Yarbay
11 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 146 (Bu ay: 8)
Gönderileri

TUrk telekom sozlesme bıtmesıne bır ay kala telefonla turk nete geçtim. Sorunum acaba telekomdan kendım mı gıdıp ıptal edıcem. Tel gorusmelerı sonunda bu sonuca vardım.

Akşam turknet uygulamasından kımlıgımı cektım ama uygulamadan sılınmış demek kı fotokopı olarak cekmemı ıstıyorlar. Sonra evıme gelıp anlaşma ımzalanacak. Modemım nasıl gelecek bılmıyorum. Onlar mı getırecek. Kurulumu ne zaman yapacaklar bılmıyom.

Sonra da telekomu ıptal etmem lazım. E devletten edılıyormuş ama operatörden mobıl ımza sıkıntısı var halledemıyorum. Bı arkadaş da taahhudun bıtınce çıkarsın dedı ama nasıl olacak bılmıyom bu meseleyi.

Gelişmeleri yazarım...

Davet kodum: ANR77GS38RQY

bu kodla basvurursanız 1 ay bedava kazanıyorsunuz. Son 16 gün. Basvurdukttan sonra sızede kod verılcek. O kodla 24 kişi uyelık yapsa 24 ay bedavanız olacak. Geniş bılgı turknet sıtesınde. Hayırlı olsun.

Ezelın yonetmenı ve senarıstlerı ay yapımcılıgın katkılarıyla dayı dızısı ıcın 2 sezonluk calısmalara basladi. Dayının genclıgını konu alacak fılmde ufuk Bayraktar basrolde. Dızının agır sert sahnelerı olacagı için ulusal kanal yerıne platform da yayınlacagını söyleniyor. Dızıde kenan bırkanı canlandıran oyuncunun da olması hayranları heyecanlandırdı. Dayının nssıl dayı oldugunu uzun uzun ızlıcez. Kalıtelı fılm yoklugunda bu film ıyı gelecek bıze. Şu anki cekılen sınema fılmı ayrı bı fılmmış dıyorlar yada o fılmın sonu bu dızının basına baglanacak. Boylece dünyada ılk defa sınema fılmının fınalı dızının başı olacak genelde tam tersı olurdu.

Ne dıyorsunuz sizin için iyi olur mu ?

Ister mısınız verelım mı ?

İzleyenler bu film hakkında ne dıyor. Gercekten hak etmiş mi ?

Geliyor... Gorusmeler baslamıs.

Alex kendı takıöımda son maçında kupayı alıp . Orayı bırakacak buraya gelecek

Son dakka...

Bir sene onceki konuyu silmistim ama diagne tekrsr geldigine gore tekrsr baslayalim . Daha ilk macta ilk yari diagneye 2 penalti veriliyor.

Sizce durumlar yine ayni mi olur.

Yazik ya. Turk futbolunun haline bak. Adamlar takimlarinda 3 turk futbolcuyu bile fazla goruyor. Ligden bile cekilirz diyorlar. Yani turklerden bi cacik olmaz biz yabancilarla iyi olabilirz . Yabancilar iyi turkler patates diyorlsr resmen. Ulan yabancilar sinirsiz oldu olali yildiz turk futbolcu cikmaz oldu. Arti Saglam bir iki yabanci bile bulamaz olduk. Belki bir yabanci futbolcu dusinda digerleride cacik.

Ulan yabancilarla sampiyonlar ligi alacaksak o kupayi hic almayalım daha iyi. O takima tukureyim ben. Sadece takimin ismi turk turklerle gelemedik yabamcilarla mi kazanabilduk diyecegiz. Kendimizi mi rezil etcez.

Araba ile kiz tavlayanlar hatta simdi evlenmisde olabilirler bu konuya hikayelerini yazabilirler mi. Nasil oldu ne yaptilar.

Besiktaj yonetiminin anlasamayip gozden cikardigi sergen icin ali koc yarin devreye girip buyuk teklifini sunacak. Daha oncede uc takimda oynayan sergenin td lik de de fenerbahceye sicak bakilacagi soyleniyor.

Umarim milli takimdan once fb alir. Sergen ve ali kocdan istedigi futbolcuyu aldirtir. Sampiyonlar ligi sampiyonu yapar serefsizum.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.680
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 1.162.746 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 669 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.