Şimdi Ara

Batman: Arkham Origins | Tanıtım E3'de (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deathstroke oynanabilir karakter olacaksa pre-order yapmak şart oldu yalnız bu teklif sırf Amazon için mi geçerli ?

Umarım böyle bir karakteri rezil etmezler ve Batman ile Deathstroke'un arasındaki kavga nasıl olacak çok merak ediyorum.Çünkü Deathstroke bir nevi süper asker ve gerçekleşecek her türlü saldırıya karşı bir savunma sistemi var.Çizgi romanda falan da Batman'ın onu yenmek için baya bir şaşırtması gerekiyordu.

Black Mask hakkında da kendisi zengin bir aileden geliyor ve insanların nasıl iki yüzlü olduğunu zengin ailesinden ve onların arkadaşları ile ilişkilerinden görüyor o yüzden insanların ilişkilerindeki iki yüzlülüğü temsil etmesi için yüzüne o maskeyi takıyor.Bildiğim kadarı ile hiç bir zaman popüler bir karakter olmadı ama boş bir karekter de değil yani.

Oyunu keşke Rocksteady geliştirseydi ama adamalar galiba yeni şeyler denemek istediler ve onlar geliştirmiyor diye bence kaygılanmamıza gerek yok çünkü haberlere göre Rocksteady her konuda şu anki geliştiricilere yardımcı oluyor ve tüm sırlarını paylaşıyorlarmış zaten yeni oyunda da çok büyük değişikliklere gidilmeyecekmiş ki zaten bu bir hata olurdu.

• Aslında ilginç bir fikir olabilir. 2 tane hikaye olur oyunda bir Deatshstroke nin hikyesi iki Batman in. İki akrakteride kontrol ederiz ve onun gözünden görürüz. Önce Batman sonra Deathstroke oynarız. İstersek de önce Deathstroke sonra Batman. Ama şöyle olacak başta seçicez hikayeye başlarken hangi akrakteri oynayacaksınız diye. Hatta CO-OP bile yapılabilir, biri Deathstorke biri de Batman. Of of ne güzel olur. Bir de Amazon a özel değil bu DLC. Amazon sadece yanında hediye veriyor. Sonuçta DLC olarak satılacak, bıktım şu DLC lerden
  • Dediğin gibi olsa iyi olurdu ama çok düşük ihtimal ya özel bir kaç bir bölüm olur ya da Challenge bölümlerinde oynanabilir olur.
  • Jokersiz zevk verecekmi bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Jokersiz zevk verecekmi bakalım.

joker olmayacak diye birşey yok belki görünür oyun içinde zaten oyun prequel yani arkham serisinden öncesi..

deathstroke ile oynamak vay be ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Jokersiz zevk verecekmi bakalım.

joker olmayacak diye birşey yok belki görünür oyun içinde zaten oyun prequel yani arkham serisinden öncesi..

deathstroke ile oynamak vay be ...

Aboov. Tabi ya. Vallahi unutmuşum hocam iyi oldu hatırlattığınız. Hakkaten ya geriye gidiyoruz. İşte şimdi heycanlandım. Sağolasın.

• Sabirsizlikla bekliyoruz efendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Dublaj hakkında müjdeli haber geldi

http://www.merlininkazani.com/Batman_Arkham_Originse_mujdeli_haber-oyun_haber-61946p1.html
    Müjdeli haber değil malesef. Batman'i Roger Craig Smith seslendirecek (Assassin's Creed - Ezio), Joker'i ise Troy Baker seslendirecek (Last of Us, Bioshock: Infinite). Kevin Conroy'un hala rolü varmış.
    Tahminim Kevin Conroy bir bakıma anlatıcı rolü alacak. Eski günlerini anlatacak oyuncuya.

Kaynak:http://www.joystiq.com/2013/05/20/batman-arkham-origins-stars-roger-craig-smith-as-batman-troy-b/

Full trailer

Kapak
     Batman: Arkham Origins | Tanıtım E3'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 20 Mayıs 2013; 16:43:31 >

• Yeni Fragman geldi.. Her ne kadar CGI olsa da, yılın oyunu olacağın kesin. Enfes olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=zWorwYmCuX4&feature=player_embedded
  • Yeni SSler.

Deathstroke challenge modda oynanabilir olacak sadece (tahmin ettiğimiz gibi).
    Görünüşe göre Anarky ana düşmanlardan biri olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 20 Mayıs 2013; 16:59:22 >

• Sinematik kalite kokuyor, adamlar yapmış önce bunu bi söyleyeyim . Sinematikten anladığım şunlar. Batman'in dövüş dinamiklerine yer verilmiş. Misal alt kattan adamın ayağını tutup aşşağıya çekmesi gibi. Adam şartellere bakarken kafasını duvara toslatması gibi. Klasiktir zaten bunlar. Deathstroke ile dövüşünden de anladığım, bu oyunda Batman in aletlerine değil de bileklerine güveneceğiz. Ama yine de geçen video da demiştim bundada diyorum. Oynanış videosunu beklemeden oyun çok güzel olacak diye bir sevince kapılmak aptallık olur.
  • ulaaa insanı fena gaza getirmesini biliyorlar ! umarım oynanış videosu da geç kalmaz
  • Başka forumlarda gördüğüm yorumlarda bazıları kim bu Deathstroke başka düşman mı yok falan demişler ama Deathstroke en sevilen çizgi roman karakterlerinden biridir ve büyük ihtimalle teke tekte ağzımızı burnumuzu kıracak daha sonradan aletler yardımı ile bir şekilde yenmeye çalışacağız.
  •  Batman: Arkham Origins | Tanıtım E3'de

Rocksteady?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Başka forumlarda gördüğüm yorumlarda bazıları kim bu Deathstroke başka düşman mı yok falan demişler ama Deathstroke en sevilen çizgi roman karakterlerinden biridir ve büyük ihtimalle teke tekte ağzımızı burnumuzu kıracak daha sonradan aletler yardımı ile bir şekilde yenmeye çalışacağız.

DC evreninin en büyük suikastçisi. Bire bir de çok iyidir. Candır, canandır.
  • 2. oyun beni tatmin etmedi. bununda sıkıcı olacagını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

2. oyun beni tatmin etmedi. bununda sıkıcı olacagını düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

2. oyun beni tatmin etmedi. bununda sıkıcı olacagını düşünüyorum

Arkham City den mi bahsediyorsunuz? Güzel şakaydı bak
  • kişisel görüşüm. sana şaka gibi gelebilir ben keyif almadım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.