Şimdi Ara

Bakan Uraloğlu, vergisiz telefon planının ayrıntılarını açıkladı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
10.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • devlet bi destek yapacaksa adil ya da eşit şartlarda olmalı diyerek öğrencileri kapsamış. İçlerind 14 pro su olan da var oppo kullanan da.
    Ben şahsen a30 gibi bişey alabilirim en fazla, dediğimde arkadaşım onun yerine üstüne koy şunu al diye tepki gösterdi.
    Tek sıkımlık hakkınız var onu da haliyle en iyi şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Alamayan ben iphone alamam diyemez zaten.

farkında mısınız bilmiyorum ama alan ihtiyacı olduğundan ziyade, ben bunu yarın bu kadar ucuza bulamam diye alıyor.

• Müjde şöyle olmalıydı; Nokia 1100 ve yanında güncel hit şarkıların olduğu melodi kitapçığı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten bu millete herşey müstehak.

Adamlar seçim vaadi olarak öğrencilere vergisiz telefon ve bilgisayar sağlayacaklarını söylemişlerdi.

Seçimler bitti iş icraate gelince;

ama o telefonları kapsamıyor, onları alamazsın bunları alacaksın. Yok Türkiye de üretilmesi lazım, yok üst limit bu bilmem ne...

Şaka gibi.

Bu millet sessiz kaldıkça Avrupa ülkelerindeki gibi örgütlü bir şekilde sesini yükseltmediği, sokağa çıkmadığı sürece bu ülkeden bir cacık olmaz.

Sömürülmeye aynen devam...

• "General Motor var" var demiş. böyle mükemmel bakanlara sahibiz çok iyi bakıyorlar valla.

• onsos1100 O kullanıcısına yanıt
    Bu görüşüne katılmıyorum,açıköğretim okuyanlar zaten çalışıyordur diye bir genelleme olamaz.Hatta çoğunlukla ikinci üniversite kapsamında okuyanlar çalışıyor.Engelli olduğu için,ev hanımı olduğu için veya ulaşım sorunu yaşadığı için çeşitli nedenlerle üniversite eğitimini almak isteyenler açıköğretim veya uzaktan öğretim okuyorlar.Ve bu kişilerin arasında çok fazla genç olduğunu söyleyebilirim,bu açıköğretim derslerine katılabilmeleri için vergisiz cihazlara en çok ihtiyacı olanlar da onlar.Örgün öğretim öğrencileri zaten eğitimi yüz yüze alıyor herhangi bir cihaz zorunluluğu yok...

• srkn kullanıcısına yanıt

Bizim zamanımızda 2. Dünya savaşı vardı yiğenim cepheden cepheye koşuyorduk halinize şükredin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu arada redmi 8 im var liste kötü evet ama sizce note10s almaya değer mi yoksa emektarla devam mı edeyim.Hazır indirimden bizde yararlanabiliyorken pili daha uzun dayanacak bir telefon alsam güzel olabilir.

• 8gb ramli olani fena degilmis artık eski bir tel olsa da ..

acaba android 13 son guncellemesiy mis bunu ogrenin derdim..ogrenci indirimi gecerli ise bu modelde telefon 4 bin tl civarina mi gelmis olucak ...bedava olur eger oyleyse.

• Fazla kimsenin yararlanacağını düşünmüyorum. İşe dadanan çok kişi olacaktır.

• streamin S kullanıcısına yanıt

xiominin ürünlerini beğeniyorum kulaklığı telefonu ev eşyası olsun gerçekten kaliteli.Listedeki en düzgün telefon note10s onun da android 14 aldığı söyleniyor.Xiominin ne yapacağı belli olmaz türkiyede ki pazarı ele geçirmek için mi12leri falanda montaja getirebilir.Mi13 ü gördüm de telefon değil cep boy pc üretmis adamlar ama vergi indirimine girseydi xiomi büyük ihtimal talebe yetişemezdi .

• UzmanAga kullanıcısına yanıt

Nfc olmamasi xiaomiler de benim icin çok buyuk sorun ..malesef cok alakasiz zamanlarda lazim oluyo ..indirimden yararlanilabilen model yok mu xiaomi de ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 31 Ağustos 2023; 18:0:16 >
  • streamin S kullanıcısına yanıt

Xiominin nfc desteklemedigini emin misiniz?

Bildiğim kadarıyla yeni modellerinde nfc özelliği var not10s te de olabilir çok eski bir telefon değil.

• Benim anlamadığım vergisiz telefon düzenlemesi niye Ulaştırma bakanı tarafından açıklanıyor? Resmen komedi ülke. Bu ülkenin teknoloji bakanı yok mu?

• UzmanAga kullanıcısına yanıt
    NFC yok Note 10S modelinde, ciddi bir handikap bana göre günümüz şartlarında

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • berkayjan kullanıcısına yanıt

Haberleşme ve BTK Ulaştırma Bakanlığına bağlı bu sebeple.

• yazık çok yazık boşuna arka çıktık

• Vain kullanıcısına yanıt

itibardan tasarruf olmaz kardeş. bunu bilmiyor musun?  

• general motorsun bundan haberi var mı?

• Bu işin perde arkasında yine bir yandaşın veya birkaç yandaşın cebini dolduracağından hiç şüphem yok. Tabi pastadan en büyük payı alacak olan şahsiyete saygımız sonsuz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.