Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.228
Cevap
105
Favori
93.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla benim ürünler perşembe günü teslim edildi. Sıkıntı yoktu. Hala gelmediyse bir sorun olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murahat

Valla benim ürünler perşembe günü teslim edildi. Sıkıntı yoktu. Hala gelmediyse bir sorun olabilir.
    3ü Yurtiçine teslim edildi bugün,kaldı 1.
  • bende 29 Aralık'ta sipariş vermiştim
    3 ünde kargolandi. Shenzhen --> Hongkong arrive Hk airport olarak duruyor son güncellemeyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi akıllı priz alan oldu mu buradan, önerilere açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Wifi akıllı priz alan oldu mu buradan, önerilere açığım.
    https://www.banggood.com/SONOFF-S26-10A-AC90V-250V-Smart-WIFI-Socket-CNUSUKAUDEFRBRCHILIT-Wireless-Plug-Power-Sockets-Smart-Home-Switch-Work-With-Alexa-Google-Assistant-IFTTT-p-1308841.html?rmmds=flashdeals&ID=6283771&cur_warehouse=CN

Bu ürün benim sepette duruyor 1-2 haftadır,indirimde şu an,Amazon echo dot aldıktan sonra bunu da alıp kettle ile kullanmayı planlıyorum.

• Dupp kullanıcısına yanıt
    bilitzwolf un 15amperlik yeni prizi var hem kibar hemde kullanım gücünü ölçüyor. tekli alımda, vergi ve kargo dahil 13f142 kupon koduyla 100 tl ye geliyor.
  • Banggoddan 1330 liraya ender 3 pro 3d yazıcı aldım, gelir diye beklerken 1 ay sonra nedenini bilmediğim şekilde param iade edildi, tekrar almak isteyince de 1537 liraya çıkmış fiyat...

Yazıcı fiyatı 75 lira artmış ama 80 lira olan vergi iadesi sigortası 216 liraya çıkmış...

240 lira olan vergiyi 216 liraya kim sigorta ettirir ki? Bu tamamen çamura yatmak...
  • https://www.banggood.com/T08-LED-Full-Screen-Smart-Body-Thermometer-F-1S-White-Fast-Measure-Infrared-Digital-Thermometer-From-Xiaomi-Youpin-p-1575758.html?rmmds=myorder&ID=6157199&cur_warehouse=CN

arkadaşlar yukardaki ürünü aldım sıkıntısız ulaştı fakat bu üründe Xiaomi Youpin falan yazıyor ama gelen üründe öyle bişey yok acaba banggood bizi mi yiyor.

• Arkadaşlar merhaba. Avrupa'da yaşayıp Banggood "Eu Priority Line" ile "Priority Direct Mail" olanaklarını bilen var mı?

Hollanda'da yaşayan bir tandığıma vergisiz ulaşması üzere TV Box siparişi vermek istiyorum. Hangisini seçmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 10 Ocak 2020; 2:14:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacar08

Banggoddan 1330 liraya ender 3 pro 3d yazıcı aldım, gelir diye beklerken 1 ay sonra nedenini bilmediğim şekilde param iade edildi, tekrar almak isteyince de 1537 liraya çıkmış fiyat...

Yazıcı fiyatı 75 lira artmış ama 80 lira olan vergi iadesi sigortası 216 liraya çıkmış...

240 lira olan vergiyi 216 liraya kim sigorta ettirir ki? Bu tamamen çamura yatmak...
    Ben... Aldık bakalım bekliyoruz....

Alt Toplam: TRY1,271.06
    Coupons:Wholesale20:: TRY-115.95
    Shipping insurance: TRY25.42
    Tariff Insurance: TRY216.09
    Discount amount: TRY0.00
    Kargo Ücreti: TRY18.46
    Genel Toplam: TRY1,415.08
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Yardım sayfasında kargo terimlerinin açıklamaları yazıyordu.Eu Priority Line emin olmamakla birlikte vergiden muaf kargo seçeneği sanırım.siz yine de emin olmadan sipariş vermeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainmanstern

Yardım sayfasında kargo terimlerinin açıklamaları yazıyordu.Eu Priority Line emin olmamakla birlikte vergiden muaf kargo seçeneği sanırım.siz yine de emin olmadan sipariş vermeyin
    Hocam merhaba. Reddit üstünden bulduğum kısıtlı bilgilere göre EU Priority Line, eski EU Direct Mail'in isim değiştirmiş hali ve vergiden muaf. Teslimatı özel kargo firmaları yapıyor. En çok tercih edildiği söylenen ve daha eski olan PDM (Priority Direct Mail) yine vergiden muaf ama normal posta yoluyla geliyor.

Avrupa'da yaşayan ve Bangood konusunda tecrübe sahibi bir arkadaş teyit ederse daha netleşmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 11 Ocak 2020; 15:39:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Ben... Aldık bakalım bekliyoruz....

Alt Toplam: TRY1,271.06
    Coupons:Wholesale20:: TRY-115.95
    Shipping insurance: TRY25.42
    Tariff Insurance: TRY216.09
    Discount amount: TRY0.00
    Kargo Ücreti: TRY18.46
    Genel Toplam: TRY1,415.08

Alıntıları Göster
    verdiğin kupanla tekrar aldım, teşekkürler... Tariff İnsuranceyi işaretlemedim. 1179 (+240 vergi) liraya geldi. 240 liralık sigorta için 216 lira ödeyip sonra geri almak için uğraşmaya gerek yok. Ziraat KK kullanıyorum, vade farkı olmadan 6 ya bölüyor.

• Arkadaşlar merhaba,

Bu kargo seçeneklerinin hepsinde de vergi ödenmiş oluyor mu?
    Ürün Türkiye'ye gelince ek vergi çıkacak mı?

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varzim

https://www.banggood.com/SONOFF-S26-10A-AC90V-250V-Smart-WIFI-Socket-CNUSUKAUDEFRBRCHILIT-Wireless-Plug-Power-Sockets-Smart-Home-Switch-Work-With-Alexa-Google-Assistant-IFTTT-p-1308841.html?rmmds=flashdeals&ID=6283771&cur_warehouse=CN

Bu ürün benim sepette duruyor 1-2 haftadır,indirimde şu an,Amazon echo dot aldıktan sonra bunu da alıp kettle ile kullanmayı planlıyorum.

Alıntıları Göster
    Aldınız mı? 1 aydır alsam mı almasam mı kararsızım, 😂 gaza getirecek birilerini arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

Aldınız mı? 1 aydır alsam mı almasam mı kararsızım, 😂 gaza getirecek birilerini arıyorum

Alıntıları Göster
    Sepette duruyor bu ve birkaç ürün,fiyatları takip ediyorum,Ukraynada ucuz Amazon echo dot 3rd gen bulursam,ondan sonra alacam.

• aksiyon kamerası aldım sipariş verdiyim ürünle gelen ürün çok farklı çıktı şiparişteki ürün 170 geniş açı lens foto 16 mp gelen ürün 140 acı lens foto 12 mp bunlar birkaçı menü tuşu çalışmıyor kameranın ön tarafı çıkık hasarlı hemen foto felan çekip itirazda bulundum.herhalde inanmıyorlar hiç bir şekilde inandıramadım şu an kamera çöp oldu
  • Daha önce yurtdışından çok siparişim oldu, ta ki bu vergi olayına kadar. Linkini verdiğim akıllı süpürge ya da başka model sipariş vermeyi düşünüyorum. Nakliye (vergiler dahil) yazıyor. Alsam ekstra vergi öder miyim? Aydınlatırsanız sevinirim.
    https://tr.banggood.com/Roborock-Smart-Robot-Vacuum-Cleaner-p-1203246.html?gmcCountry=TR&currency=TRY&createTmp=1&utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc_bgcs&utm_content=frank&utm_campaign=frank-ssc-trg-vacuum-1120&ad_id=398120479601&gclid=CjwKCAiApOvwBRBUEiwAcZGdGFZ54uK_c1m14wKQEOME_FOaSAGTnhOfS-blOvMH8Kv09mskLL-fgRoC4OYQAvD_BwE&cur_warehouse=CN

• Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) seçip alırsanız ekstra bir ücret ödemezsiniz. Ama bangood da bu aralar bir tuhaflık var kargolar geç gelmeye başladı. 26 aralıkta aldığım ürünler 6 ocaktan beri IST Arrive destination airport yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: integer

Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) seçip alırsanız ekstra bir ücret ödemezsiniz. Ama bangood da bu aralar bir tuhaflık var kargolar geç gelmeye başladı. 26 aralıkta aldığım ürünler 6 ocaktan beri IST Arrive destination airport yazıyor.
    Benim siparişler 16.günde gümrükten çıktı,eskiden ertesi gün Alljoya teslim edilirdi,bu sorunun Banggooddan değil rezil gümrükten kaynaklandığını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.