Şimdi Ara

Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE) (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.815
Cevap
38
Favori
149.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Geleceğe Dönüş konseptli düğün davetiye yaptırıyorum. Mesaj olarak "Geleceğimizin ilk gününe davetlisiniz" diye düşündük. Farklı fikirleri olanlar yazabilir mi?
    Teşekkürler.
  • Bu gece 00.20 de atv'de 3. film var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsalix

"Sunum hakkında kısaca bir bilgi vermek istersek; sevgili McFly arkadaşımız 1080i HDTV kaynaktan yararlanıp serinin 1. ve 3. filmine yine kendisinin TV'den kayıt ettiği eski dublajları, 2. filme de Dvd'deki orjinal Türkçe dublajı ekleyerek 720p olarak riplemiştir. Kendisine tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz."

"Bildiğim kadarıyla Rüştü Asyalı zaten 1. filmde seslendirme yapmadı. 1. filmin seslendirmesinde doktoru seslendiren Sezai Aydın, Mcfly'ı seslendiren ise Yekta Kopan. 2. film ise orjinal dvd'den alınan yeni dublaj. 3. filmde doktoru seslendiren Rüştü Asyalı evet."

Sitedeki yetkili kişiden alıntılar bu durumda 1-3 star tv 2 ise dvd-vcd dublajı oluyor indiren kişilerin bir yorumu 3.film sesinin biraz boğuk dipten geldiğini söylemiş.

Bu arada bende de 1ve2. filmin Vhs dublajını buldum Marty yi Mehmet Ali erbil seslendiriyor dublaj bana berbat geldiği için senkrolama gereği duymadım ilgilenen olursa pm yoluyla link gönderebilirim.

Mehmet Ali Erbil ve Hayri Küçükdenizin geleceğe dönüş ses dosyasını uzunca bir süre aradım ama maalesf bulamadım. Bende bu ilk dublajın hastasıyım Hayri Küçükdeniz'in doktor'u Mehmet Ali Erbil'inde marty'İ seslendirdiği vhs dublajının.. Zahmet olmazsa 1. ve 2.ci filmin ses dosyasının olduğu linki bana atabilirmisiniz ya da link mevcut değilse bu ses dosyasını yükleyebilirmisiniz. Kusura bakmayın siz bu yorumu yazalı seneler olmuş ama işte bi umut şansımı deneyim dedim.
    Tekrar kusura bakmayın, hakkınızı helal edin, Hayırlı Ramazanlar..

•  Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE)
  • Arşiv için 3.filmin meşhur dublajlı versiyonunu bulabilir miyiz,ilk ikisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelile86

quote:

Orijinalden alıntı: xsalix

"Sunum hakkında kısaca bir bilgi vermek istersek; sevgili McFly arkadaşımız 1080i HDTV kaynaktan yararlanıp serinin 1. ve 3. filmine yine kendisinin TV'den kayıt ettiği eski dublajları, 2. filme de Dvd'deki orjinal Türkçe dublajı ekleyerek 720p olarak riplemiştir. Kendisine tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz."

"Bildiğim kadarıyla Rüştü Asyalı zaten 1. filmde seslendirme yapmadı. 1. filmin seslendirmesinde doktoru seslendiren Sezai Aydın, Mcfly'ı seslendiren ise Yekta Kopan. 2. film ise orjinal dvd'den alınan yeni dublaj. 3. filmde doktoru seslendiren Rüştü Asyalı evet."

Sitedeki yetkili kişiden alıntılar bu durumda 1-3 star tv 2 ise dvd-vcd dublajı oluyor indiren kişilerin bir yorumu 3.film sesinin biraz boğuk dipten geldiğini söylemiş.

Bu arada bende de 1ve2. filmin Vhs dublajını buldum Marty yi Mehmet Ali erbil seslendiriyor dublaj bana berbat geldiği için senkrolama gereği duymadım ilgilenen olursa pm yoluyla link gönderebilirim.

Mehmet Ali Erbil ve Hayri Küçükdenizin geleceğe dönüş ses dosyasını uzunca bir süre aradım ama maalesf bulamadım. Bende bu ilk dublajın hastasıyım Hayri Küçükdeniz'in doktor'u Mehmet Ali Erbil'inde marty'İ seslendirdiği vhs dublajının.. Zahmet olmazsa 1. ve 2.ci filmin ses dosyasının olduğu linki bana atabilirmisiniz ya da link mevcut değilse bu ses dosyasını yükleyebilirmisiniz. Kusura bakmayın siz bu yorumu yazalı seneler olmuş ama işte bi umut şansımı deneyim dedim.
    Tekrar kusura bakmayın, hakkınızı helal edin, Hayırlı Ramazanlar..

Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE)

Arşivimde Resimdeki Ses Dosyaları Mevcut İsteyenlere Mail Adresini PM Atsın Upload Etmeye Çalışırım

• https://www.youtube.com/watch?v=i03gOglDG14

bu alınır işte.. 1/6 boyutlarda üretilmiş ve şimdiye kadar bu kadar başarılı bir üretim görmedim...
  • nunu_82 N kullanıcısına yanıt
    zahmet olmaz ise ikinci filmin linkini atabilirseniz çok makbule geçer, tskrler
  • xsalix kullanıcısına yanıt
    Eğer bu ses dosyalarını bana da atabilirseniz çok makbule geçer şimdiden teşekkürler. xanste@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akondra -- 17 Kasım 2016; 9:9:46 >
  • Arkadaşlar M.Ali ERBİL in seslendirmesi olan geleceğe dönüş serilerini arıyorum. Bilen varsa lütfen bana haber versin.
  • neden 4.bolumu cikmadi nedennnnnnn
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Neden çıksınki . Bence harika bir yerde bitirdiler .
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    dogru ama insan istiyor yok boyle bir film dizisine bile raziyim.cizgi dizisi vardi hatirlarsaniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

dogru ama insan istiyor yok boyle bir film dizisine bile raziyim.cizgi dizisi vardi hatirlarsaniz

Benim favori karakterim Biff tannen hocam neden derseniz azimli ve hırsları olan bir adam i filmin başında zaten büyük bir iş adamı olmuş tabi sonradan 1 liseli yüzünden araba yıkamacısı oluyor ama .
  • Geçen gün kim milyoner olmak isterde 30bin liralık soru filmde hangi yıla gidilmiştir diye sordular yarışmacı bilemedi.
    Yarı yarıya ve çift cevapla geçti soruyu.
  • Furkovic kullanıcısına yanıt
    genelde tannenlar kotu olarak gosteriliyor biff tannen mad dog tannen ve gelecekteki tannen cok guclu ve kovalayan ve gubre sonu ama benim favorim emmet brown ve vahsi bati....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yüksek çözünürlük olan afiş nereden bulabilirim ? Hangi sitede vardır Aradım biraz ama bulamadım..Şöyle yüksek bayağı yüksek olursa iyi olur.
  • boyle kalıtelı fılmın neden devamını cekmıyorlar. çok malzeme de var.
  • 100 kere izlemişimdir heralde, bi 100 daha izlerim. İzleyin, çocuklarınıza da izlettirin. Artık böyle filmler çekilmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.