Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
105
Favori
93.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünler yılbaşında indirime girickemi ? Alıcağım şeyin fiyatı artmış 4 gün önce daha düşüktü halbuki ?
  • Merhaba, banggood dan 1900 tl lik tek bir alışveriş yapacağım, almanyadaki adresimden, yani ürün almanya ya gidecek, almanya da ürün gümrüğe takılır mı ? almanya da gümrük fiyat sınırı nedir acaba, 250 euro diye duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Varmı bir fikri olan.
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bilgim yok maalesef. Banggood ile görüşün mail veya canlı destekle belki bilgileri vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blltlgn -- 16 Ocak 2018; 1:30:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar. şu linkte paylaştığım ürünü almak istiyorum. indirim kuponu var mıdır acaba eliniz de? Bir de gümrük konusunda sıkıntı oluyor mu? Yardımcı olabilirler mi acaba? Bir de geldikten sonra herhangi bir sorun falan olursa garanti konusu falan nasıl oluyor? Bilgilendirirseniz sevinirim.

https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Drone-WIFI-FPV-With-4K-30fps-1080P-Camera-3-Axis-Gimbal-RC-Quadcopter-p-1057057.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzagoo06 -- 19 Ocak 2018; 2:31:1 >

• zzagoo06 Z kullanıcısına yanıt
    Gümrük vergisini ödersiniz. Yasaklı ürün değil diye biliyorum. Garanti konusunda da herhangi bir bilgim yok. Bunu mail veya canlı destek aracılığıyla Banggood'dan öğrenebilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba. Bu lanet alışveriş sitesinde ürün iptali nasıl yapılıyor. Bir türlü yapamadım

• takip
  • NightWatchman0 kullanıcısına yanıt
    Ödeme gerçekleştirmez isen 24 saat içinde siparişiniz otomatik olarak iptal ediliyor dostum :)) Eğer ödedikden sonra iptal etmek istiyorsan ya facebook sayfaları ile iletişime geç ya da canlı sohbetten ulaşabilirsin.
  • Merhabalar herkese,

Turkey Direct Mail kargo secenegi hakkinda bir sorum var. Takip kodu ile takip ettigimde en son olarak 02.10.2018 tarihinde urunun gumruk tarafindan serbest kaldigini goruyorum. Fakat 05.10.2018 itibari ile Istanbuldaki adresime urun hala gelmemis durumda. Acaba bu kargo secenegi ile onceden alisveris yapan oldu mu? Eger var ise TR'de anlasmali kargo sirketi hangisi ve ortalama kac gun surede evinize ulasti?

Simdiden tesekkurler.
  • tüm işlemleri tamamlandıkdan sonra MNG ile size teslim edilecek söylenildiğine göre
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    bangoodun verdiği takip numarasını mng kargodan takip edebiliyor muyuz?
  • Hayir verilen takip numarasi ile track17 üzerinden takip ediliyor.Teslim edecek firma değişkenlik gösterebilir.Zaten teslim alan arkadaşlar var.
  • 10 gün önce verdiğim sipariş halen kargoya verilmemiş ,satın aldığım üründe halen satışta gözüküyor,tüm siparişler bu şekilde bekletiliyorsa burdan alışveriş yapmanın hiç bir mantığı yok
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:5:22 >
  • Konu sahibi güncelleme yapabilir.
  • Konudan hiçbir maddi kazanç elde etmediğim halde yemediğim hakaret kalmadı. DH forum yönetimi bu konuda gerekli hassasiyeti göstermedi. Kuralların göstermelik ve keyfi uygulandığı kanısına vardım bu yüzden konuyu devam ettirmeme kararı aldım.
  • Merhaba arkadaşlar. Türkiyedeki n11 gibi sitelerden alışveriş yaparken genelde aynı dükkanda varsa hepsini o dükkandan alıyorum. Böylelikle tek bir kargo ile birkaç parçayı alabiliyorum. Banggood da böyle bir sistem varmı?. Banggood da Mağaza, dükkan adı gibi benzeri bir yer göremedim. Bir kaç değişik ürün alacağım, hepsi aynı kargo ile mi geliyor. yoksa ayrı ayrı mı geliyor. Cevabınız için teşekkürler...
  • c1234 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Banggood tüm ürünleri kendisi yolluyor. Yani n11 gibi dükkan mantığı yok.
  • Banggood dan toplam tutarı 357TL olan aynı üründen 6 adet aldım. Gümrük vergisinin düzgün hesaplanması için ne yapmam gerekiyor. İnvoice u bir yere bildirmeli miyim? 71 TL benim hesabıma göre vergi ödemem lazım.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.