Şimdi Ara

Bagaj havuzu alacaklara TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
143
Cevap
6
Favori
56.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar focus hb arabam için bagaj havuzu almayı düşünüyordum. İnternet de yaptığım araştırmalar ve sanal mağazalarda forumlarda okuduğum yorumlar neticesinde YPS PLAST firmasının bu konuda oldukça başarılı kaliteli ürünler yaptıklarını sattıkları okudum öğrendim. Firma müşteri odaklı müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş;

Daha önce formumuz da YPS PLAST firmasının bagaj havuz ürünleri için bir kullanıcının açtığı konu linki;

http://forum.donanimhaber.com/m_25298306/tm.htm

İnternette firma hakkında ürünler hakkında yazılan bazı yorumlar;

GOLF 6 KULLANICISININ YORUMU
    quote:

Arkadaşlar yps plast tan aldım bagaj havuzumu, çok güzel oldu, evet 3-5 cm kalio ama inanın sitede okumasam çok dikkat etmezdim, çok memnun kaldım, bence cuk diye oturdu bagaja...

almak istiyenlere öneririm..

YPS PLAST a teşşekkürler başlığı ile açılan bir konunun ilk mesajı
    quote:

Bildiğiniz üzere arabama (ClioIII) YPS Plast'tan bagaj havuzu almıştım ve sorunsuz kullanıyordum, biraz önce telefonum çaldı ve YPS Plast'tan aradıklarını; ClioIII için üretilen bagaj havuzlarında hatalı üretim olduğunu ve yeni kalıp yaptıklarını ve bu yeni kalıptan üretilen bagaj havuzlarını müşterilerine ücretsiz göndereceklerini söylediler. Sattığı ürünün arkasında duran ve şikayetim olmadığı halde müşterileriyle bu kadar ilgilenen yerli bir firmamız olmasına çok sevindim, Teşekkürler YPS Plast Denizli...

quote:

inanmıyorum ,inanılacak gibi değil ,yok olamaz,biri dalga geçmiş olmasın .

şaka bir yana helal olsun bende alırsam kesin ordan alacağım ( tabii megane göre varsa

Neyse arkadaşlar internette bunlar gibi bir çok tavsiye niteliğinde güzel yorumlar okuduktan sonra YPS PLAST web sitesinden Focus II hb aracım için olan bagaj havuzlarını inceledim gerçekten çok hoş duruyordu fiyat bu aylık bütçeme biraz fazla geldiği için iletişim sekmesinden YPS PLAST a mesaj attım fiyat konusunda biraz yardımcı olmalarını bir adet bagaj havuzu almayı düşündüğümü söyledim. Yps PLAST dan bir kaç saat sonra bana mail geldi adresinizi belirttiğimiz numaraya arayıp verirseniz size numune amaçlı ücretsiz aracınıza uygun bir bagaj havuzu gönderebileceklerini yazmışlar. Böyle birşey olmaz herhalde işin içinde başka birşey var deyip yine de numarayı aradım yetkili mail de yazdıklarını aynen tekrarladı sizden herhangi ek ücret talep etmeden kargo ücreti size ait olmak şartı ile bir bagaj havuzu gönderebiliriz dedi bende adresimi verdim. Yps plast bagaj havuzunu hemen kargoya vermiş bugün geldi aracıma taktım gerçekten çok hoş oldu tam güzel bir şekilde oturdu ürün kaliteli birşeye benziyor sağlam malzemeden yapıldığı belli

Bir iki resim çektim

Ben çok beğendim gerçekten mükemmel bir ürün her araçta olması gereken birşey geçen fırından yemek getirmiştik döküldü battı bagaj o gün karar vermiştim bagaj havuzu almaya artık içim rahat ne dökülürse dökülsün iki dakikada çıkart suyun altına tut kurut yerleştir. Yps PLAST ın ürünlerini herkese tavsiye ederim kaliteli bir firma Teşekkürler YPS PLAST

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neferzade -- 27 Nisan 2012; 21:08:57 >

• Bagaj havuzu almayi düşünen arkadaslara yardımcı olma düşüncesi ile bu konuyu actım.
  • Bedava sirke baldan tatlıdır
    Benim de önceki aracımda vardı.Çok memnundum.Yalnız arada sırada havalandırmak gerekiyor,buna dikkat etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

Bedava sirke baldan tatlıdır
    Benim de önceki aracımda vardı.Çok memnundum.Yalnız arada sırada havalandırmak gerekiyor,buna dikkat etmek lazım.
    bu firmadan bende 2 defa alış veriş yaptım.kendi ix 35 im için bagaj havuzu aldım ve arkadaşımada vw polo için bagaj havuzu aldım memnun kaldık bir problem yaşamadık.burayı tercih etmemdeki sebep güven vermeleri ve Türk malı,Türk firması olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

bu firmadan bende 2 defa alış veriş yaptım.kendi ix 35 im için bagaj havuzu aldım ve arkadaşımada vw polo için bagaj havuzu aldım memnun kaldık bir problem yaşamadık.burayı tercih etmemdeki sebep güven vermeleri ve Türk malı,Türk firması olması

Alıntıları Göster
    Muayene derdini atlatınca bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    benim corolla'da toyota yetkili servisinden aldığım orijinal bagaj havuzu var ve tam oturuyor, 1cm bile boşluk yok. hatta yıllardır yerinden bile çıkarmadım diyebilirim

toyota sahiplerine toyota'nın kendi bagaj havuzunu öneririm.
  • quote:

Hocam kargo kaç günde geldi ?

Dün vermişler bugun geldi
  • quote:

@Volkswagen'ci

Bagaj havuzuna neden ihtiyaç duyulur?

Bagajinizda sıvı şeyler taşıyorsanız sıvı şeylerin dökülmesi durumunda arabanızı bu sivilardan korur bu sıvılar koku yapan turşu yağ süt ... Vs olabilir bagajiniz kirlendiginde kirler arabaya sinmeden kolayca temizlemenizi saglar örnegin kurbanda kurbanınızı bir yerde kestirip bagaja koyup eve getiriyorsunuz etleri koyduğunuz poşet Bi şekilde yırtıldı kanlar arabanin bagaj döşemelerine bulaştı ne olacak ne kadar temizleseniz de iyi temizlenmez arabaya siner koku yapar kuaföre vermek zorunda kalabilirsiniz mesela vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neferzade

quote:

Hocam kargo kaç günde geldi ?

Dün vermişler bugun geldi

Alıntıları Göster
    kes bir karton koy havuzmuş 200 lira diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kayhan1923

70 lira hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: polimex

quote:

70 lira hocam

renault maisten symbol için orjinal bagaj havuzu aldık almaz olaydık tabi sıfır araba kıyamıyorsun
    bahsettiğiniz markayı bilmem ama düz mantık kes bir karton koy oh mis gibi

• Denizliden gecerken tabelayi gorup imalathanesine girdim, aracim icin ellerinde olmamasina ragmen aninda bir tane urettirip sicak sicak aracima taktim bu sirada sahibiyle de tanistim genc birisi, samimi ve durust bir havasi vardi. Gonul rahatligi ile alabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

70 lira hocam

renault maisten symbol için orjinal bagaj havuzu aldık almaz olaydık tabi sıfır araba kıyamıyorsun

Aldığınız bagaj havuzuna ne oldu ki

• quote:

quote:

quote:

quote:

70 lira hocam

symboldeki duruyor 200 tl öylece tatlı tatlı
    poloya da canım sıkıldı güzelce bir kalın karton buldum beyin bedava

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

70 lira hocam

Memlekette symbol kiralamistim bagaja iki torba çimento atmıştık bagaj mahvoldu bende karton koydum kenarları bagaj havuzu gibi çevirmeli olmadıgı içi karton kısmen işe yarıyor kanaatimce

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

70 lira hocam

Alıntıları Göster
    Ben bagaja koyduğum havuzun üzerine birşey koyunca, aracımla köşeleri dönerken bagajdaki eşyalar da tutunamayıp sağa sola kayıyor ve ses çıkarıp beni gıcık ediyordu(plastik zemine tutunamıyor). Ben de söktüm eski bir battaniye serdim

• Yeni aldigim i30 icin sitelerine girip baktim ama eski kasa icon vardi. Mail attim ne zaman cikar diye onlarda sabah mail atmis yeni i30 un olcusunu aldik 1 aya cikar dedi. Yaz tatiline girmeden cikacak olmasi iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLPhinuSs

Yeni aldigim i30 icin sitelerine girip baktim ama eski kasa icon vardi. Mail attim ne zaman cikar diye onlarda sabah mail atmis yeni i30 un olcusunu aldik 1 aya cikar dedi. Yaz tatiline girmeden cikacak olmasi iyi oldu.
    arkadaşlar lancia delta için nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz? bahsettiğiniz sitede yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertqwertqwert

arkadaşlar lancia delta için nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz? bahsettiğiniz sitede yok.

Alıntıları Göster
    ix35 için servşiste zorla sattıları.pişmanım bütün eşyalar yer değiştiriyo virajlarda.sabit durmuyo hiç bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

ix35 için servşiste zorla sattıları.pişmanım bütün eşyalar yer değiştiriyo virajlarda.sabit durmuyo hiç bişey

Alıntıları Göster
    Battaniye karton vs. varken plastige 70 lira vermem açıkcası
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.