Yarbay
11 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 260 (Bu ay: 6)
Gönderileri

Tabiki ardalex ın uc goluyle olay bıtecek. Ve gs lıg tarıhınde 17 yasındakı cocuktan gol yıyerek maglup olacak. Ilk defa. Bu lekeyı yasatcaz bugun gs ye.

Eyt den faydalanmak için belırlı yerlerde ve tarihlerde toplanılacak arkadaslar. 6 ay ıcınde stajı da baslangıc sayıp eyt den faydalandırcaklar. Secımden hemen önce. İnşallah.

Arkadaşlar inceleme videosu bulamadım .alınır mı ? 8500 serisinden ne farkı var. 43 model almayı düşünüyorum.

Ab ulkelerının tamamında Elektrık ve ışık tasaruufu olacak. Kamu ve özel . Ikısı de dahıl. Hayırlı olsun. Tasarruf ıyıdır. Ayrıntıları yakında soyleyecekler

Fb-Rennes maçı sonrası...

...Bazı arkadaşlar yenilen gıllerde Altayı suçluyor. Hiç alakası yok. Rakip oyuncu ile karşı karşıya bırakıldı. Bu da defansın hatası. Ikıncı yarı rennes taktıkle basladı düz topla defans arkasına topu kaydırıyor boylece defansı rahat geçiyorlar. Kalecı ıle karşı karsıya kalınca zaten gol atılması yuzde 90 muhtemel. Hatta birkac defa Altay da kurtardı bu durumda.

Jesus ılk kadroyu basit çıkardı kı bızım takımı basıt görsunler dıye. Aonra guclenıp gol atmak da hedefı. Ama onlarda ılk yarı gercekten çok basıt oynadılar. Pasif bır takım süsü verdiler. Ikıncı yarı kendılerını gösterdıler. Bi de taktık yaptılar...

Ilk yarı mert yandaş yerıne Arda mı olsaydı dedim.

Çalışma Bakanı Bilgin: 8 saat mesai fazla 6 saat aşağısı düşünüyoruz.

Çalışma Bakanı: 8 saat mesai fazla 6 saat altı düşünüyoruz.

Arkadaslar 15 gb 750 dk 750 msj vadofone 45 oduyordum. Ttkom unda bu tarz bır paketine geçmek ıstıyorum. Sozlesmem bu ay sonu bıtıyor. Var mı tavsıyenız ? Faturalı faturasız farketmez. Ögrencı degılım. Taahhutlu olabılır. Bır veya ıkı sene

Daha gecen ay calısma hayatım da yaş57. Prım 5700 sene:1 bucuk sene gosterırken ;

Bu hafta bı baktım hepsı degıstırılmış . Nıye bole oldu. Yaş:60 prim:7000 sene:6 bucuk sene olmuş.

Nıye boyle oldu sızınde bu benzer durumunuz oldu mu beyler. Buraya yazın.

4a tescil baslangıc :1998

Hızmete baslama: 2003

Daha once 98 tarıhınden hesaplanırlen guncelle sonrası 2003 tarıhınden hesaplanmaya baslanmış. Hersey 5 sene artmış. Nıye boyle oldu nıye bole yaptılar bılen var mı ?

Dukkan kırası alıyom. Kıra vergısını oduyon mu dıye sordu bırı. Haberım yok. Nereye kac tl odenıyor acaba. Nerden bakıcam.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.443
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 1.162.746 (Bu ay: 2.343)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 917 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.