Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.228
Cevap
105
Favori
93.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.banggood.com/tr/NS242T-30-2-Inch-Solar-DC-Submersible-Pump-DC-Solar-Water-Submerged-Pump-for-Deep-Well-p-1588009.html?akmClientCountry=TR&rmmds=search

Arkadaşlar bu ürünü almak istiyorum. Vergi dahil kargo 135tl diyor. Ekstra bir ücret öder miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergi dahil ürünlerde herhangi bir ek ücret ödemesi olmuyor.

• Dolar seçerek ödeyemiyorum. Ayrıca Air Parcel Register seçsek sigortayla birlikte , gümrük ücretini karşılıyorlar mı acabA?
  • Arkadaşlar merhaba, 200 TL ye kadar araç içi kamera önerisinde bulunabilirmisiniz.
  • 23 ünde Alljoy ile gelip gümrüğe giren 3 paketim hala çıkmadı,neyin peşindeler acaba?

• Varzim kullanıcısına yanıt
    Benimde 21 inden beri gumruk islemlerinde bekliyor hocam. Hic bu kadar uzamamisti.

• BangGood sorunlu ürün gönderip paramın üstüne yatmaya çalışıyor şu an arkadaşlar. Tavsiye etmiyorum alışveriş yapmanızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sncsnc

Benimde 21 inden beri gumruk islemlerinde bekliyor hocam. Hic bu kadar uzamamisti.
    En son aldığımda ertesi gün Yurtiçi Kargoya teslim edilmişti.Aynen öyle..
  • Benim de 21 inde giren ürünümden haber yok. Yurtiçinde görünmüyor. Sizinkiler ne durumda?

• Merhaba, EMS express mail service ile alışveriş yapılırsa, turkey direct mail gibi tüm vergiler dahil oluyor mu. Tv box almak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ürünleriniz gümrükten çıktı mı acaba. Benimkiler çıkmadı. 21inde girmiş. Bir de yurtiçi kargo ile mi gelecek? Bilginiz var mı?

• banggooddan sipariş verdim 1 aydır ürünü kargolayamadılar bekliyor. out of stock olarak para iadesi veya ürün değişimine yönlendirmeye çalışıyorlar sürekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murahat

Ürünleriniz gümrükten çıktı mı acaba. Benimkiler çıkmadı. 21inde girmiş. Bir de yurtiçi kargo ile mi gelecek? Bilginiz var mı?
    Çıkmadı,3 paket 8 gündür,1 paket de 2 gündür gümrükte,bezdirme politikası uyguluyorlar herhalde,veya yılbaşı ayağına yoğun.En son aldığımda Yurtiçi kargo teslim etmişti.Küfür etmekten yoruldum bunlara.Alljoya mail atacam,bakalım ne diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Varzim -- 30 Aralık 2019; 23:53:51 >
    Şimdi mesaj geldi. Yurtiçi kargoya verilmiş ürünüm.

• Gözün aydın.Yurtiçi Kargoya üye mi olmuştun onlar mı gönderdi mesajı?Alljoya mail attım,ilgileneceklermiş.

• Üye olmuştum. Mobil şubeye. Otomatik düştü.

• Hatta şimdi tekrar mesaj geldi uygulamadan. Geçen hafta verdiğim kargo da gelecek sanırım. 2 oldu takip.

• Ben de üyeyim,4 paket var,bekliyoruz bildirimi.

• Ürünün elime ulaşalı daha 1 gün olmamışken, aldığım ürün kusurlu çıktı. Müşteri hizmetlerine sorunu gösteren videoyla birlikte ulaştım umarım para iadesini alabilirim.
  • Merhaba,Yurtiçi teslim etti mi kargoyu?12 gün oldu hala ses yok Alljoydan ,tekrar mail attım.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.