Şimdi Ara

AYIPTIR TRENDLINE PASSAT 142.700 TL !!!! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
4
Favori
34.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nosfecagri

quote:

Orijinalden alıntı: ysngrler

quote:

Orijinalden alıntı: kyokushin

birakin dizel otomatik sifir araca sevdasini guzel ulkemin otosever insanlari sizde almayin bu fiyatlara.daha 2 ay once 80 bin km de kazasiz boyasiz tertemiz tsi dsg 2009 araci 52 kusure sattim ustelik 0 km trendline dan daha doluydu ve 0 dan itibaren bendeydi ort yakitida 7.5 lt idi.Araci alan vatandas ta defalarca arayip allah razi olsun dedi .

Sifir arac almayin arkadaslar bunuda yayın etrafinizda ki firmalar seve seve olmadi s*ke s*ke dusurecek fiyatlari olay bu kadat basit ama gel gorki ulkemde her sokulan kaziga tepki olarak kaziga daha cok oturuyoruz buda turklugun ozelliklerindendir almayin abi yumurta yukseldi alma eve 2 hafta yumurta yumurtanin raf omru zaten 5 10 gün ondan sonra hepsi çöpe sirketler batar toptancılar zarar eder ve fiyatlar duser otomobilde nasil olacak doye sorarsaniz bayilerin kotalari var dolduramayinca sikinti yaşarlar bu kadar basit

Nereye düşecek? Adamlar zaten avrupada sattığından daha ucuza satıyor türkiyede.

Kur + vergi nedeniyle tl olarak fiyatlar yüksek, yani paramizin değeri düşük üstüne de araçlarda vergi çok. Değilse wv de diğerleri de olabildiği kadar çok araç satmak ister, malı da her yere aynı fiyattan verir niye sana pahalı satmak istesin...

Ayrıca herkes ikinci el alırsa kim piyasaya sıfır araç arzı yapacak, 5 sene sonra herkes hurda araçlara binmeye başlar :)

Doğu avrupada böyle mesela, araçlar 30 yaşında ama bir şekilde yürütüyorlar çünkü yenisini alacak imkan yok. Bizim gidiş de o yönde açıkçası.

5 yila kadar hangi firma ayakta kalir wv nin turkiye pazari dunyada 1.sirada yillik 1 milyon arac trde satilmakta sen hicbir filmde hicbir belgeselde wv gordunmu yok abi sen tut wv 5 yil arac alma noluyor bakalım kurda referandum sonrası dusecek tl nin değer kazanaciga butun gönlümle inaniyorum piyasasa her gun 100 lerce arac odeme sorunundan dolayi satiliyor sen ne diyosun hic sifir arac alinmasa 2.elin kiymeti bilinse temiz kullanılsa rahatlikla 5 6 yil sikinti cekilmez abicim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu millete iyi oluyor bunların hakki şahin doğan brodway

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhalde ulkeyi yonetenler dalga geciyor demek istediniz.
  • losttime35 kullanıcısına yanıt
    sürç-i lisan ettiysem affola....
  • Çok aşırı seyehat eden birisi iseniz, ve bu aşırı seyehatınız sırasında da mecburen hızlı seyehat etmek gibi bir mecburiyetiniz de varsa bırakın Passatı Talismanı alın bi Lexus LS 600h L keyfinize bakın. Bakan tavsiyesidir.

Vergisiz 106.728€ olan aracı vergilerle 327.440€ + 12.593€ ya satmak.. Maliye Bakanlığı çok güzel, sende gelsene

AYIPTIR  TRENDLINE PASSAT 142.700 TL !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 31 Mart 2017; 21:31:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Almanya Satış fiyatı 32.000 Euro

32000X4 =128.000 + vergi 147000 çok fark yok aslında.

267 Euro Taksit ile 10 yılda alınır. Almanyada 2500+ Euro geliri. Türkiyede 10.000 TL aylık geliri olana hitap eden bir araç.

Almanya parasiyla 32000 birim. Turkiye parasiyla 150000 birim.
    Iyiki arada pek fark yokmus
  • Euro 8 lira olsa battik
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Almayin bu kadar basit

bugün almayın diyenler

yarın yaşamayın bu kadar basit der

Hic alakasi yok konuyu saptirma.

Muadili araclar arasinda neredeyse 30-40 bin tl var

Bizim insanimiz bir garip

Bu son modellerinde de bu sekilde yeni modelindede

98 model 123bin km de otomatik her yeri boyali tavan dahil arabaya 24 bin tl son fiyat diyor:)

Ne dicen adama.

Bu modelleri bu fiyatsa son modelleri bu fiyata satilir.

Bu fiyatlar zoruna giden almasin demek istedim yukarda.

Zaten bu fiyatlara aldiris etmeyenler catir catir aliyorlar. Simdi almaya kalk 1,5 ay sonra aracin teslim ediliyor fiyatta artarsa biz karismayiz verirsin farkini diyor. Ben kimseye yasamasin demiyorum. Sen onu dusundugun icin kendi agzinla zikrediosun

• Dalga geçen volkswagen grubu değil ki ! Onların suçu ne ? Adamlar Almanya'da neyse üç aşağı beş yukarı o fiyata Türkiye'ye getiriyorlar zaten. Asıl mesele buradaki dudak uçuklatan vergiler. Hatta bu da yetmezmiş gibi Türk Lirasının diğer para birimleri karşısındaki muazzam değeri. Bi tane araba alıyoruz mevcut sistem kendine 1 tane alıyorsan banada 2 tane alacaksın diyor. 3 araba parasıyla anca en boş modele binebiliyoruz. Ha Volkswagene biniyorum falan sanılmasın. Kullandığım araç Renault Fairway 93 model. Bu fiyatlarla bi 10 sene daha binerim herhalde bu ihtiyara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqcain -- 31 Mart 2017; 21:29:2 >
  • Hocam ne Passatından bahsediyorsunuz. Bugün markete gittim ve Kars kaşarının kilosunun 50 lira olduğunu görünce Fransız Rokfor aldım.
    Kars kaşarı a***** k**** Kars kaşarı yaa.
    Allah bu milletin sonunu hayr etsin.
  • Kuzenim 2012 yılında 30 000 tl ye. Dacia duster 1.6 almıştı qynı aracı 35 000 de 25 000 tl ye satıp 60 000 tl ye hyundai ix35 almıştı bu günlerde dacia sanderolar 50 000 tl den satılıyor millet te o donanımsız dacia yı alıcak alım gücü kalmadı ekonomi çöküşte siz reis diye yırtın kendinizi sizin hiç binemiyeceğinin zırhlı mercedes te geziyor bu türk halkı t bunları hakediyor birisi çıkıp hilafet ilan edicem padişahlık sistemi gelicek dese onu daha özgür sistem zannedim oy verecek tek hücreli ilkel zaat lar çıkıcaktır Allah sonumuzu HAYIR etsin

• 38erciyes 3 kullanıcısına yanıt
    Çok doğru yazmışsınız. Ben de passatımı çok seviyorum ama BMW veya merco ile kıyaslamıyorum. Aradaki bariz kalite farkı ortada çünkü.

• ysngrler Y kullanıcısına yanıt
    Ülke 2 yıldır fiili başkanlık ile yönetiliyor dolar euro tarihi rekor kırdı gerçek başkanlık gelirse günlük ey yunanistan ey abd çıkışları ile ( blöf ) dolaylı yoldan yine döviz uçucak ---------- 16 nisandan sonra 2 madde hariç diğer yetkiler 2019 da gelicek azıcık beynini kullan

• Hay maşallah! Ev alır gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Almanya Satış fiyatı 32.000 Euro

32000X4 =128.000 + vergi 147000 çok fark yok aslında.

267 Euro Taksit ile 10 yılda alınır. Almanyada 2500+ Euro geliri. Türkiyede 10.000 TL aylık geliri olana hitap eden bir araç.

Batuhan, aracın ülkemize giriş listesi : vw.com.tr resmi siteden gelen fiyattır.

Net Fiyat 73.587,13 TL
    Ötv 44.152,28 TL
    KDV 21.193,09 TL
    Motorlu Taşıtlar Vergisi 517,50 TL
    Trafik - Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedelleri 269,90 TL
    Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedeli 280,10 TL
    Opak Renk Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı 140.000,00 TL

VW bu araçtan %30 net kar elde etse 22.000 tl kazanır. Bizim devletimiz 66.413 TL kazanıyor. Yani araç başına vw den 3 kat daha çok para kazanıyor. :)

Bu arada Almanya da ortalama bir maaş ile çalışan birisi yaklaşık 15 aylık maaşıyla bu aracı alır. Bizde ise 50 aylık para... Yani ben alin almanından 3 kat daha çok çalışmak zorundayım. Bizde herşey uçuk pahalı.. farkında dillsiniz.

Şunu da belirteyim Bizim standartlarımıza göre bu passat yada eşdeğer aracın fiyatı en fazla 45.000 TL olmalıdır... 100.000 TL bize sokulmuş kazıktır. Net...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatcet -- 31 Mart 2017; 21:55:3 >

• ayıp yatakta olur gotçummm,şimdi topluca domalmaya devam hadi bağalım,hayırdır Reise tepkimi gösteriyonuz siz?
  • Ayıp değil müsteak hepimize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normal fiyat. Kişi başına düşen milli gelir arttı. En büyük köprüler, en sağlam duble yollar bizde. O kadarcık ta vergi olacak. Bence 200 bin olsun, binen belli olsun. Yerli araba yollara çıkmaya hazırmış. İnşallah son teknolojiyle kendi elektrikli arabamızı üreteceğiz.
    Fadıl beyden bir girişim bekliyorum şahsen. " imza " markasını yollarda görmek istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o paralara alınacak 2.el Mercedes Audi Bmw varken bunlara bu paraları hangi akıllı veriyor acaba

Avrupa'nın asgari ücretlisinin bindiği bu gerizekalı ww arabalarına bizde ancak zenginler binebiliyor.Eh müstehak bu insanlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~~hyperion -- 31 Mart 2017; 22:8:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f 22 raptor

Ülke 2 yıldır fiili başkanlık ile yönetiliyor dolar euro tarihi rekor kırdı gerçek başkanlık gelirse günlük ey yunanistan ey abd çıkışları ile ( blöf ) dolaylı yoldan yine döviz uçucak ---------- 16 nisandan sonra 2 madde hariç diğer yetkiler 2019 da gelicek azıcık beynini kullan

Zihniyete bak allahim 2019 me demek sen ne diyosun evet ciktiktan sonra dış güçlerin ne kasar korktugunuda gorursun hicbir reste cevap veremeyecek ulkeler referandumdan sonra bak bakalim rusya sana ambargo koyabilecekmi tayyip Erdoğan hiçbir zaman bu ulkeyi bozacak kanun nizam çıkarmaz ve babadan oğula stratejisi uygulanmayacak emin olun

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.