Şimdi Ara

Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
20.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
436 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur1301 kullanıcısına yanıt

• Oy vermeye devam etcez ne de olsa aya zofya açıldı ve gaz bulundu.

Kudurun cehaplılar111!11!

Şaka Bi yana 2021 çok kötü bir yıl olacak. Hem ekonomik hem sağlık olarak akıllara kazınacak.

Liyakat değil sadakat ile ülke yönetiminin bedelini 83 milyon çok ağır ödeyecek.

Twitter bile yasak olacak 2021 de. Bekleyin görün

2020yi mumla arayacaksınız. 2021 de o turkuaz tablonun maske kurallarının kalacağını sanmıyorum. Sistem zaten zorda.

;)

Oy vermeye devam edin. Kömür ve makarna kuyruklarında devlet bize baktı diye anlatırsınız gene ot verirsiniz ;)

He bu arada abd büyük elçisi ilaç paralarını 2 senedir ödemediniz geçen sene söz verdiniz para yok, ilacı keseriz dediler.

Düşünsene eczanede ilaç yok ama büyük Türkiye güçlü Türkiye uçan araba yapan Türkiye gaz bulan togg yapan Türkiye almanya kıskanıyor Türkiye. En kısası "yeni" Türkiye.

;)

Ps5 10000tl olacak derken bana inanmayanlar...

Sana Eti 200 250tl olunca belki inanırlar ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoCat -- 2 Ekim 2020; 13:29:41 >

• Benim için önemli lan benim için önemli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onur1301 kullanıcısına yanıt
    Montaj de lütfen

• Romanya da yasiyorum zamaninda lei liranin yarisi kadar degerliyken master yapmistim turk lirasini dolar gibi bozdrup harcardim. Simdi zaman gecti burada calisiyorum lei kazaniyorm lei liranin 2 kati degerli oldu, hic aklimizda yokken hatunla cok ucuz bir fiyata Istanbul city break yapacagiz 5 yildizli otelde ucak fln toplamda hersey dahil 300 euro bile etmiyor.

Ulan lira o kadar dustu ki hic aklimda yokken KYK yi odemeye basladim 2 yildir.

Vay be su anda buyuk resmi gordum turist cekmek icin bunu yapiyorlar super taktikmis oyum tayyibe helal be!!!!!

• Geçen ay tatilde bir olaya denk geldim..

Yabancı kadın garsona ne kadar alıyorsun dedi.. 2000-2500tl arası dedi.. Kadın 250 Euro yapıyor dedi.. Ve döndü dediki siz nasıl geçiniyorsunuz.Garson hiç istifini bozmadan 1000 ev kirası yemeği burda yiyorum geri kalan kredi borçlarına gidiyor.. Kadın sonra döndü dediki bizim ülkede bu şekilde olsa millet sokağa dökülür.. Çocuğun hiç suratını unutmam öyle dondu kaldı.. Sonra kadın 200 euro koydu cebine bu senin başkasınla paylaşma dedi.. Garsonda paylaşmak zorundayım dedi kadın bir 200 euro daha ateşledi bu senin buda çalışanlar için dedi :) Bende dayanamadım yan masada alkışladım kadını :)

Yani düşünsenize yurtdışına tatile gitmek demek şuan hayal oldu.. Yahu bundan 7 sene önce 4000 tl ye maldivlere gidiyordunuz balayına şimdi 22.660 TL ,Kendi ülkemizde güzel yalnız malesef yerliye değil turiste çalışıyoruz.. Fethiyeye gidin yahu berber fiyat listesi Euro olarak yazılmış.. Ulan Türkiye burası..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilenthillDream -- 2 Ekim 2020; 14:41:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SilenthillDream

Geçen ay tatilde bir olaya denk geldim..

Yabancı kadın garsona ne kadar alıyorsun dedi.. 2000-2500tl arası dedi.. Kadın 250 Euro yapıyor dedi.. Ve döndü dediki siz nasıl geçiniyorsunuz.Garson hiç istifini bozmadan 1000 ev kirası yemeği burda yiyorum geri kalan kredi borçlarına gidiyor.. Kadın sonra döndü dediki bizim ülkede bu şekilde olsa millet sokağa dökülür.. Çocuğun hiç suratını unutmam öyle dondu kaldı.. Sonra kadın 200 euro koydu cebine bu senin başkasınla paylaşma dedi.. Garsonda paylaşmak zorundayım dedi kadın bir 200 euro daha ateşledi bu senin buda çalışanlar için dedi :) Bende dayanamadım yan masada alkışladım kadını :)

Yani düşünsenize yurtdışına tatile gitmek demek şuan hayal oldu.. Yahu bundan 7 sene önce 4000 tl ye maldivlere gidiyordunuz balayına şimdi 22.660 TL ,Kendi ülkemizde güzel yalnız malesef yerliye değil turiste çalışıyoruz.. Fethiyeye gidin yahu berber fiyat listesi Euro olarak yazılmış.. Ulan Türkiye burası..!

şu arabayı ((( ve ek paketlerini Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum ))) asgari ücretle çalışıp aldığını hayal et knk onun gibi bir şey Bakan Albayrak: Döviz Kuru Benim İçin Önemli Değil, Oraya Hiç Bakmıyorum 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 2 Ekim 2020; 16:5:12 >

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    İsvicreye gitmek lazım bu şekil yaşamak için :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.