Şimdi Ara

Aytemiz yakitlarini kullananan deneyen (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
42.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 kez zorda kullanıp almıştık sorun olmadı . Arkadaş sürekli aytemiz ve değişik bir markadan alıyor kırıkkale ye giderken hiç sorun yaşamadı şimdiye kadar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komşum servisci , O tavsiye etti haftada 1 gün indirim varmış. 6.13TL den bugün aldım. Bundan sonra buradan alacağım.

• Ben de alıyorum sürekli çok uygun fiata 3 yıldır sorun yaşamıyırum

• Aytemiz iyidir

Reklamı yok sadece, ondan bilinirligi az.

Sahibi Trabzon lu, Trabzon da en ucuz onlar satıyor.

• Yakıtı güzel hocam. Lpg sini eski aracımda uzun vakit kullandım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaklaşık 4 aydır mazot alıyorum.cuma günleri extra indirim yapıyorlar.şimdilik bir sorun yaşamadım.
  • BP ya da Aytemiz den Diesel alıyoruz.Bozuyuk cıkısındaki BP de %7 indirim vardı.Pendik te ki BP de de %5 indirim vardı.İnd. oranı %3 e dusunce Aytemiz'e donduk.
    Son derece memnunuz bir sıkıntı yasamadık.Sehrin gobeginde Tepebasındaki istasyonda da bir sıkıntı yasanacagını sanmam.Guvenle alabilirsiniz.Ben Esk. de olsam mutlaka degerlendirirdim.
  • önceden sürekli opet kullanıyordum ancak son 3 aydır aytemiz'e geçtim geçen ay aytemiz ile gidiş 1200 , geliş 1200 km uzun yolda benzin aldım hem sessiz hem de menzil olarak çok iyiydi, aytemiz kartı da temin ettim %9 indirim veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

önceden sürekli opet kullanıyordum ancak son 3 aydır aytemiz'e geçtim geçen ay aytemiz ile gidiş 1200 , geliş 1200 km uzun yolda benzin aldım hem sessiz hem de menzil olarak çok iyiydi, aytemiz kartı da temin ettim %9 indirim veriyor
    hocam o hangi kart %9 veriyor ?
  • Hyundai dizel aracımıza shell ve opetten alıyorduk. Servisci komşum ''Aytemiz'de indirim var'' dedi , gittim 200TL lik aldım.
    Bir sorun olacağını sanmıyorum.
  • İşçinin hakkını vermeyen boşu boşuna çıkardığım sirket bir marka arabama da çevremde koydurursam o marka dan adam değil nurdan yazıyorum her boku çöp

• 1 yada 2 kere kötü yakıt almakla araç etkilenmez, uzun vadede alınırsa etkilenir, etkilenirse de zaten geri dönüşü olmaz.

Forumda yine aracına özenen insanlar gelip birşeyler okuyor, yazıyor, soruyor. Ülkede öyle insanlar var ki bırak motoruna uygun yağı seçmeyi, bakıma bile 5bin ekliyor öyle gidiyor bakıma, arızaları sümen altı ediyor. O yüzden bindiğiniz araç temizse değerini bilin.

• Selamlar,

Aytemiz Kart'la yakıt aldığımızda yüzde kaç puan yükleniyor veya indirim yapılıyor?
  • 9-10 depo Eurodizel aldım kullandım sorun olmadı. Bugün aldım en son 50 kuruş ucuz diğer markalardan. Şimdilik devam..

• 5-6 senedir hem benzinini hemde lpg sini kullanırım gayet iyi.sıfır sıkıntı. özellikle benzini 10 numara.

• Aytemiz iyi bir firma, bazı yerlerde güzel de indirim yapıyor. Bulunduğum şehirde yok maalesef. Sadece uzun yolda görsem alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

mazot mazottur adı farketmez en ucuzu en iyisidir marka adına aldanıp boşuna paranızı kaptırmayın yıllardır sürekli adı sanı duyulmamış yerlerden kısacası en ucuz kim satıyorsa ordan alırım hiçbir sorun yaşamadım.
    soruya gelirsek aytemizden çok yakıt aldım bildiğin mazot işte. kaldıki adı sanı duyulmamış biyerde değil.

Bosspet denen yerden aldığım mazot menzil olarak az götürüyor ve biraz boğuk gidiyor araç.

Totale döndüm 900 km garanti yol yapıyorum şuan 1 depo(53 lt)

Alıntıları Göster

Bosspet ne hocam gözünü seveyim motora alkol sıkıp çakmak çak daha az zarar verirsin  

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukanishere

Bosspet ne hocam gözünü seveyim motora alkol sıkıp çakmak çak daha az zarar verirsin  

Alıntıları Göster

Total shell opet po arasında gidip geliyorum şuan 😁

• labidu kullanıcısına yanıt
    Kendimizi bildik bileli hep opetten alıyoruz. 3-5 kuruş az vercem diye arabaya zarar vermem 😎

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LPG ve benzini iyi 9-10 aydır kullanıyorum sıkıntı yok çok şükür.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.