Şimdi Ara

Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
20.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
436 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sefer ambargodan değilde dolarımız kalmadı parasız vermeyi bırakacaklar diye sanırım tüp ekmek kuyruklarına gireceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • acemiteknolojist kullanıcısına yanıt
    Müteahhitten mi oy alcaklar teori bile olamaz bence saçmalık.

• Now Loading..............

Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum

• İddia ediyorum ekomonini başına ben geçeyim bukadar batıramazdım yahu vergi oranlarını düzenleyip vergiyi tavana yaycaksın bukadar çünkü tabandaki bizlerin suyu çıktı

• hanibene H kullanıcısına yanıt
    Mesele oy almak değil. Şuan Türkiye'de en güçlü lobi inşaat lobisi. Fox Haber sunucusu Selçuk Tepeli Müteahhit Cuntası var diye tanımlama yapmıştı. Bence yabana atılacak bir iddia değil.

• Yeni vergiler ve fiyat güncellemelerinden hiç bahsetmedi.Demek ki bu kış baya çetin geçecek.

• Bir şu damada bak birde ihacı damada bak.

Biz özür dileriz doları kafaya taktığımız için efendim. Doğru ya burası amerika değil doları niye düşünelim dimi. Hem dolar arttıkça TL bereketleniyor çok şükür (!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün paraları altına yatırmışlar herhalde.

• Bende bakmiyorum ,zira eserinize bakipda sinir stres sahibi olduk sayenizde

• Nasılssa bir seçim daha kazanıcaklar bu ülkeden umudu olan varmı ?

• Bir gün İstanbul'un bir ucundan ötekine araç ile giderken düşündüm.

90 milyon nüfus olabilir ama sanki sadece İstanbul içinde 100 milyon kişiye yetecek konut, dükkan vs vardır.

Yani ülkeni bir inşaa gücü var bunu da betona döküyoruz mesela.

10 evim olsun beş dükkanım olsun kira geliri vs vs.

Bizim ülke bu kadar güçlü ve dinamik nüfuslu bir ülke iken yaşadığımız kur dalgalanmasına bak.

Başka kaç tane ülke böyle şamaroğlanı gibi döviz altında eziliyor?

Şu yaşadığımız rezillik nedir ya? 90-2000 jenerasyonunu geç 80 - 70'ler de hala bir bok göremedik valla.

• Bu açıklanan ekonomik paketler, programlar, önlemler vs maşallah sürekli değişiyor.

• Ekonomi bakanı ekonomi bak-mayanı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suppose27now -- 29 Eylül 2020; 21:13:37 >
  • parala saadet olmaz dedikleri TL mis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Tam olarak geçen yaz bitiminde kış kötü geçecek demiştim.Virüs olmasına rağmen daha kötüsünü görmedik.
    Artık geçecekse geçsin.Kötüyü göreceksek görelim.

Hayattan "Keyif" almak isteyenlerin zaten keyifleri kalmadı,hobi mobi yok artık.Ülkenin bu grubu 2 yıldır devlet tarafından mokoko zaten.Sıranın en alt tabakaya gelmesini bekliyoruz halen bunca zamandır.Çünkü anlamıyorlar.Çünkü adamların yaşam gibi dertleri yok.Sabah akşam çalış.Gece 2 saat otur çay iç tv izle yat bunu yaşam sanıyor bu ülke.Dolayısı ile o artmış bu artmış pek farketmiyor.İşte sıra bunlara gelecek.Dibi bir türlü göremedik.Ne zaman göreceğiz bu da soru işareti.2 yıl 3 yıl ölmekten ise 1 gün 1 ay ölelim ama bitsin artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzaylı deneyinde olduğumuz artık kesinleşti gibi bir şey. Dayanma sınırımızı ölçüyorlar da bayağı dayanıyormuşuz bak bu kadarını ben de tahmin etmezdim.

• Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum 

• Tam metni paylaşarak devamında söylediği beni daha çok şok etti ama bir taraftanda gerçekten adam dürüst. Bakın okuyun burası çokoprensli

- Albayrak'ın "Kur benim için hiç önemli değil, ben hiç işin o tarafına bakmıyorum. Sanayi sağlam, üretim tarafı sağlam. Kur meselesinden göreceksiniz, en kârlı çıkan biz olacağız, çünkü artık kurun kontrolü bizim elimizde" dediğini aktardı

“KUR MESELESİNDE GÖRECEKSİNİZ, EN KÂRLI BİZ ÇIKACAĞIZ” derken ki biz, sizle biz değil bunu artık “şahsım hükümeti” söyleminden anlamış olmamız lazımdır ki. Buradaki “BİZ” malum kesim..

Yani adam yemin etse çarpılmaz ki. Açık açık alenen söylüyor..

• Kocaman bir Truman Show'un içindeyizdir umarım. Simülasyon tamamlansın artık. Test ettiğiniz yeter bu kadar insanı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.