Şimdi Ara

Ayt matematik son bir ay tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eksik konu olarak tek diziler, katı cisimler bir de çember analitiği kaldı. Bu konuları dersane de falan bitiririz diye rahatım ama. Neredeyse bütün konular bitmesine rağmen en fazla 25 net falan yapıyorum denemelerde. Ve ben 35+ net falan hedefliyorum. Ama şuan bunu düşündükçe kafayı yiyorum. Sanırım yeterince deneme çözmediğim için galiba. Bu yüzden bu ay genel olarak deneme abanacağım. Elimde bilgi sarmal, 345, acil denemesi var. Bilgi sarmaldan 3, 345 ten 2, acilden de 1 deneme çözdüm şuana kadar. Sizce şuan kendimi geliştirmek için nasıl bir sırayla çözmeliyim? Çok uzun oldu okuyan ve cevap veren herkese teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam 345 bilgi sarmal acil derdim
    Ama ilk önce 345 diyorum ben öyle yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bende 345 bilgisarmal ve acil çözeceğim acil en son çözülmeli ama ilk önce bilgisarmal mı 345 mi çözülmeli kararsızım çözenler aydınlatsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı durumdayız neredeyse benim de katı cisimler ve çember analitigi kaldı.Hocam ben şöyle düşündüm açıkçası fizikte de modern fizik bitsin genel tekrara başlayıp deneme çözücem. 2 tyt 2 ayt atmayı düşünüyorum ama biraz acele etmemiz lazım

• Pratik eksikliği yaşıyosundur yorum yapmakta pasif kalıyor olabilirsin soruntipi eksiğin vardır sorular üzerine düşünmei çözümü izlemeden uğraşmanı tavsiye ederim

• asspire A kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam klasik öğrenci tipiyiz son gün çalışma gibi çok sıkı çalışmalıyız. Valla hocam benim haftanın 4 günü dersanem var dönüş yolum da 40dk sürüyor o sürede dolmuşta mayışıyorum falan evde çok çözemiyorum. Hazır ramazan ayı gelirken sahur vs derken zamanı daha iyi değerlendirmeyi umut ediyorum.

• Hocam evde internet yok bu sene çözümleri babamın telefondan bakıyorum o da işte olunca genelde bak(a)mıyorum. Çözümlerine bu yüzden üzerine iyice düşünemiyorum. Ama dediğiniz gibi büyük ihtimalle yorumum eksik kalıyor çünkü genel denemelerde vs çözümlerini görünce "yav nasıl kaçar bu soru" diyip kuduruyorum.

• HestiaECT kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 gün iyi yine benim 6 gün.Ama gitmiyorum son 1 haftadır.Hiç verim aldığımı da düşünmüyorum.Bu yıl en büyük hatam bu oldu.Gitmesem de yazıyorlar.Bakalım kaç gün daha rapor alabilecem

• asspire A kullanıcısına yanıt
    Mezun olunca

Başlarda çok deneme çözemedim ama bu ay artık yapabildiğim kadar çok çözmeye çalışacağım.

• sırasıyla bilgi sarmal , 345 , acil diyerek çöz her denemeden sonra yanlış yaptığın konuları not tut (ayrıca o soruları birilerine çözdür kesimlikle anlayana kadar da peşini bırakma) 5 tane aynı konudan yanlış çıkınca ben nerde yanlış yapıyorum diye bir daha düşün derim o konuya tekrar dönmen bile gerekebilir.Son olarak çıkmış soruları kesinlikle çöz hocam olmazsa olmaz
  • Bilgi sarmal kesin çözülmeli mi ya yoksa 345 den sonra direk acil geçilmez mi

• LeeSin06 kullanıcısına yanıt
    Örneğin hocam fonksiyonlar son 5 denemede 3 ün de yanlış çıktı sanırım konuya hakimim ama nasıl desem dikkat hatası var gibi genel olarak.

• Lebronz James kullanıcısına yanıt
    Valla hocam sorular iyi. Ama geçen seneki ayt Matematikteki aynı sorular sadece hikayesi ve sayıları değişik ama soru tipleri aynı gibi. Geometri soruları gayet güzel ama. Dediğim gibi kötü değil ama pratik kazanmak için çözülebilir bence.

ayt matta bolca süren olucak hocam ben geçen sene feni 40 dakkada bitirip 2 saat 20 dakka ayırmıştım bu süreyi kullanarak soruları dikkatlice çözebilirsin acele edilcek bi sınav değil ayt mat yoksa çok dikkat hatası yaparsın kısacası sorun dikkat hatası ise soruları acele etmeden çöz ve bazı konular vardır fonksiyonlar gibi onlarda bir çakallık var mı diye dikkatlice bak derim
    Geçen sene türev integral falan yapamayip polinom fonksiyon parabol yapıyordum. Bu sene tam tersi denemelerde ara sıra yapıyorum elbet ama istediğim gibi gelmiyor. Bakalım hocam bu ay daha çok deneme çözeceğim ayt matematik için acaba siz ne çözüyorsunuz ayt Matematik için ayrıca netleriniz ne durumda ve daha başka bir öneriniz var mıdır ? Son olarak pkob için fasikül almama gerek var mi bazen çok kolay dikkat hataları yüzünden gidiyor soru. Çok teşekkürler şimdiden.

hocam üniversite okuyorum geçen sene 345 i ve acili çok beğendim onları çözmeden girme derim fasiküllede vakit kaybetmeye gerek yok hocam bolca deneme çöz

Teşekkürler hocam. Bende deneme çözerim diyordum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.