Şimdi Ara

ayt mat +10 net için tavsiye verir misiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tm'ciyim 10 net yapmam lazım. hangi konulara çalışmam lazım? geometri hiç yapamıyorum, mat 1 geçen sene 19 net mat 2 ise 1 net yapmıştım :(

• Mat 2 nin ilk 10 sorusu tyt ztn onları hallet
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysinavci

Mat 2 nin ilk 10 sorusu tyt ztn onları hallet

hocam teşekkür ederim aslında polinom falan da bilmiyorum ama sanırım ilk konular bunlar oluyor. ben çalışmaya başladım aslında polinomda bugün ama anlaamdım :) sizce youtune direk bir hocadan başlamak mantıklı değil mi?

• Tyt Mat 19 yapan fazlasını da yapar. Tyt Mat 9 net yapıyorum, Ayt mat 8-9 net... 5 ay var. Niye 10 net diye sınır koyuyorsun ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okeanospetrichor

Tyt Mat 19 yapan fazlasını da yapar. Tyt Mat 9 net yapıyorum, Ayt mat 8-9 net... 5 ay var. Niye 10 net diye sınır koyuyorsun ki?

aslında hocam bana 5 nette yeter ama dedim işte 10 olursa garanti olur. peki hocam siz hangi konuları tavsiye edersiniz? özellikle polinom ve ondan başka kolay konular var mı? bir arkadaş dedi karmaşık sayılar vs kolay ama ? bunları fonksiyon bilmeden yapabilir miyiz?

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Ayn önce iyi bi hocadan dinle soru çöze çoze oturur ztn

Ayt matta tyt deki konulardanda birkaç soru oluyo
    Sayılar temel kavramlar fln
  • hocam

lti'yi bitir 10 net yaparsın. çalışılınca soru kaçma ihtimali en düşük olan konular bunlar bence.

nereyi istiyorsun?

• Yapamıyorum değil çalışmıyorsundur üstüne düşmüyorsundur. Bahane bu. Çalış nasıl yapıyorsun 5 ay var ve 40 bile yaparsın. Sonuçta kimse annesinin karnından matematik dehası olarak çıkmıyor. Çalışarak her şey halledilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamandayolculuketmişadam

hocam

lti'yi bitir 10 net yaparsın. çalışılınca soru kaçma ihtimali en düşük olan konular bunlar bence.

nereyi istiyorsun?

geçmişi de bilmesi lazım

• murattekno kullanıcısına yanıt

polinomdan önce fonksiyon çözseniz daha iyi olur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 100net100k

geçmişi de bilmesi lazım

Alıntıları Göster

öyle ayt matematik çok ilintili ama sınavda çok kolay gelir muhtemelen. o yüzden yapabilir diye düşündüm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.