Şimdi Ara

Bagaj havuzu alacaklara TAVSİYE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
6
Favori
56.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben veremem o kadar para. Gittim bir muşambacıya 15 tl ye gri renkli yumuşak yer döşemesi kestirdim. Maket bıçagıyla da bagaja tam olarak yerleştirdim. Rengi halı ile aynı ve hafif tırtıkları var. Eşyalar da kaymıyor.
  • Araçta zaten bagaj döşemesi var. Onun üzerine dökülürse bagaj döşemesini değiştirirsiniz. Aynı şekilde koltuk kılıfları eskimesin diye üstüne tekrar kılıf almak da ilginç. Uzaktan kumanda kirlenmesin diye üzerine naylon sarıp kullanan bir milletiz işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertqwertqwert

arkadaşlar lancia delta için nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz? bahsettiğiniz sitede yok.

Site ile irtibata geçersen aracına uygun yapıp gonderebilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • site ile irtibata geçtim ancak gönderemiyorlar maalesef tek bir şekilde yapıp. Neyse ki bauhouse da çok uyumlu ve uygun fiyatlı bir bagaj havuzu buldum 19 TL. hatta araba marka ve modellerine göre tablo yapmışlar uygun ölçüleri görebiliyorsunuz.
  • Bende geçen kurban bayramında aldım bi bagaj havuzu eniştemin önerdiği bi yerden.Omsa'ydı sanırım.Gayet memnunum çok kullanışlı herkese öneririm.
  • böyle firmaları tebrik ediyorum helal olsun.

Ben uzun süre önce bu tarz temizlik hastalığını bıraktım. . Paspaslar pislenecek diye lastik alıp halı paspasları kullanmazdım. Bir gün düşündüm dedim ben bu aracı satarken kız gibi paspasları serip satacağım adam içine edecek hiç olmazsa adam gibi tepe tepe kullanayım dedim ve o gün bu gündür öyle kılıf, örtü v.s. kullanmıyorum çok batıracak bir malzeme taşımıyorsam. Ben koruyup üzerine titriyorum sonra satarken içim gidiyor.
  •  Bagaj havuzu alacaklara TAVSİYE

Buyrun beyler bagaj havuzum Omsa Tuning'den aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anchorman

Ben veremem o kadar para. Gittim bir muşambacıya 15 tl ye gri renkli yumuşak yer döşemesi kestirdim. Maket bıçagıyla da bagaja tam olarak yerleştirdim. Rengi halı ile aynı ve hafif tırtıkları var. Eşyalar da kaymıyor.

iyi fikir de kenarları nasıl yapicaz amaç bişey dükülürse kenarlardan gitmesin aşağıya bunu nasıl yapicaz adı üzerinde havuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Orijinalden alıntı: anchorman

Ben veremem o kadar para. Gittim bir muşambacıya 15 tl ye gri renkli yumuşak yer döşemesi kestirdim. Maket bıçagıyla da bagaja tam olarak yerleştirdim. Rengi halı ile aynı ve hafif tırtıkları var. Eşyalar da kaymıyor.

iyi fikir de kenarları nasıl yapicaz amaç bişey dükülürse kenarlardan gitmesin aşağıya bunu nasıl yapicaz adı üzerinde havuz :)

2-3 cm yukarı doğru pay veriyorsun ve havuzkondu oluyor
  • Telefon edip, pazarlık edin. İndirim yapıyorlar. Test edilip onaylandı.
    Ben yerinden aldım. Daha da indirim oldu
  • Aslında öyle düşünmemek lazım. Sonuçta o an temiz temiz kullanıyoruz. Sırf başkasına satacağız diye amaaan dökülsede dökülsün batsada batsın dersek bi bakmışız ki araba ahıra dönmüş tabi çok ince ayrıntılarada girmeden böyle güzel bakımlar bence gerekli Hayırlı yolculuklar
  • Ben internet sitesinden Astra H hb için aldım 2 ay önce falan, çok memnun kaldım. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 75 TL idi, kesinlikle değer. Ne dökülse çıkar yıka kurut koy yerine. Mis gibi tertemiz. Ayrıca malzemesi de esnek ve kaydırmaz. Ayrıca dandik havuzlardaki pis koku bunda yok. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Ben internet sitesinden Astra H hb için aldım 2 ay önce falan, çok memnun kaldım. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 75 TL idi, kesinlikle değer. Ne dökülse çıkar yıka kurut koy yerine. Mis gibi tertemiz. Ayrıca malzemesi de esnek ve kaydırmaz. Ayrıca dandik havuzlardaki pis koku bunda yok. Kesinlikle tavsiye ederim.

+ Bencede bende aldım çok rahat ettim.Kesinlikle değer.
  • arkadaşlar ben de bugün (denizlide oturduğum için), bizzat yerinden gidip aldım. ürün gayet kaliteli. orjinalini almayı düşünüyordum, ancak servisin sanki sadece onlara muhtacız gibi tavrından dolayı sinirlendim ve orjinalini almadım. iyiki de almamışım, yarı fiyatına aldım ve ölçüde problem olmadı. pazarlık yapılabiliyor. her tür araç için kalıpları mevcut. gitmeden 1 saat önce sipariş verdiğiniz zaman, gittiğinizde beklemeden ürünü alıyorsunuz. ayrıca yetkili arkadaşın karşılaması ve güleryüzlüğü gayet hoş. servisteki muameleyi gördükten sonra, insan gayte memnun ayrılıyor. bagaj havuzu düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.
  • bende fabrikasindan aldirdim babama. net fiyatindan daha ucuza verdiler. araca birebir uydu hic bosluk yok.

birsey dokulecek derdi yok, cikar yika.

denizli ahmet nazif zorlu sanayi sitesinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu havuzu daha uygun fiyata sız gonderemez misiniz Mail attım fiyatta makul 1 sey yapabılır mısınız dıye ama uygun fıyata satıyorz dedıler
    baska bagaj havuzu deneyımım olmadı ama yps yıde nette cok oven gördum
    50 lırayada bagaj havuzu var malum sıtelerde ılanlarda elden alabılme durumumda var ama aynı fıyata yps alırsam ıcım rahat eder gıbı dusunuyrm
    denızlıde oturan arkadasların yardımlarını beklıyorum PM atarlarsa sevınırım

spr__yankee yada hardcriss gibi arkadaslar yakınlarsa eger
    İSt ikamet
  • quote:

Orijinalden alıntı: ak14

Arkadaşlar bu havuzu daha uygun fiyata sız gonderemez misiniz Mail attım fiyatta makul 1 sey yapabılır mısınız dıye ama uygun fıyata satıyorz dedıler
    baska bagaj havuzu deneyımım olmadı ama yps yıde nette cok oven gördum
    50 lırayada bagaj havuzu var malum sıtelerde ılanlarda elden alabılme durumumda var ama aynı fıyata yps alırsam ıcım rahat eder gıbı dusunuyrm
    denızlıde oturan arkadasların yardımlarını beklıyorum PM atarlarsa sevınırım

spr__yankee yada hardcriss gibi arkadaslar yakınlarsa eger
    İSt ikamet

Hacım, bir de telefon aç. Havale yapacağını söyle.
    Denemekten zarar gelmez. Yukarıda belirttim, 2 yıl önce yerinden aldım. gayet memnunum...
  • aslında haklısın ama böyle telefon ve net sıpasırlerınde yetkılı kısılerın dalavere yapmamsı ıcın bı sıstem olabılır dıye yerınden almak aldırmak daha makul gıbı dusundum

dedıgınız gıbı bırde arayayım yarıyarıya ındırım cok buyuk rakam olmasada urun bazında degerlendırdıgımızde etkılı bı rakam
  • burası buram buram reklam kokuyor....
  • konu girişi için haklısın :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.