Şimdi Ara

Bakan Uraloğlu, vergisiz telefon planının ayrıntılarını açıkladı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
10.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kimse en yüksek modelini istemiyor. Şu anda birçoğu iPhone 12/13 modellerini almak istiyor. Ayrıca iPhone kullandıktan sonra çoğu kişi Android’e dönmek istemez. Google’ın kendi uygulamaları bile iOS’ta daha kaliteli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    İnanın bende gezenlerden değilim. Hiç bir zaman böyle lüks audiler olsun Mercedes’ler olsun onlara da binmedim. Şark ülkesi olduğun için bu her zaman böyle olacak. Rusya da da aynı , Çin de de vs. Üreten ülke değilsin, önlem yok . Önceki dönemden Mehmet şimşeği bildiğim için ona güveniyorum . Benim bu inancımı Türkiye nin CDS değerlerine bakarak da anlayacağınızı düşünüyorum zira seçim zamanı 800-900 lere varan bu değer şuan 373. OVP açıklanınca daha da düşmesini bekliyorum. Bu değerler Almanya gibi ülkelerde 15-30 arası :)) . Tr tarihi boyunca en düşük 200-300 arası. Ben artık daha da iyi olacağını ve bu sefer gerçekten hükümetin ekonomiyi birinci öncelik getirdiğini düşünüyorum. Velhasıl mecbur cari açığı artıracak hamlelerden uzak durulmalı. Bende öğrenciyim,apple olmamalı . Al-Sat olayı olacak çünkü. Kamu tasarrufları genelgesi filan yayımlandı inşallah etkili olur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• yurtdışı redmi note 12S lerde nfc var mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 5G phoenix trendyolda 14.800'e satılıyor fiyatlar 13 bandına falan gelirse F/P telefon olur

• ahmetfx kullanıcısına yanıt

millet alıp satmayı düşünüyor. 40 bine al 50-60 bine okut hesabı yapıyorlar. bu yüzden hayal kırıklığı olmuştur.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.