Şimdi Ara

Aytemiz yakitlarini kullananan deneyen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
42.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Best ve Alpet Torojet dizel kullanıyorum hiçbir sıkıntı yasamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

Best ve Alpet Torojet dizel kullanıyorum hiçbir sıkıntı yasamadım

Alpet burda opet shellden pahali satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu firma değil bayi. Her ne kadar iyi denetlemeler yapılsa da bayi bir açık yakalarsa olan araçlara olur.

• hepsi tek şikayete bakar için rahat olsun
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    sende gitti angara yı çıktıktan sonra kırıkkaleye giderken ırmak var orada torojet ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

hepsi tek şikayete bakar için rahat olsun

Araca zarar geldikten sonra şikayet ne fayda ?

• Zararın bedelini almak niyetine

Artik cesaret edemezler yil olmus 2016 hala eskilerde kaldiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Zararın bedelini almak niyetine

Artik cesaret edemezler yil olmus 2016 hala eskilerde kaldiniz

Forumu biraz araştırın..

• Arastiracak bisi yok hersey ortada

• Tam 3. yıl oldu Aytemizden dizel yakıt alıyorum,Allaha çok şükür hiç bir şey olmadı. Hafta sonları çokta iyi kampanya yapıyorlar.
  • Arkadaşlar markır diye birşey var. TÜBİTAK tarafından geliştirilen bir iz sıvısı bunu tüpraştan veya gümrükten Yakıt alırken karıştırıyorlar epdk nin her ilde elemanları var belli belirsiz vakitlerde denetleme çıkarlar her Yakıt tan numune alıp markır testine sokarlar yakıta kesinkle harici birşey karıştırılmış veya kayıt dışı getirilmiş ise testten geçemez yani artık kayıt dışı Yakıt imkansız hiç bir istasyon buna cesaret edemez anında tespit ediliyor büyük meblağlarda ceza kesiliyor yakıtın katkı kalitesini tartışabilirsiniz lakin motora zarar verecek Yakıt artık bilinen hiç bir istasyon da olması imkansız

• PO bu kafayla hiçbir şey yapamazdı zaten iyi oldu yavaş yavaş kapanması.

Daha bir kaç saat önce Emirgan'daki PO'ya gittim. Önce lavoboya girip sonra da depoyu fulleyecektim. Lavoboyu kapattık dedi oradaki terbiyesiz. Kendileri kullanıyor bir tek belli ki.

Bende gittim az ötedeki Shell'den fulledim depomu. Kaybeden onlar oldu. Bu kafayla da kazanamazlar.

Aytemiz'den 1 kere yakıt aldım uzunyoldayken, sıkıntı yaşamadım.
  • 3 senedir karsan minibüse ve 2 senedir megane 2 imize gaz alıyoruz çok memnunuz. Şu an connect aldık 1 aydır mazot alıyoruz sorun yok. Yeri ise Denizli'de Bağbaşı'nda(soran olursa :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Hdplus

Konu firma değil bayi. Her ne kadar iyi denetlemeler yapılsa da bayi bir açık yakalarsa olan araçlara olur.

5 Aylık aytemiz tecrübem ile sana katılıyorum.

Euro 3 motorlu aracıma özellikle aytemiz optimum dediğim halde ,kırsal motorin koyup,uyardığım zamanda arada 2 kuruş fark var bize böyle dediler diyen pompacı var.Nyseki fişi halen saklıyorum.Marka bilindik ,Her yerde istasyonu olabilir ama denetleme olmadıkça olan bizim arabamıza oluyor.Bu yaşadığım sorunlardan sadece birtanesi.Daha anlatılacak çok hikayem var.
  • Evimin hemen dibinde var. Uzun süredir kullanıyorum, en önemli özelliği uzun kilometrelerce bitmemesi.
  • VeLiDeSiDeRo kullanıcısına yanıt
    o dediğin de Euro dizel kırsal motorin artık satılmıyor ya adamlar ne sattığını bilmiyor yada sen ne aldığını
  • Benimde aldigim oluyor sorun yasamadim.

• Eskiden daha uzun menzili diye lukoilden alıyordum. Pompam bozuldu. Aytemizi yerli diye tercih ediyorum. Bir sorun çıkmadı.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Maalesef halen var.Bazi isletmler arac ayarlarken ozellikle sorup euro dizel yakitli arac temin edip tasitmatik cikariyor.Eski düzen aracimada kirsal denileni alıyorum. Aksi takdirde euro dizel koyunca ince olduğunda araba gitmiyor.Verim düşüyor. Ayrıca pompaci bilmiyor.Bilip bilmesi bi tarafa musterinin dediğini yapmıyor.

• VeLiDeSiDeRo kullanıcısına yanıt
    Yasak bar olan yeri şikayet edinn bidaha satamaz sattığına eminseniz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.