Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mojidozirikato , zinco19 , themacir , cem99 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 16 Misafir (7 Mobil) - 11 Masaüstü9 Mobil4 Android
5 sn
14.766
Cevap
638
Favori
2.346.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1420
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 903
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 24 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 27695
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1420
  • Favoriye Eklediklerim 652
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Patren (4 mesaj) baldaSSare (3 mesaj) kadirt (1 mesaj) Shafter (1 mesaj) ufo (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6642 mesaj) Mobil (5714 mesaj) Tablet (145 mesaj) Mini (1313 mesaj) Uygulama (1737 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1550 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu Başlıkta Sadece Faizler ve Faizlere Gündelik Etki Edebilecek Önemli Gelişmeler Kurlar,Piyasa,Borsa, Vs. Konular Tartışılmalıdır. .

MEVDUAT ORANLARI

Burada yer alan oranlar ilgili bankalardan alınmış olup küçük çaplı değişimler gösterebilir.
    Konuda Aldığınız Oranı Banka Şube Adı Ve Miktarı İle Belirtebilirsiniz,İlk Mesaja Eklenecektir

ALTIN ÖĞÜT

Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir.
    Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile iş yapmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Banka ve Grup Bilgileri (3 Aylık, Son Dönem Karşılaştırmalı Bilanço Bilgileri) - 2019 - MART

TÜRKİYEDEKİ BANKALARIN LİSTESİ

AKTİF BÜYÜKLÜĞE GÖRE BANKA SIRALAMASI MART 2019

SIKCA SORUNLAR SORULAR

SORU:TEB Marifetli Hesap Güncel Orana Nasıl Güncellenir?

Hesaptaki Parayı Vadesiz'e Aktarın,Marifetli Hesaba Bağlı Kart Varsa Onuda Çıkarın
    Daha Sonra Teb İnternet Şubesi Veya Müşteri Hizmetlerinden Marifetli Hesabı Kapatın,Akabinden Tekrar Açın.

SORU:Herhangi Bir Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Alınıyormu,Bankaların Sözleşmelerinde Ücretler Mevcut
    DATIŞTAY KARARI

2016 Yılında Datıştay Kararı İle Yürütmeyi Durdurma Kararı Alınmıştır, 2018 Ylında Tamamen İptal Edilmiştir Herhangi Bir Banka Sizden Ücret Alamaz.

SORU:Konudaki Oranlar Kısmında Bazı Oranlar Bankaların Kendi İnternet Sitesinde Yok.

Oran Tipi Olarak Şube,Özel Bankacılık Vs. Yazan Oran Tipleri Sadece Banka Şubelerinde Verilir.

SORU:Özel Bankacılık Nedir?

Özel bankacılık (Private Banking) olarak adlandırılan hizmet türü, müşterilerin varlıklarının kişilerin belirlediği risk ve beklentilerine göre özel olarak yönetilmesidir.
    Banka müşterinin profilini belirleyerek, onun ihtiyaç ve yatırım tercihlerine göre kişiye özel alternatif ürünler sunar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 13 Eylül 2020; 22:33:6 >

Amd FX 8350@5Ghz Sapphire 3GB HD 7950 Oc Vapor-X Gddr5 384 Bit Asus Crosshaır V Formula-Z Seageta 2tb Barracuda 64MB 7200Rpm Samsung 120gb 840 Evo GSKILL 16GB (2X8GB) DDR3 2000 Mhz FSP Aurum Pro Gold 1200w Corsair H110 Corsair 760T Asus ML238H 23" 1920 x 1080 2ms Logitech G430 7 1 Dolby Headset

• Bankalar kasayı denkleştiremezse gün sonu MB den %18 karşılığı para bulabilecek. Ona göre acımayın, çekin, bankaları birbirine kırdırın. 17 altı olmamalı! Hiç üşenmeyin, tasarrufunuzu taşıyın. Yüzlerine de söyleyin.
    Edit: Ceza faizi 19,5 GLP
    Bırak Allah aşkına bana ayıbı zararı öğretme bu yaştan sonra. 3 kuruş kazanırım 5 kuruş kazanırım sana mı soracağım arkadaşım? Espri yaptığımı nereden çıkardın anlamadım? Bak bir daha yazıyorum dolar umarım yeniden patlar. Benim hakkımı koruyan yok bu ülkede marketlerde fiyatlar uçmuş her şey zamlı ama benim alın teriyle kazandığım paranın faizi çalınıyor! Neden çalınıyor sırf dandik konutları ve arabaları satmak için Dolar düşünce marketlerde fiyatlar mı düşüyor hayır düşmüyor, dolar patlasın ki faize dokunacak cesareti bulamasınlar. Dolar ve faiz düşsün ama market fiyatları zamlansın ohh ne güzel dünya! Ayrıca sen ayıbı önce git geçen sene 4 den dolar alıp 7 den bozduranlara söyleyeceksin boş yapmayacaksın! Gerçi senin gibiler hak ediyor ülkenin batmasını da ne diyeyim boş laf yapanlar ile muhattap olmam hata...
    Kendi ülkesinin para birimiyle birikim yapmak isteyene bu kadar düşman olan bir yapı dünya ekonomi tarihinde görülmüş müdür bilimiyorum.Zaten üzerinde oynanmış kimsenin takmadığı,herkesin reelde daha yüksek olduğunu bildiği bir enflasyon oranı var.Buna rağmen konuşulan mevduat faiz oranları çok komik.Parasını mevduat faizinde tutanların düşman gibi gösterilmesi daha da komik.İstediğimiz sadece alnımızın teriyle biriktirdiğimiz üç beş kuruşumuzun enflasyonla hiç olup gitmemesi ama bu oranlarla tl mevduatta durmak saçmalıktan ibaret.illaki döviz alıp amerikayı avrupayı oturdukları yerden zengin mi edelim bunu mu istiyorsunuz?
    Bundan sonra faiz dusurebileceklerine ben pek ihtimal vermiyorum. Şu an ciddi anlamda dolar dizginlenemiyor.

Butce açığı çok fazla zamlar peşi sıra geliyor. Gelmeye devam edecek. Kışın enflasyonun nasıl yükseldiğini hep beraber göreceğiz ömür yeterse. Yazın hem meyve sebze de hem de turizmde güzel etkileri oldu.

2 ay sonra görürüz yine patates soğanı. Şu an çalışarak geçinmek çok zor oldu. Muhtemelen 2-3 is aynı anda yapmalıyız. Bu işsizlik durumunda zor. Kayıt dışı bir şeyler yapmak zorunda kalınır sanırım.

Kısaca zannediyirsaniz ki sadece yaşadığımız hane halkının karnını doyuruyoruz... Yanılıyorsunuz. Çok kişinin karnı sırtımızdan doyuyor. Eee o zaman daha çok essek olup semer taşıma zamanı.

Dogalgaza yapılan zam insan haklarına falan aykırı olmalı. 10tl zam alan vatandaş 30 TL nasıl harcayacak. Bu matematiğe aykırı değil mi. E bu matematiği vatandaş mecbur denk getirmek zorunda. Ya Dogalgazi acmayacaksin. Ya kayinpedere tasinacaksin ( iki aile bir evde yaşayıp masraf kısılır) yada hiç tasvip etmediğim yani kayıtsız gayriresmi işler yapılır.( ki bu son durum ülke için en kötü şeylerden biri ben herseyin resmi ve kayıtlı yapılmasından vergilendirilmesi den yanayım)

Allah herkesin yardimcisi olsun.
  • Yüzbaşı
    791 Mesaj
    İNG E TURUNCU GÜNLÜK %14

1 yıl tanışma faizi yazabilir misni.

akbank 13.5 ama 3 ay hoşgeldin faizi. GÜnlk o da.

tebin günlüğünü o kadar yüksek olduğunu bilmiyordum.
    |
    |
    TEB ilk 500 tl, usd, ve avro yu yoksayıyor. yani 2000 tl niz varsa 1500 tl ye faiz işletiyor sadece.
    |
    |
    Akbank serbest hesp %13.5, 14 değil.

https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/serbesthesap.aspx

ingde eft ücretsiz. akbank serbest hesapta ücretli.
    |
    |
    ING bank 14 veriyor görünüyor ama bunu günlük verdiği için 32 gün %14 veren bankalara göre daha yüksek aslından faiz oranı.çünkü ing 32 güne değil 30 güne 14 veriyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

https://forum.donanimhaber.com/tum-bankalarin-guncel-mevduat-faiz-oranlari--87181693-63#112452284
    İlk Mesaj Güncellenmediği İçin Bu Konuyu Açma Gereksimi Duyduk,İlk Mesaj Oranlar Sürekli Güncel Kalacaktır.
    |
    |
    Amd FX 8350@5Ghz Sapphire 3GB HD 7950 Oc Vapor-X Gddr5 384 Bit Asus Crosshaır V Formula-Z Seageta 2tb Barracuda 64MB 7200Rpm Samsung 120gb 840 Evo GSKILL 16GB (2X8GB) DDR3 2000 Mhz FSP Aurum Pro Gold 1200w Corsair H110 Corsair 760T Asus ML238H 23" 1920 x 1080 2ms Logitech G430 7 1 Dolby Headset
  • Binbaşı
    1550 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: imXrated

ING bank 14 veriyor görünüyor ama bunu günlük verdiği için 32 gün %14 veren bankalara göre daha yüksek aslından faiz oranı.çünkü ing 32 güne değil 30 güne 14 veriyor.
    Vadeli Hesaplarda Valör Olduğunu Unutmayın,Ancak Dediğiniz Gibi Getiri Olarak Stopaj Vergisinden Kaynaklı Vadeli Daha Avantajlı Ancak Günlük Hesabında Avantajları Mevcut.
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    Konu guncel tutulursa guzel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Trsapphire

Bu mesaj silindi.
    bende neo axess var sadece banka kartı. yine olur mu :D
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Vadeli Hesaplarda Valör Olduğunu Unutmayın,Ancak Dediğiniz Gibi Getiri Olarak Stopaj Vergisinden Kaynaklı Vadeli Daha Avantajlı Ancak Günlük Hesabında Avantajları Mevcut.

Alıntıları Göster
    stopaj vergisi nasıl daha avantajlı oluyor 32 günlükte. bilmediğim bir konu bu
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: imXrated

stopaj vergisi nasıl daha avantajlı oluyor 32 günlükte. bilmediğim bir konu bu

Alıntıları Göster
    32 Günlük Değil 180 Gün Sonrası Vergi Oranı DÜşmektedir %12.
    Yani Günlük Hesaplara %15 Vergi Uygulanıyor Ancak Günlükte Para Katlana Katlana Gidiyor Vadelide Sadece Ana Para İşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 9 Mayıs 2018; 16:17:33 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Aktif bank n bono olayı nedir arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: BondMax

Aktif bank n bono olayı nedir arkadaşlar?
    Kısacası bono bir borçlanma aracıdır ve devlet garantisi yoktur mevduat gibi.

Aktif Bank bu işin farklı bir türünü yapıyor çünkü normalde bono fiyatı talebe göre değişirken bunda bir değişiklik yok ve aldığınız fiyattan hemen satabiliyorsunuz. Ayrıca bono statüsünde gözüktüğü için stopaj oranı mevduat'ta %15 iken bunda %10.

• Yüzbaşı
    278 Mesaj

Mevduata göre daha karlı ama devlet garantisi yok anladığım kadarıyla, teşekkürler hocam.

|
    |
    tr123456 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21822&page=250&p=2133195#post2133195

ben 10 yıldır buradayım en iyi forumlardan
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Takip güzel konu.bir miktar nkoloy dayım ama tedirginim
    Seçim Öncesi 1 Hafta Kala Başka Bankaya Eft Yapın Tavsiyem Seçim Sonrası Tekrar Geçersiniz.

• Yüzbaşı
    526 Mesaj
    Ziraat nerde verito 14 oran faiz şuan 10.75 yazıyo sitesinde ?

Orijinalden alıntı: NewsTR

Seçim Öncesi 1 Hafta Kala Başka Bankaya Eft Yapın Tavsiyem Seçim Sonrası Tekrar Geçersiniz.

Alıntıları Göster
    Ben de öyle düşünüyorum

Cancer Clinical Trials
SEO
Bitcoin
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.