Şimdi Ara

Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
20.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
436 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üç yıllık ekonomik yol haritasını içeren Yeni Ekonomik Programı açıklayan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, toplantı sonrası döviz kurlarındaki durumu soran gazetecilere, "Kur benim için hiç önemli değil, oraya bakmıyorum" yanıtını verdi. 

https://t24.com.tr/haber/bakan-albayrak-tan-gazetecilere-doviz-kuru-benim-icin-onemli-degil-oraya-hic-bakmiyorum,906143

Geçmiş olsun beylerBakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum 

• Yaaa şimdi bu dolar kız gibidir siz bilmezsiniz.

Trip kapris naz yapınca böyle bi baktın sana yükseliyor napıcan?

ilgilenmeyeceksin
    görmezden geleceksin
    oralı olmayacaksın
    yok sayacaksın
    benim için hiç önemli değil diyeceksin
    bana kız mı yok lan diye takılacaksın
    Ararsa açmayacaksın
    Yazarsa da sadece görüldü atacaksın

Önce kız bi şaşıracak tabi, noluyor falan diye... Hani bunun rezervi falan yoktu diyecek.. Ardından şaaaaak bi on yüz milyon baloncuk daha... Ondan sonra çil yavrusu gibim dağılacak o egosu

Ama yeter mi
    Yetmez..
    Sonra hatun kişisi zırhını bırakacak. süt dökmüş bir kedi gibim gelecek kapına.

Bir bakıcan ki o burnu kaf dağında olan hatun kişisi, tüm kibrinden soyunmuş halde kucağına atlamak için hazır olsa da hemen yumuşamayıp alfa erkek modunu bırakmayacaksın.
    Adeta duruşunla terbiye edeceksin yavruyu. Bak o zaman gör hatun dibinden ayrılıyor mu ...

Hey yavrum hey...

İşte bu dolarda da aynısı geçerli

Sayın bakanımız, alfa erkek modunu uyguluyor şu anda

Üniversite yıllarının hakkını vermiş olan arkadaşlar bu teknik detayları daha net anlayacaktır.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekonominin teslim edildiği kişi , kahvede ekmeği dolarlarmı alıyon diyen dayayıyla aynı bakış açısına sahip Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum 

tabiki kitlesini uyutmaya devam etmek için böyle konuştuğunu biliyoruz.

• Kendi açısından haklı. Ben de Damat Berat olsam ben de bakmam. Zengin biriysen ve yandaşsan mis gibi ülke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlarda ne diyeceklerini şaşırdılar artık Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum .Döviz kuru senin için önemli olmaz tabii yedi düvelini doyuracak zenginliğe ulaştın kayın baban sayesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

artık zaytung okuyunca ya da bu parodileri izleyince, e ne ki bu hurriyetteki haberlerin aynısı gibi der oldum, çok garip zamanlarda yaşıyoruz Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum 

• Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum

Yaaa şimdi bu dolar kız gibidir siz bilmezsiniz.

ilgilenmeyeceksin
    görmezden geleceksin
    oralı olmayacaksın
    yok sayacaksın
    Ararsa açmayacaksın

Önce kız bi şaşıracak tabi, noluyor falan diye... Hani bunun rezervi falan yoktu diyecek.. Ardından şaaaaak bi on yüz milyon baloncuk daha... Ondan sonra çil yavrusu gibim dağılacak o egosu

Ama yeter mi
    Yetmez..

Bir bakıcan ki o burnu kaf dağında olan hatun kişisi, tüm kibrinden soyunmuş halde kucağına atlamak için hazır olsa da hemen yumuşamayıp alfa erkek modunu bırakmayacaksın.
    Adeta duruşunla terbiye edeceksin yavruyu. Bak o zaman gör hatun dibinden ayrılıyor mu ...

Hey yavrum hey...

Üniversite yıllarının hakkını vermiş olan arkadaşlar bu teknik detayları daha net anlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 30 Eylül 2020; 12:57:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Yaaa şimdi bu dolar kız gibidir siz bilmezsiniz.

ilgilenmeyeceksin
    görmezden geleceksin
    oralı olmayacaksın
    yok sayacaksın
    Ararsa açmayacaksın

Ama yeter mi
    Yetmez..

Hey yavrum hey...

Kero feat. Bero

Saçmaladıkça zenginlere ve tuzu kurulara neşe veren ikili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• günlük dolar artışına bakın zaten. adamın açıklamasından sonra uçuşa geçti dolar. hangi yatırımcı olsa zaten kaçar o sunumdan sonra... prezentasyonu düzeltmiş ama içi boş olunca slaytların yine sonuç aynı oluyor..

bi tane çözüm maddesi bile yoktu. yapılacakları yazıyorlar güya ama madde örneğin şu "yeni işkollarının oluşturulması" e altı nerede? halk mı keşfedecek bu iş kollarını? üstünkörü birşeyler hazırlamışlar, sundu geçti işte. üstelik neredeyse bir ay geç kaldı bu sunum için berat başgan, geciktirdi. üç yıl planımız buysa vah halimize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 30 Eylül 2020; 6:9:51 >
  • benim de ayakkabi kutularim dolarla dolu olsa benim icin de onemli olmaz.

• maaş hariç her şey dolar bakmadan olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "E hani düşecek diye yırtınıyordun, dolar alan yayan kalırdı falan filan fişmekan!!!"

• Bu ulkeyi bunlara teslim edenlere yaziklar olsun

• Benim de milyonlarca dolarım olsaydı benim de umrumda olmazdı. Şu açıklamayı Gambiya ekonomi bakanı yapsa mızrakla kovalar, teneke bağlayarak alırlar o makamdan. Midem bulanıyor artık, ülkemden soğuttunuz.

• Sayın bakanım yine döktürmüş

• hak ettiniz beyler bayanlar hak ettiniz, adam çıkıyor dalga geçiyor gıkınız çıkmıyor, siz daha seçim bekleyin, o zamana kadar savaş ekonomisi derler aradan çıkarırlar.

• Çünkü dolaresle maaş alıyorum diyor.Alamanyaların sorunu.Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 29 Eylül 2020; 16:23:23 >
  • kurun kontrolu benım elımde dıyorsa, durum daha da vahim..o zaman düşmanı dışarda degıl içimizde arayacagız...kurun kontrolu elımızde demek ıstersem 3 tl ıstersem 10 tl ıstersem de 20 tl yaaprım demek..durum cok tehlıkelı boyuta gıdıyor...

• *Dolar belli bir seviyenin üstü köpüktür.

*Dolar olanlar yaya kalır.

*Dolar olanlar dış güçlere fırsat veriyorlar hainlik yapmayın.

*Dolar olanlar bozdursun yastık altındakileri çıkarın.

*Verin yetkiyi dolar ile mücadele edeyim.

*Dolar olanlar haindir

*Dış güçler yine atakta.Bu can olduğu sürece papaz bizde.

*Dolar olanlar çıksın diye dua ediyor 7-8 olacak falan çok beklerler.

*Dolar ile mi maaş alıyorsunuz ?

*Dolar önemli değil,ben bakmam zaten ona.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.