Şimdi Ara

Batman: Arkham Origins | Tanıtım E3'de

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Batman: Arkham Origins | Tanıtım E3'de

Batman Arkham Origins yeni nesil için mi geliyor?

Bu nesilde çıkan Batman oyunları gerçekten oldukça sevilmişti. Geçtiğimiz aylarda yaptığımız haberler üzerine Warner Bros, yeni bir Batman oyunu için çalışmalara başladığını açıklamıştı.

Fransız sitesi olan Gamelog'un, belirtiğine göre sıradaki yeni yapımın Warner Bros tarafından geliştirilen, Batman Arkham Origins olduğu ve yeni nesil konsollar PS4 ve Xbox 720 için çıkacağını belirtti. Ne kadar doğru bilemiyoruz fakat, sonraki nesilde yeni bir Batman oyununa kesinlikle hayır demeyiz.

Yeni Batman oyunundan son detaylar!

Bu sene E3'te beklediğimiz şeylerin listesi genişliyor

Fransız oyun sitesi Gameblog.fr bombayı patlatmıştı bugün hatırlayacağınız üzere. Sitenin kaynaklarına göre Warner Bros. yeni bir Batman oyunu üzerinde çalışıyordu. Şimdi elimizde biraz daha detay var. Kaynağa göre Arkham Origins'i Rocksteady geliştirecek, oyun 50'lerde geçecek ve Justice League'in diğer üyelerini de görebileceğiz. Oyunun E3 2013'te tanıtılması bekleniyor. Şahsi tahminimi soracak olursanız bence Arkham Origins eğer tanıtılacak olursa kendisini Microsoft konferansında, yeni Xbox'ın tanıtımında görürüz. Her ne olursa olsun E3 2013 çok eğlenceli geçecek.

MK

• Arkham Origins olacağı kesinleşti mi?
  • hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur neden 50lerde bir oyun yapıyorlar ki arkham city devam oyunu olmalıydı arkham city de akıllarda kalan bir çok soru vardı jokerin ölümü hush bruce wayne olmuştu batman yarın ben onunla ilgilenirim diyordu vs bazı yarım kalmış görevler vardı devam oyunu olmalıydı niye böyle karar almışlar anlamadım
  •  Batman: Arkham Origins | Tanıtım E3'de

• Yapımcısı Rocksteady olmadığı için fazla bir beklenti içinde değilim
  • arkham city gibi mükemmel olacaksa çıkarsın beklemesinler hikaye 2. oyunun kaldığı yerden devam etmeyecek galiba belki de sadece küçük bir kısmını söylediler ..
  • Oyunun baş yapımcısı Prototype'den Eric Holmes açıkçası bu beni baya korkuttu çünkü Prototype'in iki oyunuda vasatın üstünde olmasına rağmen bir süre sonra hep aynı şeyleri yaptığımız insanı sıkan bir oyuna dönüşüyordu , Rocksteady devam etseydi keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Oyunun baş yapımcısı Prototype'den Eric Holmes açıkçası bu beni baya korkuttu çünkü Prototype'in iki oyunuda vasatın üstünde olmasına rağmen bir süre sonra hep aynı şeyleri yaptığımız insanı sıkan bir oyuna dönüşüyordu , Rocksteady devam etseydi keşke.

Prototype aklıma geldiği zaman bile midem bulanıyor. Grafikleri fena değildi gerçi.
  • Bu ana konu mu ? Sen mesaj attıktan sonra konum niye silindi benim ? Adam akıllı ana konu açsaydın ya! Hani nerde yazıyor ana konu diye ? Bu saatten sonra ana konu diye yaparsın sen şimdi SS' inide alayım.

Konum niye silindi!! ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 16 Nisan 2013; 18:49:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Bu ana konu mu ? Sen mesaj attıktan sonra konum niye silindi benim ? Adam akıllı ana konu açsaydın ya! Hani nerde yazıyor ana konu diye ? Bu saatten sonra ana konu diye yaparsın sen şimdi SS' inide alayım.

Konum niye silindi!! ?

Yöneticiler için ana konu yazmak gerekiyormuş bilemedim.. 5 yaşındaki cocuk ağlamazdı be senin kadar yazık.

• Ağlama değil bu. Hakkımı aradım sadece. O kadar ana konu var hiç görmedin mi ? Konuyu düzenlememişsinde zaten. Neresi ana konu bunun ?
  • Batman: Arkham Origins bir ilki gerçekleştirecek

Tüm dünyayla aynı anda bizlerle buluşacak olan Batman: Arkham Origins, Unreal Engine 3 teknolojiyle geliyor. PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U platformlarında; 25 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak. Detayların çoğunu az çok biliyoruz. Asıl soru oyunun sadece tek kişilik oyun modu mu olacak? Yoksa multiplayer modu da gelecek mi? Warner Bros. ilginç bir şeylerin peşinde olduğunu zaten açıklamıştı.

Bu aralar ortaya çıkan ilginç bir dedikodu var; Batman: Arkham Origins multiplayer olabilir. Eğer bu bilgi doğrulanırsa, serinin ilk multiplayer modunu kendisinde barındıran Batman serisi olacak. Kotaku'nun yakın kaynaklarına göre oyunda en az bir tane multiplayer mod bulunacak. Dedikodulara göre; Joker veya Bane'in çetelerinden birine katılıp Batman ve Robin'e karşı Killer Croc, Deadshot, Firefly, Black Mask ve Deathstroke gibi bazı karakterleri yönetebileceğiz. Bu karakterleri özelleştirebileceğimiz bile söyleniyor.

MK

• Rocksteady olmazsa tırt olur.
  • ümitsiz olmaya gerek yok bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

ümitsiz olmaya gerek yok bence..

Batman'in kıyafetini beğenmedim pek,Iron Man gibi olmuş sanki parlıyor falan

• Gameplaylar'in E3'te geleceği belli zaten. Bu arada oyun %100 yeni nesile de gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Rocksteady olmazsa tırt olur.

+1
  • Deathstroke oynanabilir karakter olacak.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.