Şimdi Ara

Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
599
Cevap
24
Favori
50.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-96B6D01A8

quote:

Orijinalden alıntı: EmreKaanYksl

26 mayısta açılıyor

Ciddi mi nera yaptılar bizim burada yapıyorlardı yürüme mesafesinde hiç gidip girmedim raslamadim

Alıntıları Göster
    en iyisi ülkeyi komple yıkıp her yeri AVM yapsınlar .

• Bizim eve 5 dakka yesilpinar tarafindayim bende arkadasim burda eglence aletlerinden sorumlu muhendis olarak ise basladi... Yakinda acilacak bence ok atmaktansa ulkemizde de boyle seylerin olabilecegini bilmek guZel
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Bizim eve 5 dakka yesilpinar tarafindayim bende arkadasim burda eglence aletlerinden sorumlu muhendis olarak ise basladi... Yakinda acilacak bence ok atmaktansa ulkemizde de boyle seylerin olabilecegini bilmek guZel
    Beğenmeyenlere sesleniyorum

Arkadaşlar neyin karalamasını yapıyorsunuz?Daha önce kaç defa bir roller coaster a bindiniz(lunaparklardaki tırtıllardan bahsetmiyorum.)?Bu millet hayatında ilk defa eli yüzü düzgün bir eğlence merkezi görecek.Hayır siz ne gördünüz de bunu beğenmiyorsunuz onu anlamıyorum?Anca oturduğunuz yyerden karalama yapın.Hey Allaahım.

• Ya beyler burasi 23 Nisan da aciliyor dendi. 23 nisan da açılmadı. Sonra mayısta bi tarihte aciliyor dendi. Simdi de rollercoaster in temmuz da acilcagindan bahsediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScMoney

Arkadaşlar neyin karalamasını yapıyorsunuz?Daha önce kaç defa bir roller coaster a bindiniz(lunaparklardaki tırtıllardan bahsetmiyorum.)?Bu millet hayatında ilk defa eli yüzü düzgün bir eğlence merkezi görecek.Hayır siz ne gördünüz de bunu beğenmiyorsunuz onu anlamıyorum?Anca oturduğunuz yyerden karalama yapın.Hey Allaahım.

Resim isterik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabri a.k.a Hayalet

quote:

Resim isterik

Alıntıları Göster
    Adrenalin manyağı biri olarak güzel bi roller coaster istiyorum ama fazla büyük bişey olmayacağı kesin büyük ihtimalle kademe kademe büyütürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natsukai. -- 23 Mayıs 2013; 11:54:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lavetera

Ya beyler burasi 23 Nisan da aciliyor dendi. 23 nisan da açılmadı. Sonra mayısta bi tarihte aciliyor dendi. Simdi de rollercoaster in temmuz da acilcagindan bahsediyorsunuz

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL]

şu resimden sonra zaten iyice emin oldum mesajımdan, bunun her tarafı roller olsa ne olur. utanmasalar dümdüz bir hat yapacaklarmış.

buna yatırılan paraya yazık. bunlar ucuz şeyler değil. yapıyorsan bir kere yapacaksın en iyisini yapacaksın. zırt pırt roller yapılamaz burda çünkü yapacak alan yok. vialand'ın yapıldığı yer şehrin göbeğinde. şehir dışında etrafında geniş alanları müsait olan bir yer olsa "belki" derdim.

mevcut alanı da traş bi tren yaparak harcamışlar işte.

+1 cidden dümdüz olsaymış bari uğraştıklarına değmemiş.

ömrümde roller coaster görmediğim için tabi ki koşa koşa gideceğim ama beklentim de yok, avrupa ve amerika standartlarında olmadığı belli. gerçi ülkede potansiyel var mı ki de o kadar kaliteli şeyler getirmeye cesaret edebilsinler? yatırımcılar da haklı bir yerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL]

şu resimden sonra zaten iyice emin oldum mesajımdan, bunun her tarafı roller olsa ne olur. utanmasalar dümdüz bir hat yapacaklarmış.

buna yatırılan paraya yazık. bunlar ucuz şeyler değil. yapıyorsan bir kere yapacaksın en iyisini yapacaksın. zırt pırt roller yapılamaz burda çünkü yapacak alan yok. vialand'ın yapıldığı yer şehrin göbeğinde. şehir dışında etrafında geniş alanları müsait olan bir yer olsa "belki" derdim.

mevcut alanı da traş bi tren yaparak harcamışlar işte.

+1 cidden dümdüz olsaymış bari uğraştıklarına değmemiş.

ömrümde roller coaster görmediğim için tabi ki koşa koşa gideceğim ama beklentim de yok, avrupa ve amerika standartlarında olmadığı belli. gerçi ülkede potansiyel var mı ki de o kadar kaliteli şeyler getirmeye cesaret edebilsinler? yatırımcılar da haklı bir yerde.

Avrupa ve amerika standartlarında değil mi ? Adamlar kaç milyonluk park kuruyor ve sen rollercoaster'a laf ediyorsun .Dün gürsoy group dan biriyle görüştüm. O da benle aynı şeyi söyledi. Adım adım dedi.Coasterlar bazı kış aylarında kolayca değiştirlebiliyor dedi. İnsanlarda coaster kültürünü emekleyerek öğretmek istiyoruz dedi. Bence haklı. Çünkü yani bana pat diye en güzelini verseler ben bir kaç kez bindikten sonra bir anlamı kalmaz.

Ayrıca Vialand sektöründe çok önemli bir proje öyleki yabancı kaynaklar da hakkında yazılar ve inşaatını aşama aama aktaran haberler yapılıyor. Mesela öle sitelerden birinde vialand hakkında bir kaç foto .

Zaten Ankarada Atatürk orman çiftliğinde benzer bir grup yabancı bir ortağıyla (sanırım disneyland yada paramount ) bu kapsamda bir tema eğlence parkı yapıyor. Büyük ihtimal aralarında büyük çekişme olacak. Yani yeni araçlar gelecektir. Ankaradaki proje ta 2006 dan beri vardı herşeyi hazırdı fakat arazinin Atatürk orman çiftliğinde olduğundan hep bir arazi sorunu vardı. Son arazide 2013 martta alındı böylece parkın önü açıldı şu an muhtemel yapılacak alanı dümdüz ettiler. Devasa bir alan.

• Şuan firmalar deli gibi ürün sevkiyatı yapıyorlar.tırların biri gelip diğeri gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

26 mayısta açılıyor

Ciddi mi nera yaptılar bizim burada yapıyorlardı yürüme mesafesinde hiç gidip girmedim raslamadim

ciddiyim bizim eyüp sultana dergiler dagıttılar ss sini koyarım bi ara
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

26 mayısta açılıyor

ciddiyim bizim eyüp sultana dergiler dagıttılar ss sini koyarım bi ara

Alıntıları Göster
    Gayet güzel oldu açılışına da az kaldı hala gitmeden kötüleyenleri anlayamıyorum, Türk'ler birşey yapamaz mantığınızı atın artık iyi yanlarından bakmaya çalışın. Roller coaster çok düz iyi ki kötülemişim tarzında bir yorum var yukarıda, gerçekten şu yorumu gördüğümde dalga geçmeye bile gerek duymadım, arkadaşım bindin eğlenemedin de mi laf ediyorsun hemen? Ağustos ayında nefeskesen diye bir roller coaster açılacakmış bizi ne kadar tatmin eder bilmiyorum ama parkın herşeyi ilk andan vermeyip bu şekilde zamanla ortaya çıkarmasını çok mantıklı karşılıyorum. Tatilya bile bizi çocukken çok mutlu edebilirken şuan böyle bir eğlence parkının açılması beni mutlu ediyor açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: animaniax

Gayet güzel oldu açılışına da az kaldı hala gitmeden kötüleyenleri anlayamıyorum, Türk'ler birşey yapamaz mantığınızı atın artık iyi yanlarından bakmaya çalışın. Roller coaster çok düz iyi ki kötülemişim tarzında bir yorum var yukarıda, gerçekten şu yorumu gördüğümde dalga geçmeye bile gerek duymadım, arkadaşım bindin eğlenemedin de mi laf ediyorsun hemen? Ağustos ayında nefeskesen diye bir roller coaster açılacakmış bizi ne kadar tatmin eder bilmiyorum ama parkın herşeyi ilk andan vermeyip bu şekilde zamanla ortaya çıkarmasını çok mantıklı karşılıyorum. Tatilya bile bizi çocukken çok mutlu edebilirken şuan böyle bir eğlence parkının açılması beni mutlu ediyor açıkcası

Alıntıları Göster

Eğlence başlıyor...
    600 bin metrekarelik yerleşim alanıyla devasa bir büyüklüğe sahip Vialand projesinde; Tema Park'tan yüzlerce mağazaya ev sahipliği yapan Açık Hava Alışveriş Merkezi'ne, altmış bin ağaçtan dev bir gölete kadar pek çok konsepti görmeniz mümkün. 10 bin kişilik Gösteri Merkezi'nin de yer verildiği projede yüz bin metrekarelik Şehir Parkı'da bulunuyor. Eyüp sınırları içinde

200 bin metrekarelik bir alanda elliden fazla eğlence ünitesiyle misafirlerine göz kırpan Vialand, yediden yetmişe her yaş grubuna hitap ediyor. Uluslararası standartlarda hayata geçirilen Vialand'a 2 bin metrekarelik alan üzerine yayılan bir şatodan giriş yapılıyor.

Eğlencede sınır tanımayan bir proje olan Vialand'ın şatosundan adımını attığınız anda karşınıza çıkacak tüm üniteler ise şunlar olacak;

Adım adım Vialand eğlence üniteleri

Çocuklar için 'Oyun Dünyası'
    Çocuklara yönelik Oyun Dünyası'nda çocukların eğlenmeleri için her detaya yer verildi. Araba sürmeden çiftlik turuna, Mini Kule'den çarpışan arabalara kadar pek çok ünitenin olduğu Oyun Dünyası'nda bulunan bölümler şunlar;

*Atlıkarınca
    *Minik Kaşifler
    *Hayal Makinesi
    *Küçük Madenciler
    *Neşeli Çiftlik
    *Uçan Çocuklar
    *Çarpışan Arabalar
    *Mini Kule
    *Gelin Oynayalım
    *Kahraman İtfaiyeciler
    *Minik Yarışçılar
    *Vialand Express

Tarih için 'Efsaneler Dünyası'

Fatih'in Rüyası
    İstanbul'un Fethi'nin canlandırıldığı Fatih'in Rüyası'nda tarihe tanıklık ediliyor. Bu ünitede Sultan Mehmed Han'ın İstanbul'u nasıl fethettiği uygulamalı olarak gösteriliyor.

Saray Salıncağı
    Saray Salıncağı ünitesindeki bu salıncak 20 metre çapında bir daire çizerek eğlenceyi yaşatıyor. Saray Salıncağı'nın kapasitesi ise 40 kişi.

Adalet Kulesi
    Vialand projesi ziyaretçilerine adrenalin zevkini Adalet Kulesi'nde yaşatıyor. Ziyaretçileri robot olan bir kadı ile katibin karşıladığı Adalet Kulesi'nde elli metre yüksekliği çıkıp serbest düşüş yapılıyor. Bu düşüşün dikkat çeken yanlarından biri de, düşüş sırasında 4.6 G kuvvetine maruz kalmak.

Bir zamanlar İstanbul
    Bir Zamanlar İstanbul bölümünde geçmiş yılların İstanbul'undaki yaşanmışlıklara ve olaylara bir yolculuk yapılıyor.

Macera için 'Macera Dünyası'

Jet Ski
    Vialand'da yapılacak aktiviteler arasında Jet Ski'de bulunuyor. Projenin bu bölümünde Jet Ski yapmanın tadı çıkarılıyor.

Maceraperest
    Tüm dünya tarafından beğenilen Roller Coaster deneyimini ise Vialand'da yaşamak mümkün. Roller Coaster'da otuz metre yüksekliğe çıkılarak, 80 kilometre hızla bir yolculuk yapılıyor. Aileler tarafından tercih edilen Roller Coaster'da otuz metre yükseğe çıkmak ise saniyeler sürüyor.

Safari Tüneli
    'Safari Tüneli' isminden de anlaşılacağı üzere bu bölümde karanlık bir yolculuk yapılıyor. Macera tutkunlarına hitap eden Safari Tüneli'ndeki yolculuk esnasında türlü süprizlerle ziyaretçilerin keyifli anlar yaşanması sağlanıyor.

Hayal Perdesi
    3D sinema keyfi Türkiye'de hızla yayılıyor. Ancak Vialand'da 3D sinema keyfinden daha fazlası sunulması amaçlanıyor. Hayal Perdesi adı verilen bu ünitede sinema filmleri 5 boyutlu olarak izleniyor. Bu da filmin içindeki bir oyuncu olmakla eşdeğer.

Çılgın Nehir
    Çılgın Nehir ise rafting sevenlere yönelik. Vialand'daki bu rafting yolculuğu 700 metrelik bir parkurda dokuz kişilik botlarla yapılıyor.

King Kong
    King Kong ünitesinde korku ve heyecan birarada sunuluyor. 5 yaşından küçüklerin yaşamasının yasak olduğu King Kong'da öncelikle bir vagona biniliyor. Asıl heyecan ise vagona bindikten sonra başlıyor. King Kong bindiğiniz bu vagonu 15 metre yükseğe kaldırarak sallıyor. Tabi bunu yaparken de King Kong'tan ateş ve dumanlar çıkıyor.

Zindan
    Vialand'da bir korku tüneli de bulunuyor. Zindan adı verilen korku tünelinde ziyaretçileri birçok tehlike bekliyor.

Viking
    Suyla haşır neşir olmayı sevenlere yönelik bir eğlence olan Viking'te; 10 ve 15 metrelik yüksekliğe sahip olan kaydıraklardan havuza düşülüyor.

Nefeskesen
    Dünya ölçeğindeki eğlence anlayışını Türkiye'ye taşıyan Vialand'da üç saniyede 110 kilometre hız yapan bir tren yolculuğu da yer alıyor. Dünyadaki eğlence parklarında çokça görülen bu tren yolculuğunun adı ise 'Nefeskesen'.

Hayal Makinesi
    Vialand'ın ses getirecek eğlence ünitelerinden biri olan Hayal Makinesi'nde ise film izleniyor. Ancak bu film beş boyutlu simülatörde ve üç boyutlu bir ses sistemi ile seyrediliyor.

Yeme- içme için 'Lezzet Dünyası'

Lezzet Dünyası
    Lezzet Dünyası bölümü dünya mutfaklarının biraraya getirildiği bir alan. Birçok restoranın olduğu lezzet Dünyası'da tüm dünya mutfaklarının yemeklerini yemek mümkün.

Vialand projesinde 100 bin metrekarelik alana yayılan Şehir Parkı'nın içinde Gösteri Merkezi de bulunuyor. Bu gösteri merkezinin kapasitesi ise 10 bin kişi. Konser alanında yılın tüm aylarında ünlü sanatçılar konserlerini verecekken, Ramazan ayına özel eğlencelerde düzenleniyor.

Vialand AVM uluslararası markalara yer veriyor
    Alışveriş caddelerinden oluşan Vialand Alışveriş Merkezi'nde 115 farklı cepheli 250 mağazaya yer verildi. İki katlı üstü açık nostaljik tramvayla gezilebilecek AVM'deki caddeler Avrupa'nın ünlü sokaklarından esinlenilerek tasarlandı. Gerek yerli gerekse uluslararası markaların bulunduğu Vialand AVM içinde yeme-içme katı ile sinemalarda mevcut.

250 mağazanın konumlandırıldığı Vialand AVM içindeki düzen ve markalarda şöyle;

Ana Mağazalar

*Koçtaş
    *Migros
    *Teknosa XXL
    *Özdilek

Sinema&Eğlence

*Cinemaximum

Moda&Hazır Giyim

*Aeropostale
    *Armani Jeans
    *Avva
    *Bershka
    *C&A
    *Colins
    *Çift Geyik Karaca
    *Defacto
    *Docker's
    *D'S Damat
    *GAP
    *H&M
    *İpekyol
    *Jeans Lab
    *Glocal
    *Kiğılı
    *Koton
    *Lacoste
    *LC WAIKIKI
    *Levis
    *Loft
    *LTB
    *Mango
    *Mavi Jeans
    *Nautica
    *Perpesctive
    *Polo Garage
    *Pull&Bear
    *Sarar
    *Straparius
    *Süvari
    *Tomy Hilfiger
    *Twist
    *US Polo
    *Yargıcı
    *Zara

İç Giyim&Çorap&Mayo

*Loya
    *Penti

Ayakkabı&Çanta&Deri Giyim

*Camper
    *Ceyo
    *Deichmann
    *Deriden
    *Derimod
    *Desa
    *FLO
    *Hotiç
    *Kemal Tanca
    *King Paolo /Hush
    *Pupies
    *Matraş
    *New Balance
    *Samsonite
    *Super Step
    *Tergan
    *Twigy

Kozmetik & Sağlık

*Cosmo Home
    *Flormar
    *Gratis
    *Sevil Parfümeri
    *Yves Rocher

Aktif Spor

*Adidas
    *BJK Store
    *Champion
    *Fenerium
    *Finspor
    *GS Store
    *Hummel
    *Intersport
    *Matrak Shop
    *Nike
    *No Fear
    *Sportive
    *Vans - NoerthFace

Çocuk Giyim & Oyuncak

*Andy Wawa
    *B&G
    *Bücürük
    *Guess Kids
    *Joker
    *Kanz
    *Panço
    *Toyzz Shop

Kitap & Müzik & Kırtasiye

*D&R

Mobilya & Dekorasyon & Ev Tekstili
    Bedline, Bernardo, BRN Yatak, Doğtaş, English Home, Esse, Hisar, Kelebek, Korkmaz, KRC, Linens, Madame Coco, Paşabahçe, Penelope, Tanti Toni.

Elektronik & GSM
    Arçelik, Avea, Bosch, Darty, Samsung, Türk Telekom, Vestel, Vodafone.

Optik & Saat
    Atasun, Opmar Optik, Optik Galeri, Saat&Saat, Sunglass Hut, Watch Home.

Kuyum & Mücevher & Gümüş
    Altınbaş, Assos, Atasay, Gülaylar Altın, Lizay, 3A Gümüş.

Yeme & İçme
    Ala İskender, Arabic Restaurant, Arbys, Balıkev, Bay Döner, Bereket Döner, Beyaz Tabak, Bolu Et Mangal, Burger King, Bursa Kebap Evi, Cremaria Milano, Çıtır Usta, Çiçek Izgara, Değirmen Pastanesi, Edirne Kırkpınar, Gloria Jeans, Hosta, Kasap Döner, KFC, Köfteci Ramiz, Krispy Creme, Lavazza, Lübnan Restaurant, Macco, Mado, Mangal Plus, Mc Donald's, Menengiç Cafe, Mr. Kumpir, Popeyes, Rumi, Saray Muhallebicisi, Sbarro, Simit Sarayı, Starbucks, Tavvuk, Venüs Pastanesi, Yemek Klübü.

Servis & Hizmet
    By Wash, Happy Pets, Mika Tur, Nizam Döviz, Tobacco Shop, Vakıfbank.

Vialand'da servisler
    Vialand'da bulunan servisler ise şunlar; Yeme-İçme, Tuvalet, Hediyelik Eşya, İlk Yardım, Hızlı Geçiş, Engelli Dostu.
    Engelli vatandaşlar için de hizmet sunulan projede engelli kullanım şartları ile ilgili bilgi Misafir İlişkileri Ofisi'nden alınıyor. Ayrıca Vialand ünitelerinde güvenliği sağlamak amacıyla yaş, boy, sağlık ile ilgili kısıtlamalar bulunuyor.

Vialand'da güvenlik
    Türlü eğlenceyi birarada sunan Vialand ile ilgili zihinlere takılan soruların başında güvenlik geliyor. Her yaş gurubuna hitap eden eğlence ünitelerinde gerek ziyarteçinin gerekse çalışanın güvenliği sağlanıyor. Yurtdışından getirilen tüm ünitelerde uluslararası güvenlik standartlarının en son nitelikleri kullanıldı. Vialand aynı zamanda dünyadaki eğlence tesisleri için dünyanın en büyük uluslararası ticaret birliği olan IAAPA (Uluslararası Eğlence Parkları ve Programları Birliği) üyesi.

Vialand AVM ulaşım
    Vialand projesine özel araçlarla ulaşılabileceği gibi toplu taşıma ile de gidiliyor. Ayrıca projeye ücretsiz müşteri servisleri ile ulaşım da mümkün.

Toplu Taşıma ile Ulaşım
    99 A Gaziosmanpaşa – Eminönü
    55T Gaziosmanpaşa – Taksim
    55M Eyüp Üçşehitler – Mecidiyeköy
    55ET Eyüp Üçşehitler – Taksim
    55 EB Eyüp – Beyazıt
    55Y Gaziosmanpaşa – Yenibosna Metro
    86V Eyüpsultan – Vezneciler
    39D Yeşilpınar – Yenikapı
    39O Yeşilpınar – Otogar
    39Y Yeşilpınar – Vezneciler
    47 Yeşilpınar – Eminönü
    49Y Yeşilpınar – Şişli

Özel araç ile ulaşım
    Vialand projesine özel araçla gelecekler ise TEM ve E-5 otoyollarını kullanacaklar. Projeye TEM'den erişim için izlenecek güzergah şöyle; Fatih Sultan Mehmet köprüsü'nden Atatürk Havalimanı yönüne giderken Gaziosmanpaşa – Küçükköy tabelası takip ediliyor. Finanskent geçildikten sonra Gaziosmanpaşa tabelası takip edilerek, TEM'den çıkılıyor ve Alibeyköy tabelaları takip ediliyor.
    Vialand'a E-5'ten ulaşım ise; Boğaziçi Köprüsü'nden Topkapı'ya giderken Eyüp – Alibeyköy tabelaları takip ediliyor. Alibeyköy Meydanı'na gelindiğinde Küçükköy tabelaları takip ediliyor ve Vialand'a ulaşılıyor.

Ücretsiz müşteri servisi ile ulaşım
    Feshane / Vialand / Feshane
    Kabataş / Vialand / Kabataş
    TEM Avrupa Konutları / Vialand / TEM Avrupa Konutları
    Kayaşehir & Başakşehir 1-2 / Vialand / Başakşehir 3-4
    Bahçeşehir / vialand / Bahçeşehir
    Ataköy Atrium & Bakırköy / Vialand / Ataköy Atrium & Bakırköy
    Halkalı / Vialand / Halkalı

Vialand'ın ücretsiz gazetesi
    Vialand'ın ücretsiz dağıtılan gazetesinin dökümanlarına ise buradan ulaşabilirsiniz... tıklayın

Vialand adres: Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi 34065 Eyüp – İstanbul
    Vialand telefon: 0212 618 97 97
    Vialand web adresi:www.vialand.com

Adamlar daha ne yapsın hala çamur atıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Slippery_Apmomo

quote:

Resim isterik

Kusura bakma yeni gördüm mesajını.Gece oldu şimdi fotoğrafta bişey gözükmez.Yarın çekebilirsem çekerim büyük ihtimal olmadı cumartesiye.Ama gün içinde bile bayağı değişiyor herşey.Özelllikle 2 gündür yapılan mal sevkiyatının oluşturduğu trafik buradaki hayatı çok kötü etkiledi

• quote:

Orijinalden alıntı: Creaker

quote:

quote:

Resim isterik

Kusura bakma yeni gördüm mesajını.Gece oldu şimdi fotoğrafta bişey gözükmez.Yarın çekebilirsem çekerim büyük ihtimal olmadı cumartesiye.Ama gün içinde bile bayağı değişiyor herşey.Özelllikle 2 gündür yapılan mal sevkiyatının oluşturduğu trafik buradaki hayatı çok kötü etkiledi

Alıntıları Göster
    Vialand çok güzel bir viral reklam kampanyası yapmış sosyal medyada heryerde bu king kong istanbulda videoları var

https://www.youtube.com/watch?v=hwrA6lwNX2g&feature=player_embedded

https://www.youtube.com/watch?v=9jTI0opnV_g&feature=player_embedded

https://www.youtube.com/watch?v=5VRmYD85hWg&feature=player_embedded

Ve takipçisi bol popi kişiler king kongun fotosunu çektim istanbulu basmış felan diye amatör resimleri atıyorlar şöyle

https://pbs.twimg.com/media/BK9EsGYCcAACe3K.jpg:large

https://pbs.twimg.com/media/BK9E9GqCYAAdCW5.jpg:large

Süper . Bir kaç tv spotu ve bilboard reklamı bu iş tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawkerx -- 23 Mayıs 2013; 22:45:54 >

• quote:

quote:

quote:

Resim isterik

Sorun yok . İnşallah güzel olur açılışa gelicekmisin ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Resim isterik

Açılış kesin değil de ilk birkaç günde kesin gitmeyi planlıyorum.Ülkemizdeki açılışlar malum biraz olaylı olabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Creaker

quote:

quote:

quote:

quote:

Resim isterik

Açılış kesin değil de ilk birkaç günde kesin gitmeyi planlıyorum.Ülkemizdeki açılışlar malum biraz olaylı olabiliyor

Alıntıları Göster
    resmen dalga geçer gibi dümdüz roller coaster yapmışlar isterse 200km/h gitsin düşme hissi olmadıkdan sonra ne ota yarar
    birde şu viking yok mu one la öle 15m aşa iniyor eğime bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidon_TR -- 24 Mayıs 2013; 7:48:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

resmen dalga geçer gibi dümdüz roller coaster yapmışlar isterse 200km/h gitsin düşme hissi olmadıkdan sonra ne ota yarar
    birde şu viking yok mu one la öle 15m aşa iniyor eğime bak

Alıntıları Göster
    Günlerdir kuyruklu yıldız (360)'a binmekden anam ağladı. Çalışanlarda sıkıldı fotoğraf çekimi için tekrar açtılar binicek adam bulamadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: iDNZCLK

Günlerdir kuyruklu yıldız (360)'a binmekden anam ağladı. Çalışanlarda sıkıldı fotoğraf çekimi için tekrar açtılar binicek adam bulamadılar.

Ben de neler saydırıyorum burdan. Adamlar ne kadar şanslı ben de binicem diye çocuk gibi resmen. Bu arada bütün çığlıklarınız eve doluyor biraz az bağırsanız çok iyi olur

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.