Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (3946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: man utd , teknokolik35 , teknokolik35 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
80.153
Cevap
1.917
Favori
6.805.990
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39443945394639473948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bence faizlerin bir tık daha yükselmesi lazım.

• Yardım

Arkadaşlar Ziraat DDKM yaptırmıştım. 10.000 dolar

Vade günü geldiğinde otomatikman dolar mı alacak? Yoksa TL'ye mi dönecek.

Tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?

• bravaman kullanıcısına yanıt
    Aradılar hocam dediler ne yapmayı düşünüyorsunuz ddkm devam mı%35 faiz ile yoksa dolar mı almak istiyorsunuz yada size özel oranı mı duymak istersiniz dedi bende özel oran kaç dedim 32 gün 56 dedi bende 92 gün kaç dedim oda en fazla 46 gün 57 verebiliriz dediler bende 46 gün 57 yi kabul ettim hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1 ağustos itibariyle mevduattaki ve ppf'deki yüzde 7.5 olan stopaj tahminimce yüzde 10'a çıkacaktır

en azından yüzde 2.5 vergi avantajı için pzt, salı ve çarşambayı iyi değerlendirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Space-Dye Vest -- 27 Temmuz 2024; 17:34:28 >
  • zero01 kullanıcısına yanıt

vade tarihinden 2 gün önceye kadar aramazlarsa siz arıyorsunuz tl faiz oranı veriyorlar size uygunsa tl ,yoksa döviz devam diyorsunuz o kadar.

• lordert kullanıcısına yanıt
    Oranlar çok iyiymiş. Benim de ağustosun 5’inde ziraat dönüyor. Umarım Burgan’dan DDKKM yapmadığına pişman olmam, oradan çekip ziraate götürmüştüm :)

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Dün mü ondan önceki gün mü ne bi arkadaş burda ziraat in 50 mi ne teklif ettiğini yazmıştı umarım sizi pişman edecek bi teklif vermezler hocam

• lordert kullanıcısına yanıt
    Umarım göreceğiz hocam, düşük teklif verirlerse Fiba’ya taşırım. Günlük hoşgeldin faizim devam ediyor.

• Mevduat faizi mi avantajlı ? Ppf zbj gibi fonlar mı avantajlı getirisi hangisini yüksek ? Yardımcı olabilecek varmidir

• Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)
  • muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Faizlerde artış var gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yıl faiz indirimi beklemeyin arkadaşlar.
    Stopaj artışı yaparlar onda zaten dolaylı faiz düşüyor. Reel getiri %40 falan olur.

• Muhtemelen dolar artışı sınırlı olur ve bu sene max 1 belki hiç faiz indirimi olmayabilir. İnce ayar çekiyorlar dolar, altın gibi yatırımlara. Ons hafif geri çekilince doları 10-20 kuruş attırıp fiyatı eskiye çekiyorlar tekrardan. Araç ve ev piyasası en az 1 buçuk sene daha mokoko. Fakat halen altın daha avantajlı dolar bazlı olarak tl faizinden fazla getirir muhtemelen sene sonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 27 Temmuz 2024; 23:23:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Sky mevduat a bana daha düşük veriyor 92 gün 51.5 veriyor 1milyona diğeri %52 hemde 50bine bile

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • baba1993 kullanıcısına yanıt

Stopaj artacak faizlerin getirisi düşcek onu absorbe etmek için piyasadan tl çekip faizleri artırıyorlar. Günlük bağlayanlar salı çarşambayı bekleyelim yüzde 51 bulursak bağlamak mantıklı gibi duruyor. Pasif bakiyesiz Yüzde 51 veren banka bulursak haber verin lütfen.

• b9y7e4 B kullanıcısına yanıt
    Akbank pasif bakiye var mı hocam

• Faize olan inanç tam, doların yükselmeyeceği inancı oturmuş. Çok güzel sinyaller çok güzel.

• lassaban kullanıcısına yanıt

yok

• 650k faiz veya ppf değerlendirmek istiyorum. Nasıl değerlendirebilirim?

Ing %52 günlük (50k pasif)
    Akbank %50 32 günlük

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt

Hocam dolar bazlı çok pahalı öyle bir hucum olur mu 40 a düşünce sanmıyorum . Şöyle hucum olur konut kredileri ucuzlarsa artar ama bu ekonomik programda zor

• 
Sayfa: önceki 39443945394639473948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.