Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
105
Favori
93.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nacar08

verdiğin kupanla tekrar aldım, teşekkürler... Tariff İnsuranceyi işaretlemedim. 1179 (+240 vergi) liraya geldi. 240 liralık sigorta için 216 lira ödeyip sonra geri almak için uğraşmaya gerek yok. Ziraat KK kullanıyorum, vade farkı olmadan 6 ya bölüyor.

Alıntıları Göster
    Verginin 240 tl olduğuna emin miyiz peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

Alıntıları Göster
    Bir çok alan oldu, hepsi 240 ödedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacar08 -- 19 Ocak 2020; 17:42:41 >

• quote:

Bir çok alan oldu, hepsi 240 ödedi...

Alıntıları Göster
    Kupon kodu alabilir miyim ? :)

• quote:

verdiğin kupanla tekrar aldım, teşekkürler... Tariff İnsuranceyi işaretlemedim. 1179 (+240 vergi) liraya geldi. 240 liralık sigorta için 216 lira ödeyip sonra geri almak için uğraşmaya gerek yok. Ziraat KK kullanıyorum, vade farkı olmadan 6 ya bölüyor.

Alıntıları Göster
    Hayırlısı olsun. Bu 3D yazıcılar konusunda çok yeniyim ilk defa kullanıcam. Haftalardır youtube'da videolar izleyip duruyorum. Filamenler, upgradeler, model nasıl çıkarılır, Cura programı, thingiverse sitesinden modeller falan. Sen de acemi misin benim gibi yoksa bilgin var mı?

• quote:

Kupon kodu alabilir miyim ? :)

Alıntıları Göster
    Wholesale20
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ürün fiyatının %20'si bu fiyata geliyor. Fazlası çıkarsa fatura veya ürün sayfasının ibrazı ile itiraz edip düzeltebilirsin. Daha az çıkarsa sesini çıkarma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Arkadaşlar merhaba,

Bu kargo seçeneklerinin hepsinde de vergi ödenmiş oluyor mu?
    Ürün Türkiye'ye gelince ek vergi çıkacak mı?

Hayır o seçeneklerden sadece Turkey Direct Mail yazan vergi dahil oluyor. Ve bu seçenekte sana kargoyu Yurtiçi kargo getiriyor kargo ücreti ödemiyorsun. EMS'yi seçersen DHL, Fedex gibi özel kargo şirketi sana kendileri teslim ediyor ve ödemen gereken ücret için seni arıyorlar kargo geldiğinde. Diğerlerini seçersen sana Ptt Kargo getiriyor. Onunda gümrük vergisi çıkıyor ve gümrüğe girdiğinde PTT takip sitesinden ne kadar vergi çıktığını görüyorsun. Sana PTT görevlisi evine getiriyor ve kapıda ödemeni yapıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furbey40

Daha önce yurtdışından çok siparişim oldu, ta ki bu vergi olayına kadar. Linkini verdiğim akıllı süpürge ya da başka model sipariş vermeyi düşünüyorum. Nakliye (vergiler dahil) yazıyor. Alsam ekstra vergi öder miyim? Aydınlatırsanız sevinirim.
    https://tr.banggood.com/Roborock-Smart-Robot-Vacuum-Cleaner-p-1203246.html?gmcCountry=TR&currency=TRY&createTmp=1&utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc_bgcs&utm_content=frank&utm_campaign=frank-ssc-trg-vacuum-1120&ad_id=398120479601&gclid=CjwKCAiApOvwBRBUEiwAcZGdGFZ54uK_c1m14wKQEOME_FOaSAGTnhOfS-blOvMH8Kv09mskLL-fgRoC4OYQAvD_BwE&cur_warehouse=CN
    Hocam link deki ürünü Türkiye'den alsan daha ucuza geliyor. Üstelik 2 yıl garantisi ile. Link'den almak mantıksız.

• double teyp bakıyordum 2-3 haftadır. çok kararsızdım. ben karar verebe kadar vergiler artmış 2 katınu geçmiş. 50 lira vergi kargo çıkaran ürüne 113 lira çıkarıyor şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Hayırlısı olsun. Bu 3D yazıcılar konusunda çok yeniyim ilk defa kullanıcam. Haftalardır youtube'da videolar izleyip duruyorum. Filamenler, upgradeler, model nasıl çıkarılır, Cura programı, thingiverse sitesinden modeller falan. Sen de acemi misin benim gibi yoksa bilgin var mı?

Alıntıları Göster
    Wholesale20 bu kodla 115 tl indirim aldık ama hala geçerli mi bilmiyorum

• quote:

Alıntıları Göster
    Teoride ne yapacağımı biliyorum ama pratikte ilk yazıcım. Youtube de ki "Bişeyler Yapalım" kanalında ender 3 ile ilgili güzel bilgiler var. Bildiğim kadarıyla ender 3 ardino uno olmadan yazılım güncellemesi yapılamıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=5syJHIfQrYo&t=6s

• quote:

Hocam link deki ürünü Türkiye'den alsan daha ucuza geliyor. Üstelik 2 yıl garantisi ile. Link'den almak mantıksız.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, sipariş vermedim hocam. Uygun bir fiyata kullanışlı akıllı süpürge denk gelirse sipariş vermeyi düşünüyorum.
  • nacar08 kullanıcısına yanıt
    bu kupon geçerli değil diyor.Bu kupon sınırlı teklifli ürünler için geçerli değildir.
  • bangood vergileri arttırmış bilginiz olsun arkadaşlar. 60 tl istediği ürüne 130 tl istiyor artık.
  • quote:

Wholesale20 bu kodla 115 tl indirim aldık ama hala geçerli mi bilmiyorum

Alıntıları Göster
    kod geçerli hala, 119 TL civarı bir indirim yapıyor, ender pro3 1193 TL´ye geliyor,
    ancak beni korkutan vergi işi,
    bazıları 500 küsür vergi ödedim bazıları da 250 tl demiş,
    karar veremedim hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: integer

bangood vergileri arttırmış bilginiz olsun arkadaşlar. 60 tl istediği ürüne 130 tl istiyor artık.
    Aynen, banggood'u tercih ediyordum vergi dahil olayı için ama ali den almak daha mantıklı geliyor artık, ürün fiyatı zaten ucuz + %20 net vergi çıksa bile banggood'dan çok daha ucuza geliyor bu şartlarda, sanırım banggood sayfası kapandı benim için.
  • quote:

kod geçerli hala, 119 TL civarı bir indirim yapıyor, ender pro3 1193 TL´ye geliyor,
    ancak beni korkutan vergi işi,
    bazıları 500 küsür vergi ödedim bazıları da 250 tl demiş,
    karar veremedim hala

Alıntıları Göster
    benim gördüklerimin tamamı 240-250 civarı vergi ödemiş. tereddütünüz varsa vergi sigrotası yaptırın 210 tl... burada ödediğiniz vergiyi banggooda başvurarak geri alabilirsiniz.
  • nacar08 kullanıcısına yanıt
    Ürünü aldım, sigorta da yaptırdım, ürün de gönderildi,
    Ancak herhangi bir takip kodu gelmedi, sizde de öylemiydi?

• mstfyldz.bjk kullanıcısına yanıt
    takip kodu veriliyor, bir kaç gün bekleyin...
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.