Şimdi Ara

Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
24
Favori
50.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL]
     Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL]
     Avrupa Standartlarında Bir Eğlence Merkezi VİALAND [13 HAZİRANA KADAR BİLETLER 35 TL]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aklıma zombieland geldi hani şu lunapark sahnesi
  • Gop manzaralı avrupa standartı.
  • Tatilya açıkken evimiz tam karşısındaydı. Baya bir giderdim harika bir yerdi. Şimdi ona benzer bi yer açıldığını görünce çok heyecanlandım. Şuan açık tamamen değil mi gidip her şeye binebiliyoruz?

Edit: açılış 26 mayısmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 24 Mayıs 2013; 10:59:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteSword

Şemdinli ye yapsalar daha iyiydi Gaziosmanpaşa ve Eyüp ün kesiştiği yere yapılır mı.

AKP neden iktidar'ın cevabı bu yorumda gizli işte

• quote:

Orijinalden alıntı: ScMoney

bu resimlere bakılırsa hayli iş var gibi ve açılışa 2 gün kalmış

• Daha çok alışveriş üzerine yapılmış gibi duruyor ve ünite sayısı bana az geldi.Görmeden birşey söylemek olmaz ama fiyat iyi 50 tl olması lazım max,sitede bu fiyatın açılışa özel olduğu yazıyor bakalım sonra ne kadar olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 24 Mayıs 2013; 11:27:58 >
  • Buraya gitmeyi istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl gidiliyor buraya
  • Vay be eski evimin dibinde yapmışlar. Taşınmadan önce buraya eğlence merkezi yapılacak demişlerdi de inanmamıştım yer merkezi olmadığından dolayı. Neyse bi ara ziyaret ederim eski semtimi.
  • Bana kalirsa 27 sine yetismez. Gene 1 ay ertelenir

• 2 yılda koskoca tema park yapıldı, Bakırköy'de E5'in kenarına yapılan kıytırık parkı 2 sene olacak nerdeyse bitiremediler. Resmen komedi..
  • Buranın yaklaşık yarısını babamlar yaptı inşaat halindeyken gitmiştim en son

• quote:

Orijinalden alıntı: Hououin Kyouma

Vay be eski evimin dibinde yapmışlar. Taşınmadan önce buraya eğlence merkezi yapılacak demişlerdi de inanmamıştım yer merkezi olmadığından dolayı. Neyse bi ara ziyaret ederim eski semtimi.

Eskiden sabancının bölgesiydi planları vardı. Sakıp sabancı ölünce yattı tüm işler piknik alanı gibi bir şeye çevirdiler.

@Peynir Alti Suyu Tozu
    Pazartesi halka açılıyor. Dananın kuyruğu o zaman kopucak.

@Terliksi Hayvan

Sadece başbakan ile gelicek olan heyete açık pazar günü halk giremiycek.

@ScMoney

Hiç çığlık falan atmadım küfür duyduysan onlar benimdir Zaten grup grup ünitelerin başında dolaşan genç elemanlar gördüysen benide görmüşsündür. O kadar çalışan arasında tek uzun saçlı erkek benim.

• Yok o kadar ayrıntılı göremedim zaten sonuna denk gelmiştim.O mavi roller coasterın da bu kadar hızlı yapılması çok ilgilmi çekti vallahi siz de farkettiyseniz.2 Günde hallettiler.Bu arada siz hangi mağazada çalışıyorudunuz tanışabiliriz belki?
  • quote:

Yok o kadar ayrıntılı göremedim zaten sonuna denk gelmiştim.O mavi roller coasterın da bu kadar hızlı yapılması çok ilgilmi çekti vallahi siz de farkettiyseniz.2 Günde hallettiler.Bu arada siz hangi mağazada çalışıyorudunuz tanışabiliriz belki?

Mağazada değil tema parkda ünite panel görevlisiyim.Roller coasterların testleri çok uzun sürüyor ne kadar hızlı çıktıkları önemli değil. Mesela görmüşsündür büyük olan kırmızı raylı tamamlandıkdan sonra sadece 4 ay test amaçlı boş yada ağırlıklı çalıştırılıcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: iDNZCLK

quote:

Yok o kadar ayrıntılı göremedim zaten sonuna denk gelmiştim.O mavi roller coasterın da bu kadar hızlı yapılması çok ilgilmi çekti vallahi siz de farkettiyseniz.2 Günde hallettiler.Bu arada siz hangi mağazada çalışıyorudunuz tanışabiliriz belki?

Mağazada değil tema parkda ünite panel görevlisiyim.Roller coasterların testleri çok uzun sürüyor ne kadar hızlı çıktıkları önemli değil. Mesela görmüşsündür büyük olan kırmızı raylı tamamlandıkdan sonra sadece 4 ay test amaçlı boş yada ağırlıklı çalıştırılıcak.

ileride başka tren vs eklenebilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hadi123

quote:

quote:

Yaklaşık bir yıl sonra neredeyse tüm parkı yukardan dolaşıcak bir roller coaster planlaması var. Ama inşaat ne zaman başlar alet ne zaman gelir hiç bir bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: hadi123

quote:

quote:

@iDNZCLK

Evet o kırmızı rayları gördüm.O bölgenin etrafını çevirdiler zaten.O halde Şuan yapılan mavi raylı coaster da faal olmayacakmı ilk etapta?Gerçi o o kadar büyük görünmyor ama... Siz hangi ünitede görevlisiniz?Bir de sizce sadece yazın çalışmak için iş bulabilirmiyim acaba A.V.M ya da Eğlence Bölümünde?

@hadi123
    Bir resimde sarı ve çok daha büyük bir coaster projesi vardı.Sanırım proje yöneticilerinden biri de bunun hakkında"daha sonra daha farklı üniteler getirebiliriz" gibisinden bi açıklama yapmıştı.

• Nefeskesen gibi testleri için mecburen halka açık olmuycak mantıklı olanda bu zaten sende devamlı görüyorsun bir günde pata pata çıkmaya başladı adamlar. Nerde çalıştığım konusuna gelmeyelim biraz üzgünüm bu konuda girişdeki renkli dünyayı görmüşsündür.King kong Viking coaster hayalleri kurarken çocukların dibine düştük. İş konusunda tema parkda sezonluk çalışan alıcaklarını zannetmiyorum. Ama AVM için mutlaka bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDNZCLK -- 25 Mayıs 2013; 23:10:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.