Şimdi Ara

Batman Arkham City GOTY Türkçe Yama YAYIMLANDI!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
8
Favori
23.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman Arkham City GOTY Türkçe Yama YAYIMLANDI!

Oyunu bilmeyen yoktur. Son dönemde bu oyunun yamalarında eksiklikler gördük ve tekrardan yeni grup , yeni nefes olarak bizler SoloqYama olarak tamir etmeye karar verdik umarım bu yolda başarılı şekilde ilerleriz...

Proje Yöneticisi

fayzdak1ng

Çevirmenler

fayzdak1ng

@Lone Ranger

Yazılım

@CidQu

Test

faydak1ng

Part 1

Part 2

İndirilen dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atmanız ve başlatmanız yeterli olacaktır.

bizi: www.soloqyama.com adresinden takip edebilirsiniz

Not: Çevirmen ve Testçi alımları açıktır. Bu yolda eşlik etmek isteyen arkadaşlarımızı bekleriz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayzdak1ng -- 5 Nisan 2023; 16:51:56 >

• Bu oyunu zamanında oynadım. Ki bu gün hala daha oynayabilirim. Bence bu oyun ile uğraşacağınız zamanı arkham knight dlc lerine felan ayırın. Bu oyun zaten komple türkçeydi. Nesini çevireceğinizi de pek anlamadım açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1930 -- 9 Mayıs 2022; 15:9:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt yazısı goty sürümü ile çalışmıyor yamalar bence iyi oldu

• Kolay gelsin. Arkham Knight yamasında da bir yerden sonra altyazılar Rusça oluyordu. İmkanınız varsa onu da DLC leri ile birlikte düzenleyebilirseniz çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atessivas -- 9 Mayıs 2022; 17:12:52 >
  • atessivas kullanıcısına yanıt

bir sonraki belki olabilir

• Hatırladığım kadarıyla oyunun çevirisinde bir problem yoktu zaten.

• TackleBarry kullanıcısına yanıt

Gelen güncelleme ile yüksek ihtimalle bozulmuş bir yama. Bu sadece bir sahne, bir çok sahnede mevcut bu eksiklik.

• Elinize sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son güncelleme 9 yıl önce gelmiş bir yanlışınız var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • carpicipro28 C kullanıcısına yanıt

yanlışımız varsa eğer oyundaki görsel altyazı böyle çıkmazdı bu sorun genel bir sorundur. İsterseniz sizde indirip deneye bilirsiniz. Yamanın amacı tamirdir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayzdak1ng -- 10 Mayıs 2022; 11:25:39 >
  • kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpicipro28 -- 10 Mayıs 2022; 11:45:37 >
  • @carpicipro28 teşekkürler :)

• Konuda kimin yamasını duzelttiginizi yazarsanız bence iyi olabilir.

• Şimdi sıfırdan mı çeviri yapıyorsunuz yoksa birinin çevirisini eksiklerini tamamlayıp son sürüme mi uyarlıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rewold -- 10 Mayıs 2022; 19:57:53 >
  • Kolay gelsin hocam el atmışken tüm Batman oyunlarını (DLC vs) çevirseniz sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 10 Mayıs 2022; 20:48:43 >
  • @sinnerclown bunu düşündüm ancak ad vermemeyi anonim olarak sunmayı tercih ettim.

@rewold sıfırdan bir çeviri olacak

@DukeMew teşekkürler. Dikkate alacağımızdan şüpheniz olmasın :)

• oyunu yeni bitirmiş olmam ve üzerine bunu görmem üzdü. kullandığım yama da bir sıkıntı görmedim. umarım akrham knight ı da tamamen çevirir ya da olan çeviriyi düzenlersiniz.

• mvkrmz M kullanıcısına yanıt

Bu bizi de üzdü. Knight çevrili diye biliyorum yanlış mıyım acaba ayrıca siz hangi sürüm ile oynadınız oyunu.

• fayzdak1ng kullanıcısına yanıt
    Knight çevrili fakat yama kaldırıldı. Çevrili olan oyunda da DLC'ler bulunmuyordu. Arkham City'yi ben de bir kaç yıl önce Steam üzerinden oynamıştım ve her hangi bir sorun görmemiştim yamada. Muhtemelen Epic sürümünde bir sıkıntı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microphone Not Found M kullanıcısına yanıt

bir çok forumlarda bu oyun için yamanın sıkıntılı olduğunu bildirmişler bizlerde el attık. Dediğiniz gibi Epicteki sürüm farklı olabilir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.