Şimdi Ara

Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.815
Cevap
38
Favori
149.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin aradiginiz seslendirmenin ornegi varmi? Bendekiyle ayniysa ucretsiz yardimci olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 21 Ağustos 2017; 13:19:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler sağol aşağıdaki gibi seslendirmeye alıştığım için diğer sesler acayip kötü gelyor

https://www.youtube.com/watch?v=EbLU61Sd6eY
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Hocam çok teşekkürler sağol aşağıdaki gibi seslendirmeye alıştığım için diğer sesler acayip kötü gelyor

https://www.youtube.com/watch?v=EbLU61Sd6eY

İnternetteki ses dosyalarina baktinizmi hocam? Bu dublaj olmasi lazim.

• Drxl kullanıcısına yanıt
    Elimde 480p.BRRip.DUAL.AC3.XviD bi versiyon var , gül gibi geçinip gidiyoruz

Kopan & Demirel dublajlarından biri sanırım TR ses.
  • https://pro.teechip.com/stores/backtothefutureclothings

Bu siteyi bilen var mı ? Nedir ne değildir güvenli midir ? Ne kadar gümrük bayılırız
  • Arkadaşlar, kardeşler, a dostlar :)

Bu filmin bende yeri çok çok farklı, çocukluğunda bu filmi belkide 100 lerce kere tv lerden izlemiş her insan gibi.

Saatlerimi, günlerimi verdim, ses dosyası buldum eklemeyedim, video hiç bulamadım.

Ne zamandır da hala aklıma geldikçe ararım.

Allah'ını seven, yalvarıyorum, nolursun, eğer elinde 1-2-3 cü filmlerin, ya da sadece 1 ve 2 nin yekta kopan ve sezai aydınlı dublajlı halini, buraya ya da bana özelden linkini atabilir mi?

Ya yemin ederim o kişinin adına adak adama pozisyonuna geldim, hiçbir yerde bulamadım deli olucam deli.

Bu filmi seven zaten ne kadar delirdiğimi anlar :)
  • nemendes N kullanıcısına yanıt
    merhabalar http://sadeceses.com/ diye bir site var dilerseniz buradan bir araştırın umarım kaydı vardır ellerinde bu arada aynı sitenin sadecebluray olanı var belki orada da olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dfzodiac -- 29 Eylül 2017; 14:54:45 >
  • Konuyu anasayfada görünce dikkatimi çekti bi gireyim dedim. Yekta Kopan & Ercan Demirel dublajı bende var. 1,2,3 olarak 720p ESİR'in ripi. görüntü kalitesi iyi. Taa kaç yıl önce ses dosyalarını bulup birleştirmiştim. O gün bugündür arşivimde duruyor. Şimdi bazı arkadaşlar istiyor sanırım. Yarın bir siteye upload edip link verebilirim size. Bildiğiniz bir site var mı upload edebileceğim, sizinde rahatlıkla download edebileceğiniz? aşağı yukarı her biri 5GB filmlerin.
    2 seferdir upload yarıda kesiliyor. Farklı bir alternatif var mı? tekrar deneyeceğim ama yine hata verirse farklı bir yere upload ederim.
    Google Drive a upload ettim. link vermek yasak sanırım. Yekta Kopan & Ercan Demirel dublajı isteyen varsa pm atsın linkleri göndereyim. yasak değilse buraya da yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drxl

Maalesef çıkmadı. Almaya niyetiniz varsa da yurt dışından alın, buradaki çoğu satıcıda açılmış ürün mevcut.

Yazdıktan sonra bayağı bir bakındım da çıkmamış.Alacağım amazon da sepete ekledim indirim falan gördün mü alırım.Yeni açılmamış olanları da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 24 Ekim 2017; 19:16:6 >
  • quote:

Hayırlı olsun şimdiden bende aldım ilk çıktığında Amazon'dan ama kapalı kutu koleksiyonu yaptığım için açmaya kıyamadım. Açmaya kıyarsan güzel görsellerini bekliyoruz : )

Oo aldın demek.
    Açarız ya.Oynarız da tabi İngilizce falan zorlar ama yapacak şey yok.Ama aç oyna yani adı üstünde oyun bu
  • Bu akım kapasitörlü olan baskısı 2 farklı şekilde çıktı galiba ? Biri bizde olan basit baskı set steelbook değil diğeri yurtdşında olan kitapcık ve ayrıca ek içeriklerin olduğu baskı mı ? Hatta yukarıdaki facebook grubunda da tanıtımı varmış.Biz de ayrıca steelbook olarak çıktı 30.yıl.o steelbook kutu akım kapasitörlü setin içinde olan ile aynı mı ?

Nedir yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 9 Kasım 2017; 21:13:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akım kapasitörü her sette aynı klaıtede mı ? E baybde bır tanesını gordum bayagı farklıydı ve cok pahalıydı

• quote:

Akı kapasitörlü olan bu https://www.amazon.com/Back-Future-Complete-Adventures-Blu-ray/dp/B011Q0HZJ6

Ben ilk çıktığında kargo dahil 250 TL ye kapatmıştım şimdi kargo falan uçmuş. Bu arada Flux Capacitor'ün doğrusu "Akı Kapasitörü"dür. Akı ile Akım farklı şeyler.

Ben de dıyorum neden Akı yazıp duruyor bu adam Nasıl ya bunca zaman fılmde falan her yerde yanlıs mı ızledık

Bızde cıkan bu değil daha basıtı ama kapasıtör aynı değil mi ? Bır de ayrıca 30.yıl olarak steel versyon cıktı bızde ? Ama dur ya bızde kapasıtörlu baskı falan cıkmamıs idi tamam sımdı hatırladım
    Ben de limited set var zaten ama bır de 30.yıla ozgu setı dusunuorum daha cok ekstra secenek falan var cunku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 10 Kasım 2017; 1:43:56 >

• Aki kapasitoru arkadaslar. Enerjiyi biriktirip birden patlamasini sagliyor.

• Vayy yaa her sey yalanmıs meğerse Haftasonu bır bakayım bluray de altyazısında ne yazıyor
    2-3 tane gördüm 250-300 cıvarına .Ama yukarıdakının aynısı mı bılmıyorum boyle akı falan var da bilmiyorum.Arkasındkaı cover aynısı değil gibi hatırlıyorum

Alırsam zaten 30.yıl ekstraları ızlemek ıcın alacagım. Bunun ıcın de 300 lira vermek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 10 Kasım 2017; 9:18:59 >
  • Facebookta 80 ve 90li yıllar tv arşivi diye grup var. Bu akşam 20.00 de filmi yayinlayacaklar belki aradığınız dublajdir.
    Kanal d kaydiymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 14 Kasım 2017; 12:16:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 filmin de aranan dublajlı versiyonu bende mevcut ama VCD olarak. 2000'lerin başında VCD kiralanan dükkandan almıştım. Görüntü kalitesi gayet iyi. 480p ama bit rate i yüksek.

Bu klasiği paylaşmayı çok isterim ama 1Mbit upload hızımla nasıl yaparım bilmiyorum.

Bahsedilen dublajı söz konusuysa, izlemeye değer nadir TR dublajlı filmlerdendir bu seri. Dublajı sevmem, nefret ederim ama bazı filmler vardır ki bir neslin beyninde müthiş dublajıyla yer etmiştir.

Sen yok musun "Parlament Sinema Kulübü" bir millete TV de sinema seyretmeyi sevdiren sendin. Uzan ailesinin en büyük mirasıdır bu ülkeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 14 Kasım 2017; 23:6:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.