. DİYİP SPOİLER VERMESEN OLMUYODU DİMİ KARŞİM

• @romedon Diğer arkadaşlara "SPOİLER" olmasın diye kaldırayım başlıktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celtren -- 28 Aralık 2020; 22:49:17 >
  • baro26 B kullanıcısına yanıt

Maalesef. Kodlama hakkında bir bilgim yok.

• Shadows Edition için uygun mudur bu yama? Sonradan güncellenen sürüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef.

• merhaba çeviri oldukça başarılı lakin bir sorun yaşıyorum.

2.bölümde ''Yığılmış güverte'' tamamı ingilizce

en altta bulunan sorun düzelmesi için sunulan dosya malesef düzeltmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZekeTyLer -- 29 Ekim 2021; 0:58:38 >
  • Shadows Edition da sorunsuz kullanıyorum tek sıkıntı ana menü de classic editon ile shadows edition yazıları görünmüyor oyun içinde bir sıkıntı yok

• Yama Son sürümle uyumlu mu arkadaşlar güncel mi?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.