Şimdi Ara

AYAK ALTINDAKİ NASIRA NE İYİ GELİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
7.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • işim gereği bütün gün ayakta çalıştığımdan ayaklarımın altı haşat olmuş durumda ortopedik ayakkabıda giydim rahat terlikte giydim ama fayda etmedi ayağımın altı sert sert bölgesel nasırlar oluştu yürümekte zorlanıyorum ağrıyor sancıyor ayaklarım biraz narin ve hassas akşam işten geldiğimde kovaya sıcak su doldurup içinede biraz tuz atıp yarım saat kadar bekledikten sonra ayak kremiyle nemlendirip bi süre ağrı sancı geçiyor ertesi gün yine aynı bunun tıpta bi tedavisi veya kökten bi çözümü varmıdır dostlar teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben koparmıştım 2 sene önce var. tekrar çıkanlar oldu bi daha kopardım ve geçtiler. acılı ve kanlı bi süreçti
  • kozankozi K kullanıcısına yanıt
    Oooo onu ben yapamam bende o cesaret yok maalesef

• incir geçiriyormuş. bildiğin yaş incir. nasırı kaplayacak kadar üstüne koyup bekletiyorsun. iç kısmı nasıra değecek yani.
  • "Ne " diye birşeyin nasira iyi geldiği lni ilk defa senden duydum !

• Kantaron yağı gibi birşey vardı yanlış hatırlamıyorsam.Kantaron otu + zeytinyağı karışımı.Kırmızı renge dönüyor karışınca çok faydalıdır.Benim serçe parmağın altı nasır olmuştu 1-2 hafta boyunca yatmadan sürerdim ve geçirmişti.Bir deneyin isterseniz.
  • Vazelin dene. Kardeşimin arkadaşının ayağında da çıkmıştı, bi adam var ona gitti adam para almadan ilaç sürdü geçti. Formülünü de bulur satarlar diye kimseye vermiyormuş.
  • nasıl bantları var eczanede birkaç günde geçiriyor.
  • Sormasi ayip isin ne?

SS alabilirmiyiz?

• Adını hatırlamıyorum ama taş gibi birşey var, tuzlu sıcak suda beklettikten sonra veya sıcak duşta ayağını ovalayınca deriyi soyuyor.
  • Ayak fetişisti Mode :On ss isteyenler olmuş.

• samir nasri

• İncir sütü sür kardeş kesin çözüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen vazelin deneyim, tamamem gecirmese de kapatir bayagi iyi gelir

• 1-SS istiyoruz
    2-İlaç için eczaneye bakanı tavsiye ederim
    3-New Balance marka ayakkabı giyersen çok rahatdir sorun çıkacağını sanmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.