Şimdi Ara

Bagaj havuzu alacaklara TAVSİYE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
6
Favori
56.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tavakspor

burası buram buram reklam kokuyor....

Reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler. Ama buram buram kokuyor evet. İnsanlar almak istedikleri şeyi bulup bir şekilde alabilirler. Özellikle firma ismi verip memnuniyet dile getiriliyor ise reklamdır tabi. Kendi konusu varsa link ile oraya yönlendirirsiniz olur biter.

Bana göre gereksiz bir şey, kimine gereklidir bilemem..
  • Marea hlx için bagaj havuzu alan varmı nerden temin ettiniz ?
  • Yorumlarınız yüzünden HB den almaktan vazgeçip burdan alcam Golf7 için !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Abazaoğlu

Yorumlarınız yüzünden HB den almaktan vazgeçip burdan alcam Golf7 için !

HB'deki ürünlerin kalitesi bilemem de,YPS firmasından ben de almıştım.Ürün kalitesi,paketleme ve ulaşma süresi gayet iyi.Fakat ürün takip ve iletişim tam bomba.Parayı havale ediyorsunuz/karttan çektiriyorsunuz insan bir mesaj atar ya da takip numarası gönderir değilmi?Hiç beklemeyin.3 Gün sonra ürün geliyor o kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

quote:

HB'deki ürünlerin kalitesi bilemem de,YPS firmasından ben de almıştım.Ürün kalitesi,paketleme ve ulaşma süresi gayet iyi.Fakat ürün takip ve iletişim tam bomba.Parayı havale ediyorsunuz/karttan çektiriyorsunuz insan bir mesaj atar ya da takip numarası gönderir değilmi?Hiç beklemeyin.3 Gün sonra ürün geliyor o kadar :)

Kapıda ödeme ile alcam pahalı ama en güvenlisi

• quote:

Yol sesi konusunda bir fark oluyor mu? Orjinal keçe kaplama ile lastik havuz arasında fark hissettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever1907

quote:

Yol sesi konusunda bir fark oluyor mu? Orjinal keçe kaplama ile lastik havuz arasında fark hissettiniz mi?

Ben pek arka tarafta seyahat etmediğimden fark göremedim.Ama fazla etkisi olacağını zannetmiyorum.Oldukça yumuşak ve ince bir malzemeden üretilmiş.Hiç de koku yapmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatan haini Spartacus

quote:

quote:

Alıntıları Göster

Güvenlik konusunda sıkıntı yok.Firma sağlam.Sadece internet alışverişinde acemi gibiler.Güle güle kullanın.

• Sierre34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ben de alayım bari kışın lazım oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever1907

Teşekkürler, ben de alayım bari kışın lazım oluyor.

Aslında en güzeli arabanın kendi döşemesi.Ama bizdeki gibi bebek arabası vb.ıvır zıvır varsa döşemeyi temiz tutmak çok zor oluyor.Bunu temizlemesi pek kolay.Siz de güzel günlerde kullanın.
  • Yeni kasa i30 aracım için YPS'den bagaj havuzu aldım. Kargo 24 saat dolmadan geldi, ama birebir uymadı bagaja. Orjinal keçenin üzerine koyunca yine biraz daha iyi duruyor ama normalde keçesiz hali ile tam oturması gerekmiyor mu?
  • Forever1907 F kullanıcısına yanıt
    Benzer bir durum birkaç yıl önce benim de başıma gelmişti. Firmayla görüştüm ve sorunu hemen çözmüşlerdi. Bu arada ürünleri de gayet kalitelidir.
  • YPS Plast'tan Passat için almıştım geçen sene.
    Ürün kalite olarak iyi. Daha doğrusu daha önce başka bagaj havuzu kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum fakat bir sıkıntı yaşamadım.
    Siparişimin ertesi günü mail atmıştım takip numarası vs. için.Tamam gönderelim dediler, ürün kargo numarasından daha önce geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: polimex

quote:

@Volkswagen'ci

Bagaj havuzuna neden ihtiyaç duyulur?

Bagajinizda sıvı şeyler taşıyorsanız sıvı şeylerin dökülmesi durumunda arabanızı bu sivilardan korur bu sıvılar koku yapan turşu yağ süt ... Vs olabilir bagajiniz kirlendiginde kirler arabaya sinmeden kolayca temizlemenizi saglar örnegin kurbanda kurbanınızı bir yerde kestirip bagaja koyup eve getiriyorsunuz etleri koyduğunuz poşet Bi şekilde yırtıldı kanlar arabanin bagaj döşemelerine bulaştı ne olacak ne kadar temizleseniz de iyi temizlenmez arabaya siner koku yapar kuaföre vermek zorunda kalabilirsiniz mesela vs

Eski arabada bagajda ufak turşu bidonu devrilmiş ağzı açılmış. Böyle bir şey olamaz. Nasıl bir koku. Bagaj halısına işledi resmen. Temizle temizle çıkmadı. Her arabaya bindiğimizde turşu kokuyordu.

• Bagaja Bebek arabası yüklüyorasanız bu bagaj havuzu işi daha bir gerekli. Bagajın halı zemini hiç kirlenmiyor ve plastik havuz istenildiği gibi temizleniyor.
    İnce Stepne Focus 3 Sedan için aldım YPS den 24 saat geçmeden gelmişti ve harika bir ambalaj içinde. Buradan da teşekkür edeyim.
  • Vakti zamanında babama çok ısrar etmiştim bir bagaj havuzu al diye. Beni dinlemedi. Bir süre sonra bagaja süt dökülmüş. İlk işi bagaj havuzundan sipariş ver demek olmuştu. Bence gerekli bir şey.
  • Merhabalar.
    Dün öğlen gibi YPS den bende sipariş verdim ve daha 24 saat doğmadan Bursaya geldi.
    Hala kafasında soru işareti olan arkadaşlar varsa hiç endişe etmesin alsın. focus 2 hb için aldım tam uydu, çokda güzel oldu. Malzeme kalitesi iyi ve koku yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpp89 -- 13 Kasım 2013; 18:33:06 >
  • Beyler arastirirken bu konuyu gordum. Gecenlerde biraz su devrilmisti bagaja. Epey ugrastim. Bu urunden kullanan varmi? Yeni yaptiran? Yorumlari alabilirmiyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Beyler arastirirken bu konuyu gordum. Gecenlerde biraz su devrilmisti bagaja. Epey ugrastim. Bu urunden kullanan varmi? Yeni yaptiran? Yorumlari alabilirmiyiz?

Ben hepsiburadadan aldim ,cok guzel bisey.

Yika geç ne dokulurse dökülsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Beyler arastirirken bu konuyu gordum. Gecenlerde biraz su devrilmisti bagaja. Epey ugrastim. Bu urunden kullanan varmi? Yeni yaptiran? Yorumlari alabilirmiyiz?

Ben hepsiburadadan aldim ,cok guzel bisey.

Yika geç ne dokulurse dökülsun .

Hb baktim ama arastirirken forumda konularini gordum. Epey ovduler iadeside varmis. Bunu alayim diyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.