Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (3948. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MMCNR Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil
5 sn
80.155
Cevap
1.917
Favori
6.806.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39463947394839493950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, ev alamadığım ve birikim yaptığım bin tl'den biraz fazla param var. Şu durumda da alamayacağım için 3 aylık attım %52'den. Biraz eski kafayım yukarıda bir arkadaş yazmış, 3 aylık attığımda bileşik faizden yazarlanamadığın için %49 gibi olur demiş. Ben ne yapayım cuma günü olmuştu 3 günlük getiri gitse de olur.

Nkolay Bono alsam hem her an değerlendirebilme adına hem de bileşik faiz için iyi mi? E orada da bir milyon olacak deniyor, bu getiri vadesize mi gidecek yoksa 1015 gibi devam edebilir mi?

PPF dediğinizde şu an faizden iyi demişsiniz de daha düşük getirme durumu olur mu?

Valla bu gidişle kiradan devam edeceğim ama yarın öbür gün ev de bulabilirim ev sahibi de sattım çıkın diyebilir diye tereddüt ettim. Ev de alamıyorum kredisiz. Sıkıştım kaldım, kaldı ki o parayı bile kaç yılda dişimden tırnağımdan arta kalanlarla biriktiriyorum. 3 aylık koymakla hata ettim gibi geldi, tee ekim sonuna geliyor. Amerika seçimi vs. ne yapayım bakın özelden de yazabilirsiniz uzun olur deseniz. Her türlü akıl alınır.

• cboy60 kullanıcısına yanıt

burada küçük hesabı yapan banka oluyor. bddk bu saçmalıkları engellemeli. pasif bakiye nedir? saçma sapan işler

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Anadolu içinde geçerli mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar belki cok basit bir konudur ama bilemedigim icin sormak istedim.
    Nkolay %52 den bagli 100 bin TL var, su an oran 49 oldugu icin al sat yapip, bilesik faizden yararlanamiyorum. Kac gun sonra satip, tekrar 49 dan alirsam, 52 oranda kalmasindan daha fazla getiri saglar acaba. Yanitlar icin tskler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt
    hocam bddk ne yapabilir ki bankanın kendi insiyatifinde olan bir durum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt

%70e varan indirim diyip gerçekte %10 indirim yapılmasından farkı yok ki bunun. bddk, tcmb her kimse bu pasif bakiye saçmalığını kaldırmalı.

faizin sınırsız olduğunu düşün, faizi %90 veriyoruz ama bakiyenizin %70ini pasifte tutuyoruz gibi saçmalıklar da olabilir sonuçta

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    istese kaldırırlar ama banka kendi maliyetini azaltmak icin bu adımı atıyor. Dolayısıyla yüzbinlerce şikayet bddk gitmesi gerekir. yoksa bi cacık olmaz

• bomax01 B kullanıcısına yanıt
    Renkli hesap için ben de merak ediyorum.

• freeagle kullanıcısına yanıt

Senin avantajın önümüzde süreç boyu mevduat faizleri düştüğü noktada olur. Bugün bankalar arası mevduat getirisi çok değişken.

ing %47,5 , teb %45 ben %49.5 ile enparaya bağladım. Kısacası bu faiz politikası ve sıkı para olayı yılsonuna kadar Şimşek görevden alınmadığı sürece devam eder. Ancak mevduat getirileri bankadan bankaya piyasa bulunan TL likitideyi çekmedikleri için düşüyor , düşecektir.

32 gün sonunda %46 ile faize bağlamakta var işin uçunda. O zaman gene ortada dengelenecektir. O arkadaş fonlardan bahsediyor zaten genel olarak bileşik fayda için.

• freeagle kullanıcısına yanıt

52 den iyi bağlamışsın . Fon getirisi belli olmaz.

• yavuzkar kullanıcısına yanıt

59 nasıl aldınız?

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    hangi banka için pasif bakiyeden çekim yapılırsa günlük vadeli bakiyeden düşüm olmuyor?

• etrenjit E kullanıcısına yanıt
    Fiba

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Anadolu renkli hesap için bilginiz var mı?

• etrenjit E kullanıcısına yanıt
    Hayır yok ne yazık ki. Oradaki EFT ücretleri çok yüksek, değmez

• Arkadaşlar aracımı sattım faize yatırmak istiyorum. Ama sonunda yine araç alacağım bana akıl verin lütfen 3 aylık mı 6 aylık mı yatırayım.ikisinde de 52 civarı oran, teşekkür ederim

• vakıfbank Sky hesap 1.000.000 üzeri %52 yapmış 92-100 günlük

• ebabil__ E kullanıcısına yanıt

bende aracımı şubatta satıp,ihtiyaçlarımı giderdim kalanıda hep uzun vade bağladım bende alıcam ama nerden baksan 1-2 sene gibi,182 gün bağladım genelde ağustos 6da benimde vade dolacak,mevduat harici farklı yerlerde değerlendirmeyecekseniz uzun vade stopajda hazır artmamışken avantajdasınız şuan

• UltimateRs U kullanıcısına yanıt

Şubatta yatırmadığıma çok pişman oldum istediğim aracı alabilecektim. Enpara ya 6 ay bağladım yinede araç fiyatları artar diye tereddütte ettim

• ebabil__ E kullanıcısına yanıt

piyasada nakit yokki,eskiden 10-15 koyar alırdık bi şeyler krediler bu kadar yüksek değilken,kredi faizleride yüksek olduğu için şuan alım olmuyor,

benim sattığım aracın piyasası 1 senedir aynı rakamda,ben ihtiyaçlarımı karşılayıp avantaja bile geçtim.gittiği yere kadar bu şekilde gidecek,açıkcası şubattan bu yana kafam o kadar rahat ki,usta ile uğraşmıyosun,parça aramıyosun,mtv'si,sigortası,muayenesi vs uzun işler artık

• 
Sayfa: önceki 39463947394839493950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.