Şimdi Ara

Bahçedeki hurda arabayı cektirebilir miyiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 ortaklı tapulu bahcemizde 1 yıldır hurda arabası var muayenesi vs yok diye biliyorum sahibi de burada değil arabayı kullanan adam hapiste zaten sahibi de o değil diye biliyorum. Bu araba görüntü kirliliği açısından problem oluşturuyor aynı zamanda bahçemizi işgal ediyor. Arabayı koyan ise hapiste olan adamın annesi kısa sureligine diye izin aldı bizden biz göz yumduk ama gitmeye niyeti yok. Napabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• araç tapunuzun çizdiği sınırlar dahilinde olduğu sürece tabiki çektirebilirsiniz.
  • Araba ney

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mekos kullanıcısına yanıt
    Ford transit 2.5 kasa

• Araç sahibinin arazi üzerinde herhangi bir pay veya hak durumu yoksa kaldırtabilirisiniz tabi.
  • Hurda aracı kaldırmak büyük sıkıntı, bence zor kaldırtabilirsiniz. Hurda aracın kaldırılması için en önce gerekli şart; Hurda araçların muhafaza edildiği bir yediemin deposunun olması. İzmir için söylüyorum böyle bir depo olmadığı için hiç bir kurum Hurda araçları kaldırmıyor, ortalık yerde duruyorlar. Yaşadığınız şehirde böyle bir depo varsa belki bir ihtimal Belediye kaldırabilir.
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen burada da yoktur ama bakicaz

• Çekiciye ver parayı boş bulduğun bir sokak veya alana çektir. Araç sahibinin sorunu. Sonuçta o arazi size ait ve sahibine ulaşamıyorsan çektirirsin istediğin yere. Sonrasını sahibi düşünsün.

Olur da çıkıp gelirse biz görmedik dersin arasın dursun arabayı
  • adam hapisten çıkarsa sizi deşmesin bi de
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

adam hapisten çıkarsa sizi deşmesin bi de
    Belde onu diyecektim hapisten çıktığı gün yine içeri almasınlar adamı

• Sahibinin haberi olmadan karşı araziye koysanız bile suç sayılır

• Attığınız taş, ürküttüğünüz kuşa değmez. Ayrıca, araç sahibiylede siz kötü olursunuz, sonrası hır gür. Başımıza geldi çünkü.
    Ha yok illede gitcek o araç derseniz, aracı ite kaka yola çıkartın, polise veya çekiciye ihbar edin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.