Er
31 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selamun Aleyküm Allah var İmkanda var. Ama yapacağım edeceğim demeyin yaptım ettim oldu koşuyorum deyin. Hayatım boyunca çok konuştum hiçbir yararını göremedim ama koşuşturmaya yeni başladım ve işe yaramaya başladı size de öneririm :)

arkadaşlar Bu seriyi izlemenizi öneririm size çok şey katacaktır.

Bizde yürek yok arkadaş!

Dünyada 2 milyar insan açlık sınırında yaşarken, milyarlarca insan vahşice katledilirken,zulme uğrarken biz niye bunların farkında değiliz bedel veremiyoruz bir şeyler yapmıyoruz? Ne sanıyoruz ki doktor mühendis olunca bu olaylar bize gelmeyecek mi? Niye hep kendimizi düşünüyoruz bu hayatta zengin olmak için yani para için başarmak istiyoruz kısacası hayatımızın merkezinde para var onun etrafında hayallerimiz hedeflerimiz şekilleniyor belki sistem böyle istiyor ki böyle. Kim karşı çıkacak bu sisteme kim avazı çıktığı kadar bağıracak bir ekmek parçası ile doyan karnımız varken niye gözlerimizi doyurmaya çalışıyoruz doyum noktası olmadığı halde illa bu olaylar bizim başımıza geldiğinde mi bağıralım çağıralım? Kimse Doğu Türkistan'daki zulmü görmüyor mu, Filistin, Suriye,Myanmar,Mısır kimsede yürek yok mu arkadaş ya biri çıkıp nereye kadar böyle gidiceğiz diye diyemiyor mu? Ben diyorum Bedel vermeye hazırım sizde bir düşünün arkadaşlar lütfen Bedel vermezsek sonumuz çok kötü olacak. Bu hayatta farklı olmamız gerek, farklı olmazsak yenik düşeriz bu sisteme lütfen çalışın okuyun çabalayın o gün yaklaşıyor sonumuz kötü olmasın o gün yaklaşmadan biz ona gidelim . Allah'a emanet olun arkadaşlar, sizlere yaşıtlarıma değer verdiğim için yazdım bunları...


Bu fotoğraftaki Ümran Halepli hiç değilse 1 dk bu çocuğun yerine koyun kendinizi veya kardeşinizin çocuğunuzun yerine koyun lütfen düşünün uyanın kalkın.


Şu Videoyu izleyin lütfen BUGÜN DE RAHAT YATMAYIN.

Bu başlığa 2 tip insan girer.1. Tip insan kendisi çok çalışıyordur hedefi ilk 10.000’dir der ki ula ben 9 aydır çalışıyom sen 107 günde boş hayaller bunlar vs.

2.tip insansa cidden hayali bu olan ama kendisine güvenmediği için bu başlığa girmiş insandır.

şimdi 1. İnsan tipi kendisi çok çalıştığı ve iyi netler yapmak için çok uğraştığından dolayı diğerlerinin yapamayacağını düşünüyor bu insan realist değildir bu insan dediğim bencildir o çok zorlanmış ya çalışırken ondan başkasının yapmasını istemeyen insan tipi...

2.insanda yapabilme potansiyeli olan ama kendisine güvenmeyen insandır kimse zekasız değil zaten yapar konuların zorluğu yok poponun o sandalyede durması zor eğer bu insan tipi kendine güvenirse hakiki bir amaç ile kazanabileceğine inanıyorum.

Mümkünse 1. Tip insanlar bu konuya yorum yapmasın bir tefekkür etsin.

Kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun...

Selamun aleyküm aşırı kolay bir TYT genel denemesi önerebilir misiniz?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 0
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 77
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 64 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.