Şimdi Ara

AYIPTIR TRENDLINE PASSAT 142.700 TL !!!! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
4
Favori
34.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence ekonomimiz çok iyi olduğu için bu kadar pahalı. Daha da pahalı olmalı şaka gibi 142 bin tl ne demek resmen gelişmişliğimize hakaret.
  • Kenya, Uganda ve benzeri Afrika'nin varoşlarında bu gibi son model Alman arabalarını vatandaşın altında görme ihtimaliniz ne kadar ise Türkiye'de de bir müddet sonra aynısı olacak zaten bu süreç onun habercisi.

Dünyanın varoşu oluyoruz, fakirleşiyoruz.

Bu gibi varoşlarda hiç yok sanmayın devlet adamları ve kabile reisleri modifiyeli, uzun hatta altın kaplamalı olana biniyor. Vatandaş ise kaderimiz böyleymiş diyor. Ha bir de "Avrupa bizi kıskanıyor" diye düşünenler var ama o kafa yapısını bilim insanları bile halen çözemedi, araştırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 31 Mart 2017; 18:08:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrMobile kullanıcısına yanıt
    Bisikletin de farkı kalır yanı yok 2 yıl önce sıfır aldığı bisikleti aynı fiyata 2.el olarak satıyorlar =) piyasası öyle deli

fakat Antalya da yaşadığım ve merkezinde olduğum için tam bir bisiklet şehri severim dolayısıyla iyi bi bisiklete sahip değilim gerçi

salcano ng 650 önceki çalındığı için en azından giriş seviye bir şey alıyım bu sefer demiştim 2.eli 400-450 lira edecek şeyi

geçen gün bankaya uğradım anda 2 dk kitledik, tokatlamışlar hemen

Her yere hırsız arzısı doldurdular. İnsanın ufak zevklerinde bile huzur kalmadı

aç açıkta olduğunu bildiğim insana zaten yardımı yaparım ama bu yollarla olması insanı çileden çıkartıyor.

Kafe de oturuyoruz içeri hop para dilenmeye 2 suriyeli damlıyor falan sıktı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdass07 -- 31 Mart 2017; 18:0:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: The Everyman

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: The Everyman

AYIPTIR  TRENDLINE PASSAT 142.700 TL !!!!

Devlet niye uretsin ki ? 112 milyar araba girisi. 105 milyar aradaki para. Siradaki araba bedavaya geliyor boylece.

Sormayın hocam ama derlerdi yol yaptı yolda kullanacak araba alamıyoruz. Kullanması paralı birde.

En buyuk sorun ise alma imkani. Bu fiyatlara bizler icin imkansiz ama bazi insanlarin laf ettigi kisiler bu arabalari kendi ulkelerinde biraz dislerini gicirdatip alabilir. Kendi gozlerimle 16 ulkede gordum. Isvecte trendline birak en full paketlerde arabalara biniyorlardi. Hepsi highline , xc90lar s60lar , bmw x1 x5ler , e serisi mercedesler taksi. Tesla araclari. Hem taksi hemde nornal araba. Bana gelip hayatta kimse avrupa titriyor demesin. Vallahi de billahi de gozlerimle adamlarin catir catir kafelerde para harcayip icip yiyip eglendiklerini gordum . Surekli aklima keske milletimizde ulkesinde eglense dedim. Gecinmek hep sorun oldu bizim millete. Haa soyle birsey var herkes halinden memnun cunku yurtdisini gormeyen cook insanimiz var. Yorumlayamiyorlar kendi pencerelerinden.

Hocam bakıyorum da bu yeni nesil e gidip görse bile kafa basmaz hele hayır çıksın bu vatandaş her şey'i hak ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vw grubu şöyle böyle demişsin de güzel kardeşim adamlar açık açık göstermiş bizim aracın fiyatı 73 BİN TL ...

• Şu renoculardaki kafa bizde olsa ışık hızını tesadüfen bulurduk ha....Dönüp kendi markanıza bakın..Kumda bir oynasında sonra gelip devlere kafa tutsun...Allahtan Nissan biraz el attı..🤕🤕

• ozgboy kullanıcısına yanıt
    Teneke markaya o para verilmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

quote:

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

yol yapalım ama yaptığımız yolda sadece bizim arabalarımız gitsin

Bence bol bol bisiklet yolu yapsınlar , zira arabadan vazgeçtik alamıyoruz değiştiremiyoruz bari bisiklete binelim :)

Bisiklet çok satılırsa ötv yi ona dayarlar

Plaka takarlar :)

Ogs bağlarlar:)

Uyandırmasana adamları ya

• Yani ben şimdi bir tane alıyorum bir tanede devlete alıyorum vallahi param olsa yine almam

• quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

vw grubu şöyle böyle demişsin de güzel kardeşim adamlar açık açık göstermiş bizim aracın fiyatı 73 BİN TL ...

İyi de 73 bine plaka takılmadan ancak galerinin çevresinde tur atabilirsin.

Maliye yakalarsa ondan bile vergi alabilir, sarayın dünya kadar masrafı var.

• Evet hükümet değişse 50 bin liradan vericekler passatı Nickin doblocu zaten hükümet 5 kere değişsin passat yine sana 2 beden büyük gelir fiyat olarak, herkes ne olursa olsun alamayacağı araba için yorum yapıyor Yıl 2000'de bu hükümet yoktu Mercedes'e mi biniyordunda bu adamlar geldi seni dobloya mahkum etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASAP1910 -- 31 Mart 2017; 18:16:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dunsparce

Yani ben şimdi bir tane alıyorum bir tanede devlete alıyorum vallahi param olsa yine almam

• VW in suçu yok aracın fıyatı 73.587.13 tl

ÖTV+KDV aracın fiyatından fazla
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    ÖTV , ÖTV nin KDV sini çözemeyip bu fiyatı firmaların şişirdiğini sanan zihniyet var hocam sıkıntı burada başlıyor ...

yazıyor zaten trafik tescil vs .

burada bahsettiği modelin neden 140 bin olduğunu göstermek istedim ...
  • Renault fiyatlari asil saka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

ÖTV , ÖTV nin KDV sini çözemeyip bu fiyatı firmaların şişirdiğini sanan zihniyet var hocam sıkıntı burada başlıyor ...

yazıyor zaten trafik tescil vs .

burada bahsettiği modelin neden 140 bin olduğunu göstermek istedim ...

Evet anlıyorum kurun yükselmesinin de bunda etkisi oldu ana benim kafamı kurcalayan bir soru var. Bu fuarın yarısının fabrika çıkış fiyatı olduğu malûm vergilerle bir de sanki delete almış oluyoruz.

Peki bu durum Almanya'da (muhtemelen kendi üretimleri olduğu için orada düşüktür) veya Fransa'da nasıl ?

Bir Passat fabrika çıkış fiyatının üstüne yüzde kaç vergi ödüyor sahibinin cebine anahtarının girme sürecinde Fransa'da, bilen var mı ?

• Az bile bu millete,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede üretilen araba alın arkadaşlar

VW kuşmu konduruyor Allah aşkına

Yıllardır araba satıyorlar ülkemizde bir tane yatırımları yok

Almayın

Madem yerli marka yok bize saygısı olan bize istihdam sağlayan markalardan alış veriş yapın

Fiat Renault Ford Honda Toyota alın

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Fransa da yaşayan arkadaşlar var ise onlardan öğrenmek lazım ...

quote:

1-2 Haber var karşılaştırma %20 KDV var mış sadece , Öğrenciler de vergi ödemiyor muş ...
    Otomobilin karbon salınımı gr/km başına 240’tan fazlaysa ekstra 6 bin euro vergi çıkabiliyor ... Ne Kadar doğrudur bilinmez şuan için ...
  • Bu hükümetten önceki oranlara göre 100.000 Lira civarına alınabiliyordu bu araç, döviz kuru bu haldeyken.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.