Şimdi Ara

Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
20.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
436 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aciklamalar ile gittikce yatirimci kacarr

Sonra ise guzel gunlere elveda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşama hevesim bitti. Ne yapacağız böyle bilmiyorum. Çok yazacak şey varda ne desen bilemiyorum. Kafayı yiyeceğiz artık !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaytungu zamanında milleti alıştırmak için kendileri kurmuş olmasın?Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Bu aciklamalar ile gittikce yatirimci kacarr

Sonra ise guzel gunlere elveda

10 senedir kaçıyor zaten

borsa 2011’de 5 dolardı şimdi 1.4 dolar

yabancının parası bile 1/3’e düştü

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Dolarla maaş almıyoruz ama sene başında 29tl ye aldığım pirinç malzeme şu an 52tl. Rahmetli sabanci ne güzel demişti vah ülkem vah

• gün geçmiyor ki şaşırmayalım

• Halkla dalga geçiyor. 3 sene sonra halkta onunla dalga geçecek.

• Beter olun. Kim diyor size düşünün, beyninizi kullanın, sorgulayın ve bütün herşeyi görün diye. Siz de düşünmeden oy verseniz, şükretseniz, her zaman gerçekleri yazan-yayımlayan medyaya güvenseniz hiç böyle mutsuz olup ağlamazsınız. Bu dediklerimi uygulayın, 1 haftaya kalmaz hayatınızın en mutlu günlerini yaşamaya başlayacaksınız, garanti veriyorum size.

Şaka şaka, beter olmayın ama çok kafaya da takmayın be ya :) Yakın cigaranızı, zevk alın biraz

• 2017 Kasım'ında 7700$ borç almıştım. O zaman dolar ₺3.8 civarıydı. 3 yıl olmadan 2 katına çıktı dolar ve tabi ki benim borcum da...

• Bu bakan sadece bakıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: integral77

2017 Kasım'ında 7700$ borç almıştım. O zaman dolar ₺3.8 civarıydı. 3 yıl olmadan 2 katına çıktı dolar ve tabi ki benim borcum da...

Merhaba, borç veren açısından da düşünmek lazım.

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

Borç aldığım kişi kayınpederim zaten:) Sağolsun altınla veya dolarla borç verir. Tl ile asla çalışmaz. Neyse ki altın borçlarımı ödemiştim...

• Tayyibe damada sülalesine bişey olmaz, adamlar zenginler listesine girdi, seçimlerş kaybetse basacak gidecek memleketten başına gelecek şeyleri çok iyi biliyorlar, olan bize oluyor, biz sürünmeye devam edicez bunların yüzünden, güzelim memleketin haline bak, Allah sonumuzu hayır etsin

• Arkadaşlar, bunlar kendilerini deliliğe vuruyor olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

ekonominin teslim edildiği kişi , kahvede ekmeği dolarlarmı alıyon diyen dayayıyla aynı bakış açısına sahip  

tabiki kitlesini uyutmaya devam etmek için böyle konuştuğunu biliyoruz.

Cidden soyledigi seylere kendinin inandigini mi saniyorsunuz? Kendi secmenlerini taniyorlar. Onlarin seviyesine ozel bir konusma bu. Ise yariyor mu, bence evet. Hala milyonlarca insandan oy alacaklari gercegi ortada. Kaybetmelerine yetecek kadar bir kaybin onune gecmek istiyorlar.

3 yasindaki cocuga ekonominin ne oldugunu, nelere bagli oldugunu, nasil yorumlanmasi gerektigini ogretirsin yine kemik kitleden bir ampule bunu og-re-te-mez-sin. Karsisinda yapabilecegin en mantikli konusmayi, ogretiyi yap, duydugumuz bu sacmaliklardan bir cumlesinin yerini tutmayacaktir. Sebebi ise beyinleri din ve cahillik ile uyusmus ve bunun bir panzehiri yok. Su secmen uzerine film ceksen kategorisi fantastik olur, o derece gercek disi, inanilamaz bir halleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fırat.ç. -- 29 Eylül 2020; 23:14:37 >

• Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

Zaten istedikleri bu sekılde olması.Oyle bır anda sıfıra ındırmıyorlar.

• Nasil bir döneme geldik ya

• Bu sığ bakış açısıyla doların iki haneli rakamları görmemesi büyük başarı olur gerçekten.

• Hamza Yerlikaya ne düşünüyor ben onu daha çok merak ediyorum..

Son umudumuz Hamza. Görelim seni aslanım, doları bi kündeye getiriver..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.