Şimdi Ara

Aytemiz yakitlarini kullananan deneyen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
42.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çoğu PO kapanip aytemiz oldu bugun de eskişehir tepebasindaki istasyon afis asmis sali günü halk gunu motorinde %7 indirim diye. Indirim oldukça güzel fakat yakıti kullananlarin yorumları önemli kayda deger bir zarar veya sorun yaşayan oldu mu

• Lpg sini kullanıyorum gayet guzel. Pogazdan iyi geldi bana. Po dan daha uzun gittim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

Lpg sini kullanıyorum gayet guzel. Pogazdan iyi geldi bana. Po dan daha uzun gittim.
    go yakıt istasyonunu ilk denedim ses iyi menzil harika. 3.62 den aldım mazotu.
  • Bence alınmamalı. Ne malum motora zarar vermiceği,verdikden sonra karsinizda muhattapda bulamassiniz Sonra Ah! Vahh!
  • Merdiven alti degil sonucta. Denk getirirsem alirim. Korkulacak bir durum yok bence
  • Sene 2016 olmuş yoruma bak şehir merkezinde herşey şikayete bakar mazot mazottur alabilirsin nerede ucuz mazot varsa oradan alırım
    Rahat olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Sene 2016 olmuş yoruma bak şehir merkezinde herşey şikayete bakar mazot mazottur alabilirsin nerede ucuz mazot varsa oradan alırım
    Rahat olun
    yıllarca aytemizden kullanıyoruz kendi aracımız olsun şirket aracı olsun herhangi bir sorun çıkarmadı üstelik indirim kartı var litre başına 20 kr indirim sağlıyor bir sorun teşkil ettiğini düşünmüyorum tamamiyle marka imajı reklamla alakalı olsa gerek
  • Bunların hiçbiri firmanin kendi istasyonu degil bayileri o yüzden tereddüte düşüyor insan. Ayni sorun shell opet gibi firmaların bayilerinde de oluyor istasyondan istasyona farklılık olabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Bunların hiçbiri firmanin kendi istasyonu degil bayileri o yüzden tereddüte düşüyor insan. Ayni sorun shell opet gibi firmaların bayilerinde de oluyor istasyondan istasyona farklılık olabiliyor
    daha önce kullanmıştım sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

daha önce kullanmıştım sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    bende 2 aydır Aytemiz optimum dizel kullanıyorum. her pazar halk günü indirimi var yaklaşık 25 kr indirimli. hiçbir sıkıntı yok, memnunum. indirimli satmaya devam ettikleri müddetçe almaya devam ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredyboys

bende 2 aydır Aytemiz optimum dizel kullanıyorum. her pazar halk günü indirimi var yaklaşık 25 kr indirimli. hiçbir sıkıntı yok, memnunum. indirimli satmaya devam ettikleri müddetçe almaya devam ederim.

Alıntıları Göster
    forumun saçma klasik konularından biri daha
  • hıç yakıt almadım.
    denemek ıstıyorum dogrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

Alınır tabii neden alınmasın saçma mı ?

Alınmaz tabii adı sanı belli olmayan yerden saçma mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

saçma demeyelim de düpedüz aptalca, aytemiz adı sanı bilinmeyen değil ülkenin belli başlı akaryakıt firmalarından biri artık, her yerde istasyonları merkezi yerlerde istasyonları var ki akaryakıt konusunda kontroller de belli, isterse aytemiz isterse hüseyin pazarlama olsun birşey farketmez, yakıt aynı yakıt sistem aynı sistem, sırf bu yüzden bile firmalar artık yakıtıyla ilgili reklam bile yapamıyor çıkıp yok tuvaletimiz temiz yok marketimizdekiler tatlı reklamı yapıyorlar

yani yıl olmuş 2016, artık oradan yakıt alınır mı buradan yakıt alınır mı gibi aptalca bir konuyu konuşmamak gerek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

saçma demeyelim de düpedüz aptalca, aytemiz adı sanı bilinmeyen değil ülkenin belli başlı akaryakıt firmalarından biri artık, her yerde istasyonları merkezi yerlerde istasyonları var ki akaryakıt konusunda kontroller de belli, isterse aytemiz isterse hüseyin pazarlama olsun birşey farketmez, yakıt aynı yakıt sistem aynı sistem, sırf bu yüzden bile firmalar artık yakıtıyla ilgili reklam bile yapamıyor çıkıp yok tuvaletimiz temiz yok marketimizdekiler tatlı reklamı yapıyorlar

yani yıl olmuş 2016, artık oradan yakıt alınır mı buradan yakıt alınır mı gibi aptalca bir konuyu konuşmamak gerek

Alıntıları Göster
    mazot mazottur adı farketmez en ucuzu en iyisidir marka adına aldanıp boşuna paranızı kaptırmayın yıllardır sürekli adı sanı duyulmamış yerlerden kısacası en ucuz kim satıyorsa ordan alırım hiçbir sorun yaşamadım.
    soruya gelirsek aytemizden çok yakıt aldım bildiğin mazot işte. kaldıki adı sanı duyulmamış biyerde değil.

• Memlekette iken alır kullanırdık, bir sorun çıkarmadı motorinde ve benzinde şimdiye dek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Memlekette iken alır kullanırdık, bir sorun çıkarmadı motorinde ve benzinde şimdiye dek.
    İzmirde 3 yıldır ara ara denk geldikçe aracıma alıyorum mazotunu hiç birşeyde olmadı..Geçin bu ucuzsa kötüdür ön yargısını..İnsanımızı pahalıya okadar alıştırmışlarki nisbeten ucuzunu bile görünce almaya korkuyorlar.

..Hepsi mazotu aynı yerden alıyor içine katkısını koyuyor adını veriyor v-pover ,nitro vs vs diye satıyor.Ha sahibi karaktersizdir içine başka şeyler katar o ayrı ama bunu shell sahibide yapabilir PO sahibide hepside bunun garantisi yok elbette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

mazot mazottur adı farketmez en ucuzu en iyisidir marka adına aldanıp boşuna paranızı kaptırmayın yıllardır sürekli adı sanı duyulmamış yerlerden kısacası en ucuz kim satıyorsa ordan alırım hiçbir sorun yaşamadım.
    soruya gelirsek aytemizden çok yakıt aldım bildiğin mazot işte. kaldıki adı sanı duyulmamış biyerde değil.

Bosspet denen yerden aldığım mazot menzil olarak az götürüyor ve biraz boğuk gidiyor araç.

Totale döndüm 900 km garanti yol yapıyorum şuan 1 depo(53 lt)
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

Bosspet denen yerden aldığım mazot menzil olarak az götürüyor ve biraz boğuk gidiyor araç.

Totale döndüm 900 km garanti yol yapıyorum şuan 1 depo(53 lt)

Alıntıları Göster
    Ne kadar çok boş beleş laflara bakan milletiz bu konudan anlaşılmaktadır.

Aytemiz dediğiniz şirket daha önce Petrol Ofislerinin sahibi olan Doğan Holding ile %50 ortak olan bir akaryakıt şirketidir.

KAYNAK

Şirketin ne olduğunu bile bilmeden tutup merdiven altı diyen genç neferlerimize önce araştırma sonra konuşma konusunda tembihler öğütler vermek bize düşmez lakin araştırıp yorum yapmalarının sağlıklı sonuçlar doğuracağını iletmek isterim.

Ha, Doğan Holding ortak diye herşey toz pembe olacak demek değil, ancak merdiven altı falan diyen olmuş, onlara hitaben bahsetmek istedim.

Akaryakıtta nasıl bir para varsa, adam PO yu aldı sattı, şimdi aytemize atlamış, bırakamıyor bu sektörü!

• quote:

Orijinalden alıntı: matgab

Ne kadar çok boş beleş laflara bakan milletiz bu konudan anlaşılmaktadır.

Aytemiz dediğiniz şirket daha önce Petrol Ofislerinin sahibi olan Doğan Holding ile %50 ortak olan bir akaryakıt şirketidir.

KAYNAK

Şirketin ne olduğunu bile bilmeden tutup merdiven altı diyen genç neferlerimize önce araştırma sonra konuşma konusunda tembihler öğütler vermek bize düşmez lakin araştırıp yorum yapmalarının sağlıklı sonuçlar doğuracağını iletmek isterim.

Ha, Doğan Holding ortak diye herşey toz pembe olacak demek değil, ancak merdiven altı falan diyen olmuş, onlara hitaben bahsetmek istedim.

Akaryakıtta nasıl bir para varsa, adam PO yu aldı sattı, şimdi aytemize atlamış, bırakamıyor bu sektörü!

Alıntıları Göster
    Aytemiz Sizin yakıt aldığınız bir çok firmaya yakıtları temin edip satan firmadır Kaliteside çok iyi ben lpg ve benzini hep aytemizden alırım hatta bizim burda merkez istasyonu var lpg heryerde 220 iken 175 ten lpg alıyorduk :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.